هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
یه سوال فنی دارم:d بازی های ریجن آل روی همه ی ریجن ها اجرا میشه یا فقط مختص کنسول ریجن یکه؟ میخوام کنسول ریجن دو اروپا بگیرم خواستم بدونم اگه بازی های ریجن آل بگیرم اجرا میکنه یا نه؟

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام او که اولین ذره را آفرید سلام علیکم

تصمیم دارم پلاس یکساله رجین 1 بگیرم , به همین منظور باید یک بازی رجین 1 هم بگیرم , به نظر شما از نظر آنلاین بازی کردن کدوم بازی بهتره پیشنهاد شما ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه سوال فنی دارم:d بازی های ریجن آل روی همه ی ریجن ها اجرا میشه یا فقط مختص کنسول ریجن یکه؟ میخوام کنسول ریجن دو اروپا بگیرم خواستم بدونم اگه بازی های ریجن آل بگیرم اجرا میکنه یا نه؟
نه روی همه کنسولها همه بازیها اجرا میشه

- - -ویرایش - - -

تصمیم دارم پلاس یکساله رجین 1 بگیرم , به همین منظور باید یک بازی رجین 1 هم بگیرم , به نظر شما از نظر آنلاین بازی کردن کدوم بازی بهتره پیشنهاد شما ؟
هیچ فرقی نمیکنه کیفیت بازی انلاین بستگی به سرورها و نزدیک بودنش به شما هست که ربطی به ریجن نداره بازی با هر ریجنی خودش نزدیکترین سرور رو پیدا میکنه و بهش کانکت میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در ادامه جوابه mostafa این region all ها همون ریجن 1 هستن !!! :)
موفق باشی

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
به نام او که اولین ذره را آفرید سلام علیکم

موفق باشی

من دنبال بازی پی اس 4 هستم ریجن 1 که کد آنلاین داشته باشه چون میخوام پلاس یکساله بگیرم , مطمئن هستید که رجین آل همون 1 است ؟ یعنی در واقع من با خیال راحت بازی رجین آل بود بگیرم به هیچ مشکلی تو آنلاین بازی کردن و دی ال سی و این حرف ها نمی خورم ؟

- - -ویرایش - - -

کدوم بازی پی اس 4 آنلاین اش خوشکله من بگیرم ریجن 1 ؟ از آنلاین اویل 5 و 6 تو پی اس سه خیلی راضی بودم , آنلاین رزیستنسه 2 رو که نگو

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من دنبال بازی پی اس 4 هستم ریجن 1 که کد آنلاین داشته باشه چون میخوام پلاس یکساله بگیرم , مطمئن هستید که رجین آل همون 1 است ؟ یعنی در واقع من با خیال راحت بازی رجین آل بود بگیرم به هیچ مشکلی تو آنلاین بازی کردن و دی ال سی و این حرف ها نمی خورم ؟
فکر میکنم پیشتر توضیح داده شد که ریجن 4 مهم نیست. بازیهای انلاین هم کد انلاین ندارن . شما فقط نیاز به پلاس داری.
بله ریجن ال همون 1 هست قبلا توسط دوستان هم تایید شده و
امیدوارم پستها رو با دقت بخونید همینطوری که گفتیم ریجن بازی تاثیری توی کیفیت انلاین و راحت و ناراحت بودن نداره . اون بسته به نت شما داره
در مورده dlc هم ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه .
بازیهای خوبه انلاین هم هستن Evolve - TLOU - BF4 اینا خوبن.

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
فکر میکنم پیشتر توضیح داده شد که ریجن 4 مهم نیست. بازیهای انلاین هم کد انلاین ندارن . شما فقط نیاز به پلاس داری.
بله ریجن ال همون 1 هست قبلا توسط دوستان هم تایید شده و
امیدوارم پستها رو با دقت بخونید همینطوری که گفتیم ریجن بازی تاثیری توی کیفیت انلاین و راحت و ناراحت بودن نداره . اون بسته به نت شما داره
در مورده dlc هم ریجن بازی و اکانت باید یکی باشه .
بازیهای خوبه انلاین هم هستن Evolve - TLOU - BF4 اینا خوبن.

چرا فدات شم بازی های پی اس 4 همه شون کد دارند , من می ترسم پلاس بگیرم بعدش بازی گیرم نیاد اونوقت من میمونم و یکسال پلاس که هزینه ی الکی کردم ,
من منظورم از خوب بودن آنلاین میدونی چیه ؟ منظورم اینه که بازی اش خوب باشه , کاری به کیفیت و اینترنت و اینا ندارم , منظورم اینه که آنلاین اش باز باشه مثال هم زدم ,

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چرا فدات شم بازی های پی اس 4 همه شون کد دارند , من می ترسم پلاس بگیرم بعدش بازی گیرم نیاد اونوقت من میمونم و یکسال پلاس که هزینه ی الکی کردم ,
من منظورم از خوب بودن آنلاین میدونی چیه ؟ منظورم اینه که بازی اش خوب باشه , کاری به کیفیت و اینترنت و اینا ندارم , منظورم اینه که آنلاین اش باز باشه مثال هم زدم ,
PS4 کده انلاین نداره . کدها ( اگر باشه ) برای dlc هست ربطی به اون چیزی که گفتی "کده انلاین" نداره
پلاس در جهته بازی کردن انلاین هست ... شما بازی ریجن 2 هم بزاری میتونی بازی کنی انلاین فرقی نداره ! فقط میمونه dlc که باید یکی باشه ( یه راهی هم هست که میتونی اکانت هم ریجن بسازی و dlc ها رو دانلود و نصب کنی و بعد Primary کنی تا share بشه )

اون بازیهای که گفتن انلاینشون خوب هست :)

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
PS4 کده انلاین نداره . کدها ( اگر باشه ) برای dlc هست ربطی به اون چیزی که گفتی "کده انلاین" نداره
پلاس در جهته بازی کردن انلاین هست ... شما بازی ریجن 2 هم بزاری میتونی بازی کنی انلاین فرقی نداره ! فقط میمونه dlc که باید یکی باشه ( یه راهی هم هست که میتونی اکانت هم ریجن بسازی و dlc ها رو دانلود و نصب کنی و بعد Primary کنی تا share بشه )

اون بازیهای که گفتن انلاینشون خوب هست :)

ممنون , لابد برای دی ال سی ها هم باید به غیر از پلاس , پی اس ان هم بخرم آره ؟ داستان داریما ,

مشکل اصلی من یه دونه بازی خوبه , ایکاش اویل پی اس 4 بود که آنلاین داشته باشه ,

من بازی های فکری مرحله ای دوست دارم که نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون , لابد برای دی ال سی ها هم باید به غیر از پلاس , پی اس ان هم بخرم آره ؟ داستان داریما ,

psn خریدی نیست. اسمه سرویسه شبکه هست D:
یه موقه های dlc توی خوده بازی هست که کدش رو میزنی استفاده میکنی اما طبیعتابقیه dlc مثلا مثله مپهای bf بایستی جداگونه بخری ( با خریده کارت psn )

فکری ؟ RE HD رو بگیر D:

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
موفق باشی
پس این چیزی که متوجه شدم اینه که برای آنلاین و دانلود dlc باید ریجن بازی و کنسول یکی باشه و برای آفلاین نه مثلا میتونم بازی ریجن دو رو آفلاین روی کنسول ریجن یک بازی کنم درسته؟ یا بازم اشتباه میکنم:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس این چیزی که متوجه شدم اینه که برای آنلاین و دانلود dlc باید ریجن بازی و کنسول یکی باشه و برای آفلاین نه مثلا میتونم بازی ریجن دو رو آفلاین روی کنسول ریجن یک بازی کنم درسته؟ یا بازم اشتباه میکنم:d
فقط به منظور استفاده dlc ریجن مهم هست

Dark lord783

کاربر سایت
Nov 7, 2012
118
نام
پرهام

این بازی هایی که شما دوست داری معمولا انلاین نیست
اگه بازی انلاین میخوای bf4 - cod - killzone gta
اینارو بشین بازی کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر