هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان از یه سایت خرید کنسول و بازی این جمله رو خوندم.چقد صحت داره؟چون تا پای خرید رفتم اما این جمله دو دلم کرده
با توجه به نزدیک بودن کنفرانس های خبری E3 به زودی شاهد کاهش قیمت کنسول های نسل جدید PS4 , XBOX ONE خواهیم بود
برای خرید کنسول به هیچ وجه عجله نکنید ... !

دوست عزیز. شما ژاپن رو که میسازی، از استورش پلاس رو فعال میکنی و پرایمری میکنی. کلا با این اکانت کار نداری تا چهارده روزش تموم شه. اون موقع باید پاک کنیش و یه ژاپن جدید بسازی.
حالا این که میگی پلاس مشاهده نشد:
اگر لوگوی پلاس کنار اکانت ژاپن اومد و ژاپن پرایمری شد، میتونی بری و با اکانت امریکات بازی کنی.
پس یعنی اکانت پلاس تو اکانت قبلی نشون داده نمیشه و نمیشه با همون یوزر و اکانت قبلی که داشتم بتونم ادامه اچیومنتهام رو برم؟
البته اینم بگم که من پرایمری کردم و لوگوی پلاس فقط تو همون یوزری دیده میشه که باهاش اکانت ژاپن ساختم
و تو بقیه یوزرها دیده نمیشه
جالبترش اینکه تو هر کدوم از یوزرها که میرم دیگه نمیتونم یوزری برای بقیه بسازم و ازم ایمیل جدید میخواد در حالیکه تو اکانت اصلیم که امریکا باشه هفته قبل تونستم چند یوزر برای بقیه بسازم

خلاصه حرفهام اینه که اگر مجدد اکانت ژاپن بسازم باید از اول مراحل انلاین رو برم و هیچ اچیومنتی برام نمیمونه یا اینکه میتونم با پاک کردن ایمیل قبلی و لاگین شدن به ایمیل جدید ادامه تروفی ها رو برم؟
با تشکر

اگه اکانتی که قبلا خریدید امریکا یا کانادا یا جای دیگه باشه و اینی که دوباره میخوای بخریم همون باشه نه نیاز نیست.
البته اکثر اکانتا امریکا و کانادا هستن:دی
اکانت امریکا بوده کانادا بخرم مشکلی نیست ؟ :-?
واسه این حساسم چون توی pc تعدادی دیتا دارم حجم اشغال کرده هارد پر شده :دی میخوام اگه فایل نصبی کنسول رو یه اکانت دیگه قابل اجراس اینارو بحذفم یا اگه نه برعکس .
فدات

اکانت امریکا بوده کانادا بخرم مشکلی نیست ؟ :-?
واسه این حساسم چون توی pc تعدادی دیتا دارم حجم اشغال کرده هارد پر شده :دی میخوام اگه فایل نصبی کنسول رو یه اکانت دیگه قابل اجراس اینارو بحذفم یا اگه نه برعکس .
فدات
نه جفتشون ریجن یکن. مشکلی نداره:دی

پس یعنی اکانت پلاس تو اکانت قبلی نشون داده نمیشه و نمیشه با همون یوزر و اکانت قبلی که داشتم بتونم ادامه اچیومنتهام رو برم؟
البته اینم بگم که من پرایمری کردم و لوگوی پلاس فقط تو همون یوزری دیده میشه که باهاش اکانت ژاپن ساختم
و تو بقیه یوزرها دیده نمیشه
جالبترش اینکه تو هر کدوم از یوزرها که میرم دیگه نمیتونم یوزری برای بقیه بسازم و ازم ایمیل جدید میخواد در حالیکه تو اکانت اصلیم که امریکا باشه هفته قبل تونستم چند یوزر برای بقیه بسازم

خلاصه حرفهام اینه که اگر مجدد اکانت ژاپن بسازم باید از اول مراحل انلاین رو برم و هیچ اچیومنتی برام نمیمونه یا اینکه میتونم با پاک کردن ایمیل قبلی و لاگین شدن به ایمیل جدید ادامه تروفی ها رو برم؟
با تشکر
دوست من قضیه رو سخت میکنی چرا. پلاس ژاپن هیچ ربطی به تروفی نداره.
کنسول رو روشن میکنی. New User رو میزنی. اکانت ژاپن میسازی و پلاس رو فعال میکنی. پرایمری میکنی و ازص Log out میکنی. میری اکانت اصلیت بازیتو میکنی.
تروفی اصلا مربوط نیست. تو اکانت ژاپن ثبت نمیشه که.

Last edited by a moderator:
!!!!!!!!!
واقعا؟؟؟؟؟؟
نصب پاریت چیه؟؟؟
کی اون موقع لایسنس زمانی میفروشه؟؟؟
دوست عزیز من حرفه ای نیستم ولی اطلاعات شما از دم غلطه لطفا دیگران را گم راه نکیند

کاشکی ملت وقتی نمیفهمیدن حرف نمیزدن ! من خودم تا الان سه تا بازی رو با لایسنس 30 روزه گرفتم ، حیف که نمیشه توی پیام ها اسم گفت وگرنه اسم فروشگاهشم الان مینوشتم !! خودت رو لطفا ضایع نکن ، نصب پایرت هم با دلار های دزدی که از اکانت های هک شده برداشتن هست که سونی میتونه پیگیری کنه و اگه این بازی ها رو داشته بازی بن میشی ... خواهشا وقتی نمیدونی حرف نزن . . .

یعنی بازی های دیسکی باید بعد از نصب روی هارد باز دیسک رو بزاری بعد اجرا بشه؟
یعنی بدون گذاشتن دیسک بازی کار نمیکنه؟
بله
نه کار نمیکنه ، فرق دیجیتال و دیسکی همینه

===================================================================

بزار یه بار برای دوستانی که هنوز نمیدونن جریانی که صفحه قبل گفتم چیه توضیح بدم :

وقتی میگم بازی دیجیتال ، دقت کنید که خودم بازی رو نمیخرم و دانلود و نصب نمیکنم - یه فروشگاه توی اصفهان هست که خودش بازی رو میخره و دانلود و نصب میکنه روی کنسول (کنسول رو باید ببری پیشش) ، قیمت هر بازی جدید (مثلا همین witcher 3 که سه روز پیش برام نصب کرد) 90 تومن هست (بدون مشکل و بن شدن) همین بازی رو هم به صورت پایرت (که اون بالا گفتم) 50 تومن نصب میکنه . . . یسری بازی ها رو هم با لایسنس 30 روزه و 60 روزه با قیمت 25 تا 35 تومن نصب میکنه . . .
من اینو نمیدونم راست میگه یا نه ولی خودش میگه فقط خودش و یه فروشگاه توی تهران این کار رو تو کل ایران انجام میدن . . .

اسم فروشگاهش رو نمیتونم اینجا بگم چون تبلیغ میشه (خواستین پخ میکنم)

آخرین ویرایش:
دوست من قضیه رو سخت میکنی چرا. پلاس ژاپن هیچ ربطی به تروفی نداره.
کنسول رو روشن میکنی. New User رو میزنی. اکانت ژاپن میسازی و پلاس رو فعال میکنی. پرایمری میکنی و ازص Log out میکنی. میری اکانت اصلیت بازیتو میکنی.
تروفی اصلا مربوط نیست. تو اکانت ژاپن ثبت نمیشه که.
اگر نمیشه پس چرا تو بیشتر سایتها میگن میشه بری تو یه اکانت دیگه و اونجا ادامه تروفی ها رو بری
و اگر میشه پس چرا من میرم تو اکانت اصلی اونجا پلاس دیده نمیشه؟
در ضمن هر کجا که میخوام نیو یوزر بزنم از من ایمیل میخواد که وقتی ایمیل های قبلی رو میزنم قبول نمیکنه و فقط ایمیل جدید میخواد
خلاصه من که کلا گیج شدم
یه جواب تک کلمه ای بدید که با ساختن اکانتهای 14 روزه میشه با یک یوزر ادامه اچیومنتهای بخش انلاین رو رفت یا خیر؟
کلا گیج گیج شدم

دوستان از یه سایت خرید کنسول و بازی این جمله رو خوندم.چقد صحت داره؟چون تا پای خرید رفتم اما این جمله دو دلم کرده
با توجه به نزدیک بودن کنفرانس های خبری E3 به زودی شاهد کاهش قیمت کنسول های نسل جدید PS4 , XBOX ONE خواهیم بود
برای خرید کنسول به هیچ وجه عجله نکنید ... !

به نظر من صحت نداره چون بعد e3 کنسولا معمولآ یه نمه گرون میشن
2- اگه هم سونی و ماکروسافت ارزون کنن همون لحظه تا اون سری بیاد ایان رفته تو مهر
3- کنسول 400 دلار ضربدر 3.400 بکنی همین حددودا در میاد
حالا من نمیدونم بر چه اساسی این حرف و زده
+
+
+
آقا نمیشه اکانت امریکا رو که شارژ کرد مقداری پول ریخت تو اکانت اروپا یا اجازه انتقال پول به سایر اکانتا هست؟

اگر نمیشه پس چرا تو بیشتر سایتها میگن میشه بری تو یه اکانت دیگه و اونجا ادامه تروفی ها رو بری
و اگر میشه پس چرا من میرم تو اکانت اصلی اونجا پلاس دیده نمیشه؟
در ضمن هر کجا که میخوام نیو یوزر بزنم از من ایمیل میخواد که وقتی ایمیل های قبلی رو میزنم قبول نمیکنه و فقط ایمیل جدید میخواد
خلاصه من که کلا گیج شدم
یه جواب تک کلمه ای بدید که با ساختن اکانتهای 14 روزه میشه با یک یوزر ادامه اچیومنتهای بخش انلاین رو رفت یا خیر؟
کلا گیج گیج شدم
اقا من نمیدونم شما چ گیری دادی تروفی؟
پلاس چهارده روزه میخوای یا نه؟
اگه اره اون کارو بکن.
لوگوی پلاس کنار اکانت اصلی نمیاد اما میشه انلاین بازی کرد. تست کردنش سخت نیست.

در بین این 7 تا گزینه این هم هست بزنمش چی میشه؟
rebuild database

- - -ویرایش - - -

نمیدونم دستگام چشه.کمک کنید.
همش خودش از سیف مود میاد بالا.
یبار اینجور شد آپدیتش کردم درست شد.
یبار دیگم ریستارد زدم درست شد.
و الانم 7 تا گزینه پیش رومه که هر کدومو میزنم.و دوباره ریستارد میکنم.بازم از سیف مود میاد بالا
یه گزینه دیگم هست که فکر کنم بزنمش اکانتمو پاک کنه.
چکار کنم.؟
initialize

در بین این 7 تا گزینه این هم هست بزنمش چی میشه؟
rebuild database
connect the dualshock 4 using the usb cable and press the ps button

- - -ویرایش - - -

همه گزینه هارو زدم بازم دو تا بوق میزنه از سیف مود میاد بالا.
اما 3 تا دیگه هست که هنوز نزدم.
rebuild database
initialize ps4
initialize ps4 Reinstall System software
این بالایی ها چیه؟
restore default settings هم زدم.و ریست میکنم باز فرقی نمیکنه.
منم این مشکلو داشتم
20 دیقه کابلهارو جدا کن و از برق بکش،خودش درس میشه

باور کن گیج شدم.کلا کنسول همش از سیف مود میاد بالا.
الان این گزینرو بزنم rebuild database سیستم رو دوباره نصب میکنه همه data رو کلی format میکنه؟
دیتا مثل چی؟
باید defult رو بزنی گزینه ای که توش دیفالت داره انتخاب کن من هم چن صفحه پیش سوال کردم همینو گفته بودن بزن برا چن نفر تا حالا جواب داده هیچ مشکلی هم بوجود نمیاره مثل
حذف سیو . ... نداره اصلا . الان بعد از چن روز هم هیچ مشکلی نداشته نیازی نیست دیتا بیس رو فرمت کنی دادا ;;)

دوستان یه فروشگاهی ps4 رو میده ۱۴۰۰ ولی تا ۱۲ امشب تخفیف زده ۱۲۴۰ .زنگ زدم گفتن ریجن ۳ ،ریفر هم نیست ولی سال ساختش رو نگفت، به نظر شما بگیرم؟سال ساختش باید برا کی باشه خوبه ؟برا کی بده؟
ممنون

آخرین ویرایش:
دوستان دیجی کالا ps4 رو میده ۱۴۰۰ ولی تا ۱۲ امشب تخفیف زده ۱۲۴۰ .زنگ زدم گفتن ریجن ۳ ،ریفر هم نیست ولی سال ساختش رو نگفت، به نظر شما بگیرم؟سال ساختش باید برا کی باشه خوبه ؟برا کی بده؟
ممنون
فرقی نیکنه سال ساختش اگه ریجن 3 نباشه خوبه سال ساخت چه صیغه ای در اوردین همشون یه نوعن سال ساخت میزنن که یه پولی بره تو جیبشون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or