هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان چند تا سوال در مورد بازی شیرینگ خریدن داشتم..

1. کلاً هر بازی تقریباً چقدر در میاد و چه مدت بعد از بازی میشه بهش دسترسی پیدا کرد ؟

2. دیتا بازی رو میشه به صورت جدا روی هارد کپی کرد و با نرم افزار انتقال بازی به PS4 منتقل کرد ؟

3. در مجموع آیا محدودیت خاصی داره این روش ؟

4. در مورد تروفی ها مشکلی پیش میاد ؟ اگرچه خیلی برام مهم نیست..

در کل فکر کنم به صرفه باشه اگه قیمتش مناسب باشه... چون خرید بازی فیزیکی یا دیجیتالی به صورت تنهایی، حتی اگه بعدش بفروشیم بازی رو.. گرونتر از این روش در میاد.. درسته ؟

مرسی

دوستان چند تا سوال در مورد بازی شیرینگ خریدن داشتم..

1. کلاً هر بازی تقریباً چقدر در میاد و چه مدت بعد از بازی میشه بهش دسترسی پیدا کرد ؟
2. دیتا بازی رو میشه به صورت جدا روی هارد کپی کرد و با نرم افزار انتقال بازی به PS4 منتقل کرد ؟
3. در مجموع آیا محدودیت خاصی داره این روش ؟
4. در مورد تروفی ها مشکلی پیش میاد ؟ اگرچه خیلی برام مهم نیست..

در کل فکر کنم به صرفه باشه اگه قیمتش مناسب باشه... چون خرید بازی فیزیکی یا دیجیتالی به صورت تنهایی، حتی اگه بعدش بفروشیم بازی رو.. گرونتر از این روش در میاد.. درسته ؟

مرسی

1- قیمت هر بازی که بستگی به قیمت اون تو استور داره مثلا بازی 60 دلازی من دیدم 80 میدادن
2- دقیقا همه دیتای بازی رو جدا میخرن میرین روی سیستم و به وسیله PSX انتقال میدن
3- محدودیتی من نشنیدم
4 - ببین تا اوجایی که میدونم وقتی یه بازی روی یک اکانت خریده میشه میتونید این اکانت بین 3 نفر شیر کنید ، دو نفر اول که میشه اکانت اصلی که دست فر اول میمونه و بعد از اون به اولین نفری که داده یشه میتونن روی اکانت اصلی شون بازی کنن و تروفی بیرن و نفر سوم براش تروفی ثبت نمیشه

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺁﻧﻼ‌ﯾﻦ killzone ﺍﻓﺖ fps ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﺮ 30 ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺑﺎﺭ! ﺍﯾﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺧﺮﺍﺑﻪ ﯾﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭﯾﻦ؟پاسخ با نقل قول

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺁﻧﻼ‌ﯾﻦ killzone ﺍﻓﺖ fps ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﯾﻌﻨﯽ ﻫﺮ 30 ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺑﺎﺭ! ﺍﯾﻦ ﯾﻌﻨﯽ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺧﺮﺍﺑﻪ ﯾﺎ ﺑﻘﯿﻪ ﻫﻢ ﻫﻤﯿﻨﻄﻮﺭﯾﻦ؟پاسخ با نقل قول
خیر. افت فریم به دستگاه مربوط نمیشه. میتونه مشکل از نت و ... بازی اینا باشه
موفق باشی.

از مشکلات پی اس انه یا مال بازی؟؟؟
این مشکلات یا از سرور هست یا از نته شما
به هر حال امروز امتحان کن ببین چی میشه
کلا خیلی وقت هست که بچه ها مشکل توی انلاین و ... دارن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or