هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
شمادوراه دارید اول سرویس اینترنت تون درخاست بدین بزارن روی سرویس گیم اگه مشکلتون حل نشد از سرویس کاهش پینگ استفاده کنید

sigpic108388_2.gif

فروش PSN کارت
من سرویسم مخابراطه .سرویس کاهش پینگ حداکثر چقد کاهش میده

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
من سرویسم مخابراطه .سرویس کاهش پینگ حداکثر چقد کاهش میده

والا من سرویس کاهش پینگ تست نکردم ولی ازاین پینگی که گفتی خیلی بهتره من پیش نهاد میکنم از شاتل استفاده کن بزارش روی سرویس گیم مشکلت حل همه راه ها رو انجام بده مشکلت حل بشه

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
والا من سرویس کاهش پینگ تست نکردم ولی ازاین پینگی که گفتی خیلی بهتره من پیش نهاد میکنم از شاتل استفاده کن بزارش روی سرویس گیم مشکلت حل همه راه ها رو انجام بده مشکلت حل بشه

قربانت برم شهری که ما زندگی میکنیم رایتل ساپورت نمی کنه چه برسه به شاتل و ..... (ناراحت) بد ترین isp مخابراط هست بخدا

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
ممنون بابت جوابتون
ببخشید تعداد سوالهام زیاد شده چندتا سوال دیگه هم دارم جواب بدید ممنون میشم
1.من الان تو ستینگ قسمت مربوط به آپلود و دانلود تیک تمام دانلودهای اتوماتیک رو برداشتم ولی بااین حال تا کنسول رو روشن میکنم خودبه خود شروع به دانلود آپدیت فیفا میکنه باید چیکار کنم خودبه خود دانلود و آپدیت نکنه؟
2.olli olli دیگه واسه پلاس رایگان نیست؟
3.لیست بازیهای رایگان psn همونیه که تو قسمت free to play هست؟ به غیر از اونا بازی رایگان نداره؟
ممنون

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
بچه ها یه سوال . اگه ریجن بازی با ریجن اکانت و دستگاه یکی نباشه تو سرعت بازی توی قسمت آنلاین و انتخاب حریف و این داستانا اثر میزاره؟؟

hrv2000lost

کاربر سایت
Jul 16, 2011
11
با سلام
من بازی fifa15 رو به صورت دیجیتال نصب کردم از صبح امروز به یه مشکل برخوردم که علامت قفل کنار بازی اومده و زمانی که میزنم بازی رو باز کنه ارور میده و میگه به play station store برید متنه ارور هم اینه
could not use the content
your licence are being verified
only the following users who hold a lecence for this content can use it if you want to use the content purchase it from play station store
ممنون میشم کمک کنید

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بچه ها یه سوال . اگه ریجن بازی با ریجن اکانت و دستگاه یکی نباشه تو سرعت بازی توی قسمت آنلاین و انتخاب حریف و این داستانا اثر میزاره؟؟
من یه چیزی ر توضیح بدم : ریجن کنسول هیچ ربطی به هیچ چیزی نداره نه روی بازی نه روی خرید محتوای اضافی و ...
ریجن بازی: برای خرید محتوای اضافه مهم هست همین
در انتخاب حریف و پینگ و سرعت هیچکدوم ربطی نداره شما هر ریجنی (چه کنسول چه بازی)داشته باشید باز هم ممکنه با عربها بازی کنید:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام
من بازی fifa15 رو به صورت دیجیتال نصب کردم از صبح امروز به یه مشکل برخوردم که علامت قفل کنار بازی اومده و زمانی که میزنم بازی رو باز کنه ارور میده و میگه به play station store برید متنه ارور هم اینه
could not use the content
your licence are being verified
only the following users who hold a lecence for this content can use it if you want to use the content purchase it from play station store
ممنون میشم کمک کنید
اگر از این sharing اینا خریدی ظاهرا برای یه سری قفل شده . کاریش نمیشه کرد

ولی قبلا ابی بود
اپدیت های جدید سفید شد
البته بنظرم ابی قشنگتره
چراغها هیچ فرقی توی هیچ کدوم از اپدیتها نکرده
از اول در هنگامه کار سفید بوده :)

ممنون بابت جوابتون
ببخشید تعداد سوالهام زیاد شده چندتا سوال دیگه هم دارم جواب بدید ممنون میشم
1.من الان تو ستینگ قسمت مربوط به آپلود و دانلود تیک تمام دانلودهای اتوماتیک رو برداشتم ولی بااین حال تا کنسول رو روشن میکنم خودبه خود شروع به دانلود آپدیت فیفا میکنه باید چیکار کنم خودبه خود دانلود و آپدیت نکنه؟
2.olli olli دیگه واسه پلاس رایگان نیست؟
3.لیست بازیهای رایگان psn همونیه که تو قسمت free to play هست؟ به غیر از اونا بازی رایگان نداره؟
ممنون
1. میتونی option بزنی و pause اشون کنی :)
2. خیر
3.هر ماه همون تعدادی که میاد قابل دسترس خواهد بود نه بیشتر

سلام دوستان
من الان یه دونه اکانت psn آمریکایی روی پی اس فورم ساختم بعد ساین اوت کردم ازین اکانتم که یه اکانت ژاپنی هم واسه پلاس بسازم ولی دیگه اون گزینه create new accountرو نداره من الان برای ساخت اکانت جدید psn باید چیکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
log out کنی گزینه new user رو بزنی میتونی اکانت جدید بسازی

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوستان یه مشکل عجیب من بازی Blood born را دیسکی خریدم الان اومدم لود کنم save را میگه بازی کامل نصب نشده و بازی شما لود نخواهد شد.
بازی و سیوش را پاک کردم دوباره نصبیدم ولی باز همون آش و کاسست. الان من فقط سر این بازی مشکل دارم لطفا کمک کنید.
پیشاپیش تشکر.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه مشکل عجیب من بازی Blood born را دیسکی خریدم الان اومدم لود کنم save را میگه بازی کامل نصب نشده و بازی شما لود نخواهد شد.
بازی و سیوش را پاک کردم دوباره نصبیدم ولی باز همون آش و کاسست. الان من فقط سر این بازی مشکل دارم لطفا کمک کنید.
پیشاپیش تشکر.
کده ارورش چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر