هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان پی اس ان مشکل داره سرعتش خیلییی پایینه واسم سرعت دانلودم خوبه اما تو پی اس ان وضعیتم خیلی خرابه

saradani

کاربر سایت
Jul 24, 2014
69
نام
ali
سلام
بعد اپدیت که ps4 شد سرعت اینترنت با سرعت خود دستگاه اومده پایین
یعنی نمیدونم چشه
فقط تو psn گیر داره
یکم دیر اجرا میشه

آخرین ویرایش:

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان
دوستان
این هدست گلد چند ساعت باید تو شارژ بمونه؟
چراغ قرمزش بعد یه مدتی خاموش میشه سبز نمیشه.

کمتر از سه ساعت بود(شاید دو)
بله شارژ که شد اگر خود هدست خاموش باشه چراغش خاموش میشه، اگر روشن باشه آبی میشه

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
من دیروز ps4 خریدم زیر کنسول جلوی مدل نوشته CUH-1106A اگه میشه بهم بگید محل ساختش کجاست؟؟تاپیک راهنمای جامع خریدPS4 هم نگاه کردم ولی این مدل تو اون لیست نبود
در ضمن زیر کنسول DATE CODE هم نداره ....چجوری میتونم تاریخ ساختشو بفهمم
یه سوال دیگه هم دارم از کجا بفهمم کدوم آپدیتو باید برای کنسولم دانلود کنم کنسولم ریجن3 هست ولی همونطور که در بالا گفتم محل ساختشو نمیدونم...میشه از طریق PSX دانلودش کنم بعد بریزم تو فلش از سیف مود طبق آموزشی که دادید نصب کنم ؟
ممنون میشم جواب بدید

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
من دیروز ps4 خریدم زیر کنسول جلوی مدل نوشته CUH-1106A اگه میشه بهم بگید محل ساختش کجاست؟؟تاپیک راهنمای جامع خریدPS4 هم نگاه کردم ولی این مدل تو اون لیست نبود
در ضمن زیر کنسول DATE CODE هم نداره ....چجوری میتونم تاریخ ساختشو بفهمم
یه سوال دیگه هم دارم از کجا بفهمم کدوم آپدیتو باید برای کنسولم دانلود کنم کنسولم ریجن3 هست ولی همونطور که در بالا گفتم محل ساختشو نمیدونم...میشه از طریق PSX دانلودش کنم بعد بریزم تو فلش از سیف مود طبق آموزشی که دادید نصب کنم ؟
ممنون میشم جواب بدید
ریجن 3 هست و احتمالا هم ساخته چین
کلا عمومیت دستگاه ماله چین هست و بخشی هم made in japan ولی در کل فرقی بین کیفیت ساخت نیست. قطعات assemble میشن فقط ....
دیگه احتمالا همه 14-15 باشن ! ک
به تاپیک اپدیت مراجعه کنی اپدیتهای هر ریجن رو گذاشتن بچه ها
موفق باشی.

برا وصل شدن به psn کابل lan بهتره یا wifi ?!
psn چرا چند روزیه کند شده؟!
فرقه خاصی نداره اگر wifi نزدیکه دستگاه هست

سلام
بعد اپدیت که ps4 شد سرعت اینترنت با سرعت خود دستگاه اومده پایین
یعنی نمیدونم چشه
فقط تو psn گیر داره
یکم دیر اجرا میشه
برای قضیه سرعت اگر احساس میکنی واقعا اینطوری شده میتونی Rebuild Database رو امتحان کنی !

سلام دوستان پی اس ان مشکل داره سرعتش خیلییی پایینه واسم سرعت دانلودم خوبه اما تو پی اس ان وضعیتم خیلی خرابه
از اینم میتونی استفاده کنی
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
سلام چند روزیه psn خیلی کند شده الان چند تا بازی به صورت دیجیتالی خریدم هرکاری میکنم به اکانت وصل نمیشه و تو plase waite گیر میکنه (تو استور و ... هم میرم گیر میکنه ) فروشنده هم داره میگه زود باش من اکانت ها رو لازم دارم نمی دونم چه کنم .کمکم کنید dns ها رو هم عوض کردم با کابل لن و وای فای هم امتحان کردم ئو بار هم مودم رو ریست کردم دارم روانی میشم الان :D
با کامپیوتر که میرم سرعت عالیه اما با ps4 بعضی وقت ها تو ( test internet conection (download سرعت دانلودم رو میزنه 9kbps !!!!!!!!!!!!!!! (قبلا مینوشت 700-800 kbps)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام چند روزیه psn خیلی کند شده الان چند تا بازی به صورت دیجیتالی خریدم هرکاری میکنم به اکانت وصل نمیشه و تو plase waite گیر میکنه (تو استور و ... هم میرم گیر میکنه ) فروشنده هم داره میگه زود باش من اکانت ها رو لازم دارم نمی دونم چه کنم .کمکم کنید dns ها رو هم عوض کردم با کابل لن و وای فای هم امتحان کردم ئو بار هم مودم رو ریست کردم دارم روانی میشم الان :D
با کامپیوتر که میرم سرعت عالیه اما با ps4 بعضی وقت ها تو ( test internet conection (download سرعت دانلودم رو میزنه 9kbps !!!!!!!!!!!!!!! (قبلا مینوشت 700-800 kbps)
از ما هم اینجوریه 100%مشکل از داخل ایرانه ربطی به psn نداره

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
برا وصل شدن به psn کابل lan بهتره یا wifi ?!
psn چرا چند روزیه کند شده؟!

البته دوستان پاسخ دادن
اگه فاصله ي مودم تا ps4 اندازه اي هست كه راحت بشه با كابل وصل كرد بهتره ولي اگه هم امكانش رو نداريد خيلي حساس نباشيد

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر