هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام من تلوزیون عادی دارم از همین سه رنگ ها میتونم ps4 وصل کنم بهش باید تبدیل بگیرم اصلا جواب میده رو ps4 چون فروشنده گفت رابط AV پلی استیشن خودش رو ps3 تست کرد جواب میده رو ps4 هم میشه فرقی نداره دیگه هر دو hdmi هست ؟ و فقط از لحاظ کیفیت چقدر فرق میکنه خیلی بی کیفیت میشه
http://sahebelectronic.ir/index.php?id_product=484&controller=product

باز این فروشنده ها زر زدند....
اولا که این کامپوزیت به av هست که ps4 فقط یدونه خروجی hdmi داره و مثل ps3 دیگه اون کامپوزیترو نداره...

دوما که تبدیل hdmi به av به شدت گرون خواهد بود و کیفتش هم در حد فاجعس.....

اگر مانیتور داری یه تبدیل hdmi>>VGA یا HDMI >>DVI بگیر وگرنه بی خیال شو......

۱ بله
۲ بله میشه رو دوتا کنسول نسل قبل و جدید استفاده کرد

- - -ویرایش - - -

کابلش مثل کابل گوشیه من با اپدیت ۴.۵۵ هنوز باید با کابل وصل کنم مطمنید

- - -ویرایش - - -

احتمالا تو آپدیت 4.60 یا 4.65 یا 4.66 هست دیگه. من خودم 4.66 هستم ولی دسته PS4 ندارم که تست کنم. تو نت سرچ کردم توی اکثر لینکا زده بود که سونی با یه آپدیت برای PS3 این قابلیت رو به صورت بیسیم هم اضافه کرده.

- - -ویرایش - - -

اطمینان داری دانلود میکنه ؟
PvZ Garden Warfare هست که فقط توی background شروع میکنه به دانلود ... به جز اون هرچی تا امروز اومده از نظره اینکه download بشه توی download list میره بخشه notli ها.
اطمینان داری داره استفاده میکنه ؟
به نظرم یه traffic monitor نصب کن ببین !
یا نت قطع کن ...[/QUOTE]
بله کل سرعتم رو گرفته حتی توی کامپیوتر هم نشون میده که داره استفاده میکنه همین که دکمه پاور رو میزنم شروع میکنه

- - -ویرایش - - -

اطمینان داری دانلود میکنه ؟
PvZ Garden Warfare هست که فقط توی background شروع میکنه به دانلود ... به جز اون هرچی تا امروز اومده از نظره اینکه download بشه توی download list میره بخشه notli ها.
اطمینان داری داره استفاده میکنه ؟
به نظرم یه traffic monitor نصب کن ببین !
یا نت قطع کن ...

نمیشه هیچی نباشه دانلود کنه همینطوری ×_×
توی pc از چی استفاده میکنی که نشون میده ؟ سرعت تست گرفتن که کافی نیست ....
router نشون میده upload و download رو live ?
اگر نه تنها چیزی که به ذهنم میرسه :
wireshark بگیر اگر بلدی باهاش کار کنی ... ip ماله ps4 بده ببین خروجی هاش چی هست و چقدر مصرف میکنه و از چی
به جز این دیگه نمیدونم ... توی reddit آینام سرچ کردم کسی چنین مشکلی نداشته

من تا الان x360 داشتم حال بنظرتون پولمو جمع کنم برا ps4 یا برم یه ps3 بخرم؟بازی های انحصاری ps3 ارزششو داره؟gow3 و accention رو 4 اجرا نمیشه؟heavy rain چطور؟

نه ولي همون بهتر كه چهار رو بخريد ارزش كه داره ولي ٤ واقعاً عالي هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

من تا الان x360 داشتم حال بنظرتون پولمو جمع کنم برا ps4 یا برم یه ps3 بخرم؟بازی های انحصاری ps3 ارزششو داره؟gow3 و accention رو 4 اجرا نمیشه؟heavy rain چطور؟
نه اونا روی ps3 هستند فقط
فقط دلست آف آس روی ps4 اومده

بچه ها تورو خدا یکی بگه از کدوم isp نت بگیرم واسه مولتی رو ps4? بیشترم فیفا می زنم. الان مخابرات دارم واقعا رو اعصابه. کسی میدونه تو تبریز کدوم isp بهتره واسه مولتی و Psn?

بچه ها تورو خدا یکی بگه از کدوم isp نت بگیرم واسه مولتی رو ps4? بیشترم فیفا می زنم. الان مخابرات دارم واقعا رو اعصابه. کسی میدونه تو تبریز کدوم isp بهتره واسه مولتی و Psn?
داداش توی ایران بهتر از مخابرات پیدا نمیشه برای بازی آنلاین
از هرجا بگیری پینگ داغونه ,خوبشون مثلا مخابراته |:
ببین میتونی با این سرویسهای کاهش پینگ کارتو راه بندازی یا نه وگرنه راه خاصی نداره

من تا حالا PS4 نداشتم . برای مولتی بازی کردن باید پینگ خوب داشت یا سرعت بالا ؟
این اینترنت برای مولتی بازی کردن جواب می ده ؟
4004925011.png

دوستان من سرعت دانلودم رو ps4 افتضاحه!
dns ست کردم ولی درست نشد!
بره 10 گیگ tlou میگه 40 ساعت!
راهی پیشنهاد میکنید؟
edit:
primary dns :8.8.8.8
secondary dns:8.8.4.4
سرعتم دو برابر شد!

آخرین ویرایش:
سلام دوستان فکر کنم تنظیمات rest mode کنسولم به هم ریخته وقتی کنسولم رو روی rest mode میزارم مثل قبل وقتی روشنش میکنم دیگه تو 2 تانیه بالا نمیاد متل اینکه داری روشنش میکنی اول ارم سونی میاد بعد روشن میشه دانلود ها هم در rest mode ادامه پیدا نمیکنه من lords of fallen برای دانلود گذاشته بودم امروز صبح بلند شدم نوشته بود cannot download در حالی که اگه روشنش بذارم این اخطارو نمیده مشکلش کجاست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or