هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
من الان یه دونه اکانت psn آمریکایی روی پی اس فورم ساختم بعد ساین اوت کردم ازین اکانتم که یه اکانت ژاپنی هم واسه پلاس بسازم ولی دیگه اون گزینه create new accountرو نداره من الان برای ساخت اکانت جدید psn باید چیکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
شما دوست عزیز باید از طریق سایت ریجن ژاپن اکانت بسازی بعد به دستگات وارد کنی مشکلت حل میشه

sigpic108388_2.gif

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دوست عزیزشما باید شیرینگ سه نفره انجام بدی ولی احتمال پریدن بازی از نفراول وجود داره قابل پیش بینی نیست اموزشی تو بازی سنتر هست درضمن یک راه دیگه داری شیرینگ دونفره انجام بدی یکی اکتیو ودیگری اگتیو باشه

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
دوست عزیزشما باید شیرینگ سه نفره انجام بدی ولی احتمال پریدن بازی از نفراول وجود داره قابل پیش بینی نیست اموزشی تو بازی سنتر هست درضمن یک راه دیگه داری شیرینگ دونفره انجام بدی یکی اکتیو ودیگری اگتیو باشه

همون منم میخوام جفتمون اکتیو باشیم
میتونی یکم در موردش توضیح بدی؟
از نفر اول بپره دوباره میتونه بازی کنه؟
همین کارو (شیرینگ سه نفره )بعد از پریدن میتونه انجام بده که تو اکانت خودش بازی کنه؟

امکان داره اکانتی که توش بازی رو خریدیم و شیرش کردیم بن بشه؟

آخرین ویرایش:

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
همون منم میخوام جفتمون اکتیو باشیم
میتونی یکم در موردش توضیح بدی؟
از نفر اول بپره دوباره میتونه بازی کنه؟
همین کارو (شیرینگ سه نفره )بعد از پریدن میتونه انجام بده که تو اکانت خودش بازی کنه؟
ممنون

نه اگه بازی نفر اول بپره کاریش نمیشه کرد اگه می خوای راحت باشی شیرینگ دونفره انجام بده درضمن اگه سه نفر انجام بدی اکانت بن نمیشه این میگن اکانت های شیرینگی بن میشه یک دورغ بعدشم اگه اکانت قانونی نباشه اکانت بن میشه نه دستگات اگه اکانت قانونی باشه هیچ اتفاقی برای اکانت پیش نمیاد

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
نه اگه بازی نفر اول بپره کاریش نمیشه کرد اگه می خوای راحت باشی شیرینگ دونفره انجام بده درضمن اگه سه نفر انجام بدی اکانت بن نمیشه این میگن اکانت های شیرینگی بن میشه یک دورغ بعدشم اگه اکانت قانونی نباشه اکانت بن میشه نه دستگات اگه اکانت قانونی باشه هیچ اتفاقی برای اکانت پیش نمیاد

دمت گرم
یه سوال دیگه این که میگی نفر اولیه بپره دیگه کاریش نمیشه کرد یعنی با این روش دوباره نمیشه روش ریخت؟

سوال دوم هم اینکه اون نفر اولیه که بازیش پریده بعد از پریدن میتونه بره تو اکانت مستقیم بازی کنه دیگه (مثل شیرینگ دو نفره که بازی اکتیو نیست رو اکانتش)؟

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
دمت گرم
یه سوال دیگه این که میگی نفر اولیه بپره دیگه کاریش نمیشه کرد یعنی با این روش دوباره نمیشه روش ریخت؟

سوال دوم هم اینکه اون نفر اولیه که بازیش پریده بعد از پریدن میتونه بره تو اکانت مستقیم بازی کنه دیگه (مثل شیرینگ دو نفره که بازی اکتیو نیست رو اکانتش)؟

سوال اول تون نفر اول نه کاریش نمیشه کرد و سوال دوم تون شما اون اکانتی که نفرسوم ازروی دستگات پاک کنی روی دستگاه نفراول میتونه روی حالت دی اکتیو بازی کنید

hamidrezas

کاربر سایت
Oct 19, 2012
78
سوال اول تون نفر اول نه کاریش نمیشه کرد و سوال دوم تون شما اون اکانتی که نفرسوم ازروی دستگات پاک کنی روی دستگاه نفراول میتونه روی حالت دی اکتیو بازی کنید

داداش این دوست من تو اکانت بود ریستور دانلود رو زد ولی بعدش پشیمون شد که این کارو انجام بدیم و گفت که اون تو حالت دی اکتیو بازی میکنه و من اکتیوم.(شیرینگ دو نفره)
حالا این ریستور لایسنسی که زده مشکل ایجاد نمیکنه؟چون قبلش رو کنسول اون اکتیو بود و حالا میخوایم رو کنسول من اکتیو باشه؟کلا چی هست این ریستور لایسنس به چه دردی میخوره؟

آخرین ویرایش:

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
یه سوال
چرا من وقتی دارم با کنسول بازی میکنم چراغ کنسول سفید میشه؟

دوست عزیز چراغ سفید نشان دهنده اینکه کنسول روشنه چراغ زرد یعنی دستگات روی حالت استنبای مشکلی نیست خود کارخانه این کارکرده نگران نباش دوست عزیز

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
سلام هیچ راهی برای کاهش پینگ نیست ؟ پینگم از ۱۵۰ به ۴۰۰ ارتقا یافته اصلا نمیتپتم انلاین بزنم مثلا تو کالاف وارد بازی می شم سرپع شروع میکنه به لگ زدن

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
سلام هیچ راهی برای کاهش پینگ نیست ؟ پینگم از ۱۵۰ به ۴۰۰ ارتقا یافته اصلا نمیتپتم انلاین بزنم مثلا تو کالاف وارد بازی می شم سرپع شروع میکنه به لگ زدن

شمادوراه دارید اول سرویس اینترنت تون درخاست بدین بزارن روی سرویس گیم اگه مشکلتون حل نشد از سرویس کاهش پینگ استفاده کنید

Hazardous

کاربر سایت
Jan 18, 2015
135
نام
\\.//
موثر ترین راه عوض کردن ISP هست از سرویس کاهش پینگ هم استفاده نکنید چون ظاهرا پینگو کاهش میده اما عملا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر