هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ممنون از پاسخ همه ی دوستان , نمی دونم با تمام این تفاسیر پلاس یکساله ارزش داره یا نه , چون تنوع بازی های پی اس 4 کمه و بازی ها گرونه , ببینیم چی پیش میاد

سلام دوستان بلاخره قابلیت پخش موزیک و ویدیو از رو فلش اومده برای کنسول یا نه؟
بله
یه فولدر MUSIC توی USB درست میکنی و موزیکها رو میریزی تو
از Video فعلا خبری نیست

ممنون از پاسخ همه ی دوستان , نمی دونم با تمام این تفاسیر پلاس یکساله ارزش داره یا نه , چون تنوع بازی های پی اس 4 کمه و بازی ها گرونه , ببینیم چی پیش میاد
من که از ابتدای لانچ تا الان Plus رو داشتم عناوینه خوب هم توشون بود . کلا تا اینجا که ارزش داشت. مخصوصا اینکه vita هم دارم !

سلام دوستان
من 1 پلی 4 خریدم باندل دستینی
آنلاین بازی میکنم مشکلیم نداره ولی کد بازی میخام استفاده کنم قبول نمیکنه همچنین کد پلاس
دستگاه آک گرفتم پلمبشم خودم باز کردم
دوستان کسی میدونه مشکل چیه کمک کنه

دوستان خواهشا بدون ملاحظه جواب بدین
اکثر فروشنده ها میگن برای انلاین بازی کردن ایکس باکس وان بهتره قعطی لایو کمتر و سرعتشم بیشتره ایا صحت داره یا نه ؟ من پارسال داشتم پی اس4 و فقط بخاطر پی اس ان فروختمش خی قط میشد مینداخت بیرون و... البته نتمم قوی نیست چون وایمکسه.

سلام دوستان
من 1 پلی 4 خریدم باندل دستینی
آنلاین بازی میکنم مشکلیم نداره ولی کد بازی میخام استفاده کنم قبول نمیکنه همچنین کد پلاس
دستگاه آک گرفتم پلمبشم خودم باز کردم
دوستان کسی میدونه مشکل چیه کمک کنه
کدهای داحله دستگاه با ریجن دستگاه یکی هست برای همین اکانتی که ساحتی برای استفاده کدها باید ریحنش یکی باشه
کلا همه dlc و کدها برای استفاده باید ریجنش با ریجن اکانتت یکی باشه.

دوستان در مورد سرعت اینترنت سوال کردند : من 512 نامحدود دارم , با پی اس سه که چند روز پیش رفتم پی اس ان درسته خیلی طول کشید ولی در کل مشکل خاصی ندیدم , پرت نکرده بیرون

دوستان در مورد سرعت اینترنت سوال کردند : من 512 نامحدود دارم , با پی اس سه که چند روز پیش رفتم پی اس ان درسته خیلی طول کشید ولی در کل مشکل خاصی ندیدم , پرت نکرده بیرون
اون اصلا ربطی به سرعت اینترنت نداره
من خودم 2 دارم ولی 250 kbps بیشتر نمیره ولی 1 میشناسم 750 kbps میره شرکت ها هم یکی هستن بیشتر به پینگ و تایم اوت داره

کدهای داحله دستگاه با ریجن دستگاه یکی هست برای همین اکانتی که ساحتی برای استفاده کدها باید ریحنش یکی باشه
کلا همه dlc و کدها برای استفاده باید ریجنش با ریجن اکانتت یکی باشه.

سلام دوست عزیز میشه راهنمایی کنید ک چیکار کنم تا درست شه ؟
سپاس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or