هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

یه جستجویی تو نت انجام دادم ولی مورد مشابهی پیدا نکردم.
کسی تا حالا چنین چیزی رو امتحان نکرده؟

اگه تا الان کسی جوابتو نداده یعنی کسی نمیدونه چون وقتی نسخه دیجیتالی یا فیزیکی رو داشته باشیم نمیایم نسخه دیگه از بازی رو بگیریم
اما احتمال میدم قبول کنه

میشه 2 ماه دوم 2014
با اجازه آرمان جان:
میشه 3 ماه دوم...
کنسول ها هر 3 ماه ریلیز میشن...
با آرزوی موفقیت

- - -ویرایش - - -

اگه تا الان کسی جوابتو نداده یعنی کسی نمیدونه چون وقتی نسخه دیجیتالی یا فیزیکی رو داشته باشیم نمیایم نسخه دیگه از بازی رو بگیریم
اما احتمال میدم قبول کنه
بله سیو قابل استفادست....

سلام
رفقا یه چیزی تو ps4 بنده داره حسابی برام تو موخی میشه یعنی شده

خیلی وقت پیش بازی اسیسان کرید ای وی داشتم و یه خورده بازیش کردم بعد یه اپدیت براش اومد منم رو حسابی که خوشم نمیومد ازبازی بازی رو فروختم

مشکل اینجاست که اون اپدیته تو موخی شده برام .مثل بختک اوفتاده به جونه کنسولم هر دفه که کنسول رو روشن میکنم میگه ی اپدیت برا اسیسان کرد هست خودش میزنه دانلود میشه . جالب اینجاست هم بازی رو کلا از ps4 ریموو کردم هم این اپدیته هر دفه میاد میزنم دیلیت میکنم .هر دفه که کنسول رو روشن میکنم این اپدیته میاد و خودش شروع به دانلود میکنه

ممنون میشم منو از دسته این راحت کنید

سلام
رفقا یه چیزی تو ps4 بنده داره حسابی برام تو موخی میشه یعنی شده

خیلی وقت پیش بازی اسیسان کرید ای وی داشتم و یه خورده بازیش کردم بعد یه اپدیت براش اومد منم رو حسابی که خوشم نمیومد ازبازی بازی رو فروختم

مشکل اینجاست که اون اپدیته تو موخی شده برام .مثل بختک اوفتاده به جونه کنسولم هر دفه که کنسول رو روشن میکنم میگه ی اپدیت برا اسیسان کرد هست خودش میزنه دانلود میشه . جالب اینجاست هم بازی رو کلا از ps4 ریموو کردم هم این اپدیته هر دفه میاد میزنم دیلیت میکنم .هر دفه که کنسول رو روشن میکنم این اپدیته میاد و خودش شروع به دانلود میکنه

ممنون میشم منو از دسته این راحت کنید
سلام.
شما داخل تنظیمات کنسول میرید و یه گزینه هست که درمورد دانلود و اپلود خودکار هست.
اون تیک رو بردارید فک کنم مشکلتون حل میشه.
محل دقیقش رو یادم نیست اگه پیداش نکردید بگید تا براتون بگم.
موفق باشید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or