هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
احتمالا بازیهات ظرفیت 1 هستن ، بعد آپدیت این مشکلی واسه اقلب کسایی که بازی هاشون ظرفیت 1 بوده پیش اومده و اگه restore lisence زدید و برنگشته دیگه هیچ راهی برای برگشتش نیست متاسفانه .

اگه ظرفیت 1 باشه که نمیتون وارد اکانت بشه restore lisence بزنه ظرفیت 2 هم که مشکل قفل شدن ندارند

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,637
قیمت ها به کل یکین ولی تو ایران درخواست برای ریجن 1 و 2 بیشتره ، طبیعتا تقضا برای یه کالا بیشتر باشه قیمتش هم میره بالا .
حالا این نظره منه ، شاید دلیل دیگه ای داشته باشه :d
آخه تو همون ریجن 2 نسخه اروپا با ریجن 2 ساخت ژاپن تفاوت قیمت هست

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
دوستان من یه سوال ذهنمو مشغول کرده من الان اکانت ریجن 1 دارم کنسول هم ریجن 1 هستش قیمت بازی GTAV توی استور 59.99 دلاره اگه من بخوام خودم بخرم بازی رو نه این که اکانت بگیرم از این فزوشنده ها باید یه PSN CARD 50 دلاری + یه PSN CARD 10 دلاری بخرم تا بازی رو خودم بتونم برای اکانتم بخرمش ؟ درسته ؟

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
دوستان من یه سوال ذهنمو مشغول کرده من الان اکانت ریجن 1 دارم کنسول هم ریجن 1 هستش قیمت بازی GTAV توی استور 59.99 دلاره اگه من بخوام خودم بخرم بازی رو نه این که اکانت بگیرم از این فزوشنده ها باید یه PSN CARD 50 دلاری + یه PSN CARD 10 دلاری بخرم تا بازی رو خودم بتونم برای اکانتم بخرمش ؟ درسته ؟
کاملا درسته مگر در زمان خرید شما تخفیفی برای پلاس یا مناسبتی باشه که تخفیف بدن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
من اخرش متوجه نشدم
فرق بین نسخهDay Zero Edition و نسخه عادی
اون لینکی هم که دوستمون داد اشتباه بود اصلا باز نمیشه
چندتا بازی الان دوتا نسخه دارن فرقشون در چیه
سلام عزیز
کدوم بازی ؟
ولی در مجموع بازیهایی که نسخه روزه اولشون قابله خرید هست معمولا pre order bonus مثل dlc اینا دارن که نسخه های عادی ندارن !
موفق باشی

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
:((:((:(( بچه ها دو تا بازی دیجیتال داشتم جفتشون دیروز قفل شده. راهی نیست بشه اوکی کرد اینارو؟؟:( restore lisence هم کردم فرقی نکرد
داداش اگه میتونی رستور لیسانس بزنی پس ظرفیت 2 و مشکلی نیست باید قفل برداشته بشه،وقتی میخوای بازی انجام بدی چه اروری میده؟بازی هایی که قفل میشن نمیشه کاریش کرد ظرفیت 1 اونم برایه اینکه نمیشه به اکانت وصل شد رستور لیسانسش کرد!

poori007

کاربر سایت
Dec 31, 2014
91
نام
پوریا
داداش اگه میتونی رستور لیسانس بزنی پس ظرفیت 2 و مشکلی نیست باید قفل برداشته بشه،وقتی میخوای بازی انجام بدی چه اروری میده؟بازی هایی که قفل میشن نمیشه کاریش کرد ظرفیت 1 اونم برایه اینکه نمیشه به اکانت وصل شد رستور لیسانسش کرد!

جفت بازیا ظرفیت 1 ش که واس من بود قفل شده ولی ظرفیت 2 ها داره کار میکنه. اروری که میده میگه از این content نمیشه استفاده کرد باید از استور بخری

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
میشه هارد دستگاه رو ارتقا داد ؟
مدل خاصی از هارد بهش میخوره یا لپتاپی 2.5 اینچی معمولی هست؟

دوست عزیز بله امکان ارتقا تا ۲ترابایت رو دارا هست شما هم میتونید از هاردهای لبتاپی ۲.۵ اینچی استفاده کنید اما دقت کنید که از مارک معتبر ترجیحا سیگیت مخصوص گیم استفاده کنید چون هاردها در دو نوع گیم با سرعت بالا و آرشیو با سرعت پایین موجود هستند

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
دوستان هنوز روش شیرینگ 3 نفره کار میکنه؟(منظورم دی اکتیو از طریق سایت و ....)

دوم اینکه قابلیت بکاپ گیری از بازی رو هارد خارجی و انتقال مجدد به کنسول تو اپدیت آخر اضافه شده یا نه؟

آخرین ویرایش:

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
1600 پول یدم بعد بگم بازیاش چون گرونه سالی دوتا بازی بخرم اونم 200 تومن؟:|
داش من خوره بازیم باید ماهی دو سه تا بازی تموم کنم:)
360 که داشتم کلا شاید سالی 1بازی از دستم در میرفت تمومش نمیکردم:)
دیجیتالی 70 تومن تا 120 تومن پولش هست هر دو هفه انقدر پول از کجا بیارم

توی انجمنهای خرید و فروش دیگه بگردی بعضیا دستگاههای دسته دوشون رو با 7-8 تا بازی دارن میفروشن اول برو اون دستگاهها با بازیهای دیجیتالی روشون بخر قیمتاشونم مناسبه !

بعدش که تمومشون کردی دستگاهتو بفروش پولشم برو پس بده به بابات دیگه هم حرص خرید پی اس 4 نداری :d

Doctor Splinter

کاربر سایت
Apr 27, 2006
1,142
نام
سجاد
اگه از بازی ظرفیت دو بک آپ بگیرم اگه فریم ور از اول نصب کنم باز می تونم ریستور کنم؟؟؟
چون پسورد اون اکانت رو که پرایمریش کردم ندارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر