هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,860
نام
وحید
تغریبا همون سوال اول بود
مشکلی نیست
اکانت رو وارد میکنه بعد بازی رو دانلود میکنه یا اگر data رو داری که میتونه با PSX بریزه. نباید مشکلی باشه.
ببخشید فرمودین میشه بازی رو با یه نفر دیگه به استراک گذاشت
حالا یه سوال اگه بخوایم با یه نفری سومی هم به اشتراک بذاریم امکانش هست یا محدودیتش همون دو نفر هست؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید فرمودین میشه بازی رو با یه نفر دیگه به استراک گذاشت
حالا یه سوال اگه بخوایم با یه نفری سومی هم به اشتراک بذاریم امکانش هست یا محدودیتش همون دو نفر هست؟
بله در صورتی که اون اکانت فعال بشه روی دستگاه دومی
معمولیش این هست که اکانت فقط روی دو دستگاه فعال میشه
( اون قضیه sharing اینا رو idk )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستا فوتبال باز دوتا سوال دارم
من زیاد اهل فوتبال نیستم
ولی میخوام یه فوتبال بخرم که وقتی مهمون میاد سرگرم شیم :d
حالا شما چی پیشنهاد میدید
نظرتون راجبع فیفا 14 چطوره ؟
هم ارزون و ...
یه سوال دیگه هم اینکه اگه فیفا 14 بگیرم میتونم با کسایی که فیفا 15 دارن
انلاین بازی کنم ؟
البته اون 14 هم پلیرهاش کم نیست

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,480
سلام به دوستان عزیز...

تاپیک " راهنمای جامع خرید PS4" رو بطور کامل مطالعه کردم. اما قضیه آکبند بودن دستگاه بدجوری ذهنمو مشغول کرده!

1. برای اطمینان از پلمپ بودن دستگاه، توجه به برچسب جعبه کافیه؟ (یعنی نمیتونن بعد از باز کردن دستگاه دوباره روش برچسب بزنن یا حتی تو یه جعبه دیگه (با همون مشخصات البته!) بزارنش؟
2. راه تشخیص پلمپ بودن بازیهای PS4 چیه؟:-s
و اینکه اگر نکته ی دیگه ای برای یه خرید مطمئن بنظرتون میرسه بفرمایید.:)

پیشاپیش ممنون از پاسختون...

Spy gun

کاربر سایت
Aug 4, 2012
103
نام
رهام
سلام به دوستان عزیز...

تاپیک " راهنمای جامع خرید PS4" رو بطور کامل مطالعه کردم. اما قضیه آکبند بودن دستگاه بدجوری ذهنمو مشغول کرده!

1. برای اطمینان از پلمپ بودن دستگاه، توجه به برچسب جعبه کافیه؟ (یعنی نمیتونن بعد از باز کردن دستگاه دوباره روش برچسب بزنن یا حتی تو یه جعبه دیگه (با همون مشخصات البته!) بزارنش؟

همه ي اينا ميشه شايد طرف اين كارو بكنه ولي تو سريال دستگاه با قوطي رو چك كني حله بازي هم نايلون رو چك كن ببين مرتب پرس شده يا با شمع و فندك :D
ببين تو منو دستگاه بازي هست يا نه اگه باشه دست دومه كه مطمعناً ميگه امتحان كرديم
باز ببين دوستان چي ميگن :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام به دوستان عزیز...

در مورد پلمپ بازیها یه نوار کوچیک مثه پاکت سیگار یا بیسکوییت داره که وقتی میکشی باز میشه بازیهای پلمپ هم این نوارو دارن روشم نوشته ps4

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
ببخشید دوستان من Ps4 ام ، به بخش آنلاین بازی وصل میشه ، چت هم باز میشه ولی استور اصلا از هیچ جا باز نمیشه فقط please wait میده بعد از آپدیت های اخیر حدوداً دوماهه اینطوری شده من باید چیکار کنم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ببخشید دوستان من Ps4 ام ، به بخش آنلاین بازی وصل میشه ، چت هم باز میشه ولی استور اصلا از هیچ جا باز نمیشه فقط please wait میده بعد از آپدیت های اخیر حدوداً دوماهه اینطوری شده من باید چیکار کنم؟
ساعات خلوت امتحان کن

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
جیسون جان اگه اکانت خودته حتما ایمیل و پسوردت رو داری ازطریق گوشی یا تبلت یا کامپیوترت برو داخل سایت سونی و اکانتت رو نگاه کن و بعد از بررسی بیا بیرون و ازطریق پلی چهار برو داخل استور درست میشه راستی خبرش رو بهم بده درست شده یا نه مال خودم و چند تا از بچه ها اینجور درست شد

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
فقط بازش کنم؟
منم بعضی وقت ها اینجور میشه ولی یه مدت که کنسول روشن باشه و متصل به اینترنت،درست میشه.
بعضی وقت ها هم میرم داخل یه اکانت دیگه با اون میرم تو استور و وقتی برمیگردم درست شده.

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
جیسون جان اگه اکانت خودته حتما ایمیل و پسوردت رو داری ازطریق گوشی یا تبلت یا کامپیوترت برو داخل سایت سونی و اکانتت رو نگاه کن و بعد از بررسی بیا بیرون و ازطریق پلی چهار برو داخل استور درست میشه راستی خبرش رو بهم بده درست شده یا نه مال خودم و چند تا از بچه ها اینجور درست شد
درست نشد . حالا
چیکار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر