هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دوستان سوال خیلی مهم، PS4 یکی از دوستان من بخاطر مداوم جدا شدن و وصل شدن دوباره پورت HDMI ش خراب شده، توی تلوزیون خودشون تصویر هی میپره، توی تلوزیون من فقط روی حالت 1080i کیفیتش درسته و روی حالت FULL HD تصویر نقطه های قرمز توش هست، تعمیر این مشکل انجام میشه توی ایران؟ اگر آره، لطف میکنید یه تعمیرکار خوب معرفی کنید.
مرسی عزیزانم.

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
رو کارتنش 2 نوشته . بعد این از کجا بدونم سری ساخت چنده ؟ واسه برقش هم 100v زبده ولی الان دارم کار میکنم باهاش مشکلی نداره ؟
تولید اواخر شهریور هست ، ریجن 2 ژاپن ، پشتش نوشته ساخت ژاپن ، خودمم همین مدلو دارم که تا الان بی نقص بوده
فریمورشم اگه اپدیت نکرده باشی به صورت پیشفرض 1.76 باید باشه رو خود دستگاه که از رو تاریخ اون و زمان ارایه سری cuh-11xx میشه گفت برا سه ماهه سوم 2014 هست

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
تولید اواخر شهریور هست ، ریجن 2 ژاپن ، پشتش نوشته ساخت ژاپن ، خودمم همین مدلو دارم که تا الان بی نقص بوده
فریمورشم اگه اپدیت نکرده باشی به صورت پیشفرض 1.76 باید باشه رو خود دستگاه که از رو تاریخ اون و زمان ارایه سری cuh-11xx میشه گفت برا سه ماهه سوم 2014 هست

اره داداش الان زدمش برای آپدیت . اونوقت برای پلاس مشکل نداره ؟؟ چطوری پلاس تهیه کنم باید حتما برای ژاپن باشه ؟ راهنماییم کنید ممنون میشم ؟ ببخشید برای بازی باید چه رجینی بخرم؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره منظورم همین بود دقیقا
حالا چی کار میشه کرد ؟؟؟ راهی هست بشه گرفت ؟؟
فک نکنم
یادم نمیاد کسی تونسته باشه به این قسمتها وصل بشه حتی با وی p n
در کل اهمیت خاصی نداره ! همه چیزهای که توش هست تو نت گیر میاد دیگه D:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
آقا یه سوال دارم چرا توی ویدئو شو و فیلم های رایگان وقتی کلیک میکنم ارور میده میگه نمیتونی دانلود کنی؟؟؟
پلاس یک ساله هم دارم نکنه برنامه جانبی چیزی میخاد یا از جایی توی تنظیمات باید تیکی گزینه ای چیزی رو فعال کنم؟؟؟

باید v p n امریکا شیرکنی که فک کنه ipت امریکائیه بعدشم نت خیلی پرسرعت میخواد

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان این داره راست میگه ؟ ( توی پرشین تولز ) :
سوال :
بنده از کجا بفهمم نفر اول و دوم در شرینگ گیم شما هستم ؟
چون نفر سوم گویا نمیتونه آنلاین بشه تا وقتی که دو نقر اول آنلاین هستند ؟

اصلا نیاز نیست شما بدونی نفر چندمی چون هر سه نفر در 24 ساعت روز میتونن آنلاین بازی کنند و شنیده های شما از افرادی هست که اینکاره نیستند.
بنده بازی ای که به شما میدم کوچکترین محدودیتی نداره...من مغازه دار نیستم و کنسول هم ندارم ولی یکی از بچه های همین طرحمون قصد فروش کنسولش رو داره که هم اشتراکش رو واگذار میکنه هم چند بازی در طرح خریده که اونا هم روی کنسولش هست و هم بازی THE ORDER رو پیش خرید کرده...
خواستی بگو آیدی بدم...

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
دوستان چه راهی پیشنهاد میکنید برای اینکه دیسک سالم بمونه تا وقتی که بخوام بفروشمش یعنی بذارم تو دستگاه بمونه یا هی باید دیسکو در بیارم دوباره بذارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر