هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
دوستان دارم دیونه میشم:((پول پی اس 4 درام هی میخوام بخرم ولی یاد بازی هاش میفتم پشیمون میشم:((
یایا شما چجوری بازیارو میخرین به هرکی میگم میگه فیزیکی:((من هفته ای کلا 15 تومن بابام بم میده سنمم 17 ساله
دارم دیوونه میشم هیچکی منو قانع نمیکنه
میگم برم پی سی رو ارتقاع بدم میان میگن نه دنگ و فنگ داره میگم پی اس 4 برخرم میگن بازیاش گرونه :((
بخدا بعضی وقتا میخوام خودم از پنجره پرت کنم پایین :((
بازیاش دیجیتالی بخوام 70 پولشه حتی تا 120 هم دیدم
کرایه که 20 تومن هفته ای با 200 امانت که بازم بعضی بازی ها مثله فیفا نمیشه
فیزیکی هم که........
چیکار کنممممممم:((

خوب بازی هارو دیجیتالی بخر ، مجبور نیستی که همه بازی هارو بخری که ...! مثلا جی تی ای رو بگیر حداه اقلش 3 ماه سرگرمت میکنه ، یا فیفا و بازی ها دیگه . من خودم 2 تا بازی بیشتر ندارم ، 8 ماهه کنسول خریدم .

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
خوب بازی هارو دیجیتالی بخر ، مجبور نیستی که همه بازی هارو بخری که ...! مثلا جی تی ای رو بگیر حداه اقلش 3 ماه سرگرمت میکنه ، یا فیفا و بازی ها دیگه . من خودم 2 تا بازی بیشتر ندارم ، 8 ماهه کنسول خریدم .
1600 پول یدم بعد بگم بازیاش چون گرونه سالی دوتا بازی بخرم اونم 200 تومن؟:|
داش من خوره بازیم باید ماهی دو سه تا بازی تموم کنم:)
360 که داشتم کلا شاید سالی 1بازی از دستم در میرفت تمومش نمیکردم:)
دیجیتالی 70 تومن تا 120 تومن پولش هست هر دو هفه انقدر پول از کجا بیارم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
1600 پول یدم بعد بگم بازیاش چون گرونه سالی دوتا بازی بخرم اونم 200 تومن؟:|
داش من خوره بازیم باید ماهی دو سه تا بازی تموم کنم:)
360 که داشتم کلا شاید سالی 1بازی از دستم در میرفت تمومش نمیکردم:)
دیجیتالی 70 تومن تا 120 تومن پولش هست هر دو هفه انقدر پول از کجا بیارم
خیلی ساده س... وقتی وسع شما به پول بازیا نمیرسه کنسولو نگیرین بهتره...

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
خیلی ساده س... وقتی وسع شما به پول بازیا نمیرسه کنسولو نگیرین بهتره...
شاید بگیرم ولی اینجوری:
دو هفته یه بار یه بازی کرایه میکنم و تا هفته بعد کع تمومش کردم براش میبرم میشه 20 تومن
بازی ها مثله فیفا و کمبت هم دیجیتالی میخرم
فوقش سالی مگه چقدر میخوام دیجیتالی بخرم جمع میکنم دیگه:d
اینجوری خوبه برا تهیه بازی ها؟
اگه راه مناسبی دارید بگید
فقط دقت کنین من هفته ای 15 میگیرم
البته بعضی وقتا جشن تولدی عیدی چیزی هم باشه پول میگیرم:d
اگه راه بهتری برا تهیه بازی دارید بگید دمتون گرم:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دارم دیونه میشم:((پول پی اس 4 درام هی میخوام بخرم ولی یاد بازی هاش میفتم پشیمون میشم:((
یایا شما چجوری بازیارو میخرین به هرکی میگم میگه فیزیکی:((من هفته ای کلا 15 تومن بابام بم میده سنمم 17 ساله
میگم برم پی سی رو ارتقاع بدم میان میگن نه دنگ و فنگ داره میگم پی اس 4 برخرم میگن بازیاش گرونه :((
فیزیکی هم که........
بازیهای نه چندان جدید رو دست دوم بخر بعد تمومش کردی بفروش فوقش بین 5 تا 10 تومن ضرر میکنی
بهترین کار همینه الان من 5 سال دارم اریج میزنم همینجوری بچه مایه دارم نیستم والا
انلاین هم اگه میتونی راهبنداز اون سبکی که خوشت میاد اوایل روی ps3 من همه سبکهارو انلاینشو امتحان کردم بعد فهمیدم فقط ریسینگ و فیفا خوشم میاد تو دیگه اشتباه منو نکن از اون سبک انلاینی که خوشت نمیاد بازی نکن

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
بازیهای نه چندان جدید رو دست دوم بخر بعد تمومش کردی بفروش فوقش بین 5 تا 10 تومن ضرر میکنی
بهترین کار همینه الان من 5 سال دارم اریج میزنم همینجوری بچه مایه دارم نیستم والا
انلاین هم اگه میتونی راهبنداز اون سبکی که خوشت میاد اوایل روی ps3 من همه سبکهارو انلاینشو امتحان کردم بعد فهمیدم فقط ریسینگ و فیفا خوشم میاد تو دیگه اشتباه منو نکن از اون سبک انلاینی که خوشت نمیاد بازی نکن
نه داش من اصلا انلاین بازی نمیکنم حوصلش ندارم
اخه دسته دوم نمیخرن میخرن؟
باشه این راهو هم امتحان میکنم:d

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نه داش من اصلا انلاین بازی نمیکنم حوصلش ندارم
اخه دسته دوم نمیخرن میخرن؟
باشه این راهو هم امتحان میکنم :))
توی همین بازارسنتر هم بازی دست دوم میخرن هم میفروشن البته چندتا انجمن دیگه هم هست خودت پیداشون کن اینجا بنویسم اخطار میدن

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
می خوام p.t رو از طریق خود ps4 دانلود کنم! میشه بگید دقیقا تو استور کدوم قسمت برم و چی کنم؟!
توی استور قسمت سرچش میتونید اسمشو سرچ کنید. میاره
==========================================================================================
اون دوستی هم که علاقه زیادی به خرید پی اس 4 داره ولی بازیهاش گرونه براش باید بگم که این کنسول به نظرم با این قیمت بازیها خیلی بیشتر مناسب انلاین بازی کردنه اونم طوری که چند وقت راضیت کنه. مثلا از اول که کنسولو گرفتم فقط بتل 4 دارم و هنوزم مثل روز اولش برام جالبه! اوردرم گرفتم شریکی ظرفیت سه دیجیتالی 17 تومن در اومد برام! ارزشه تست گرافیکشو داشت. :d
اگر میخواید اکثر بازیارو برید و اهل انلاین زیاد نیستی به نظرم همون ارتقا پی سی بهتره.

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
فیزیکی هم که........

سلام دوست عزیز ببین تمام این مشکلاتو من هم داشتم وقتی که شیش ماه پیش میخواستم کنسول بخرم تمام فکرم درگیر این مشکلات بود حالا من راه حل خودم رو به شما میگم دیگه تصمیمش با شماست :

کنسولو بخری بعدشم بازی هارو حالا اریج بخری که خب خیلی گرونه یا دست دوم بخری که باز به صرفه تره من هم روش پیشنهادیم همینه به شما دلیلش رو هم میگم اول اینکه شما مثل من اهل انلاین نیستی پس احتیاجی بهش نداری دوما اینکه دوستان هی میگن دیجیتالی خرید بکنید دقت داشته باشید که شاید ارزون تر باشه ولی اولا با توجه به این اپدیت جدید داره مشکل ساز میشه بخصوص که اینجا فروشنده ها بسیار با انصاف تشریف دارن :| اگه خودتم بری کارت خرید دیجیتالی شخصا تهیه کنی بازم نزدیک 200 تومن پول کارت 50 دلاری و پول کارت پلاست درمیاد که اصلا به صرفه نیست ثانیا این که اون حجمی که باید بشینی بازی رو دانلود کنی خودش هزینش از خرید بازی بیشتره حداقل برای من که اینجوریه این دیگه بسته به اون شرکتی داره که ازش اینترنت گرفتی شما فرض کن بخوای بشینی یه بازی 20-30 گیگی رو دانلود کنی چه هزینه ای داره برات تازه بازی های انحصاری که به مراتب حجمشون بیشتره ... این رو هم به شخص شما میگم چون خودمم همینطوری بودم روی نسل قبل من تقریبا تمامی بازی هارو بازی میکردم غیر از یکی دوتا ولی اینجا فقط بازی هایی که واقا دوست دارم یا میخوام بزارم توی کلکسیون بازیام رو کاملا پلمپ شده تهیه میکنم یا نهایتا دست دوم بقیه رو هم بازی میکنم بعد هم ردشون میکنم برن شما هم دیگه باید قید بعضی بازی هارو بزنی چون بعضیا واقا ارزش این پولارو ندارن حالا چه انحصاری باشه چه نباشه . راه حل دوم هم بالا بردن pc که خب بستگی داره چه جور گیمری باشی من به چند تا از دوستانم گفتم شما که میخوای فقط فیفا بازی کنی یا فقط ریس بری بازی روی کامپیوتر به مراتب برات به صرفه تر تموم میشه دلایلش هم خیلی روشنه . من خودم تا الان رسما فقط 3 تا بازی رو گذاشتم توی کلکسیونم اون هم بخاطر علاقه بسیار زیادم به اوناست GTAV , DYING LIGHT , INFAMOUS SS در حالی که بازی هایی مثل BLOOD BORN , DRIVE CLUB , ... رو فقط بازی کردم بعدشم رد کردم رفته از این جاهایی که میگن پول بزار بازی رو امانت بگیر به هیچ وجه خرید نکن که اخر سر مشکل برات ایجاد میشه چون تجربش رو داشتم و به چشم دیدم میگم که برات دردسر درست میکنن حالا یارو هرچقدر هم جای مطمعن و خوبی باشه بازم فرقی نداره .

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
:((:((:(( بچه ها دو تا بازی دیجیتال داشتم جفتشون دیروز قفل شده. راهی نیست بشه اوکی کرد اینارو؟؟:( restore lisence هم کردم فرقی نکرد

احتمالا بازیهات ظرفیت 1 هستن ، بعد آپدیت این مشکلی واسه اقلب کسایی که بازی هاشون ظرفیت 1 بوده پیش اومده و اگه restore lisence زدید و برنگشته دیگه هیچ راهی برای برگشتش نیست متاسفانه .

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
پس چرا اختلاف قیمت دارن؟
قیمت ها به کل یکین ولی تو ایران درخواست برای ریجن 1 و 2 بیشتره ، طبیعتا تقضا برای یه کالا بیشتر باشه قیمتش هم میره بالا .
حالا این نظره منه ، شاید دلیل دیگه ای داشته باشه :d

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
سلام
من اخرش متوجه نشدم
فرق بین نسخهDay Zero Edition و نسخه عادی
اون لینکی هم که دوستمون داد اشتباه بود اصلا باز نمیشه
چندتا بازی الان دوتا نسخه دارن فرقشون در چیه