هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان رجین 1 چرا کم شده تو بازار؟
کلا ps4 تو بازار خیلی کم شده به همین علت قیمتش هم رفته بالا ، از یکسری فروشنده ها که پرسیدم گفتن تا یک هفته دیگه بار جدید میرسه و قیمت ها متعادل میشه.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
دوستانی که بازیهای زیادی رو تجربه کردند بین گرافیک فار کرای 4 و جی تی آی وی کدوم رو از لحاظ گرافیکی بهتر میبنن؟
اینطور که به نظر میاد این دو بازی از لحاظ گرافیکی تونسته علاقه مندان نسل هشتمی رو حسابی راضی کنه
البته در اینکه امکانات بازی جی تی آی بیشتر از فار کرای هست شکی نیست ولی سوال اصلی در مورد گرافیک بازی هست که کدوم از نظر دوستانی که هر دو رو تجربه کردند بهتره؟
در کل بهترین و چشم نوازترین گرافیک حال حاضر بین بازیهای پی اس فور کدوم بازی هست؟
با تشکر
اصولا بازی هایی که توی یک سبک نیستن رو نمیشه باهم از هیچ لحاظی مقایسه کرد . مثلا نمیشه Gta V رو با Far Cry 4 مقایسه کرد . اما Gta V با Watch Dogs رو میشه مقایسه کرد که Gta V واقعا خیلی بهتره از همه لحاظ بهتره . البته به طور کلی اگر بازی هارو در سبک خودشون مورد بررسی قرار بدیم هم Gta V و هم Far Cry 4 نمره بالایی رو کسب کردند و موفق بودن اما اینکه کدوم رو میخوایید برای خرید انتخاب کنید اگر Gta V رو در نسل قبل بازی نکردید حتما Gta V رو خریداری کنید اما اگر Gta V رو تو نسل قبل (Ps3 و X360) بازی کردید دیگه سمتش نرید و Far Cry 4 رو بگیرید . در کل بهترین و چشم نوازترین گرافیک حال حاضر بین بازی های Ps4 به نظر بنده Gta V هستش چون یک بازی کاملا Open World هست که در همه مناطق گرافیک چشم نوازی داره . به طور مثال در کنار ساحل و یا در جنگل و یا خیابان و آسمان خراش ها و ... همه ی اینها رو در خودش داره که هر کدوم هم جذابیت خودشون رو دارن .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستانی که بازیهای زیادی رو تجربه کردند بین گرافیک فار کرای 4 و جی تی آی وی کدوم رو از لحاظ گرافیکی بهتر میبنن؟
اینطور که به نظر میاد این دو بازی از لحاظ گرافیکی تونسته علاقه مندان نسل هشتمی رو حسابی راضی کنه
البته در اینکه امکانات بازی جی تی آی بیشتر از فار کرای هست شکی نیست ولی سوال اصلی در مورد گرافیک بازی هست که کدوم از نظر دوستانی که هر دو رو تجربه کردند بهتره؟
در کل بهترین و چشم نوازترین گرافیک حال حاضر بین بازیهای پی اس فور کدوم بازی هست؟
با تشکر
سبکشون مجزاست اخه بستگی داره با کدوم سبک حال میکنی

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
کلا ps4 تو بازار خیلی کم شده به همین علت قیمتش هم رفته بالا ، از یکسری فروشنده ها که پرسیدم گفتن تا یک هفته دیگه بار جدید میرسه و قیمت ها متعادل میشه.

وضع بدترم میشه ، اماکن بد گیر داده از شنبه تشدید هم میخان بکنن.بازی 360 هم کمیاب شدن چه برسه به PS4 اه بازار سیاهشو سیاهتر و زیرزمینی تر میکنن.و گرونتر...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دوستان میخواستم بدونم میشه با کیبورد و موس بازی کرد به جای دسته یا خیر

فعلاً که بازی ای که موس و کیبورد ساپورت بکنه نداریم. کلاً موس و کیبورد هم بشه وصل کرد برای آنلاین یه سری مشکلات وجود داره. شما نمیتونی یه بازی آنلاین بسازی و بعد یه عده با موس بازی کنن و یه عده با پد. باید یکسان سازی شه و کلی دردسر داره. کلاً هم کسی که میاد سراغ کنسول خیلی دنبال موس و کیبورد توی بازیها نیست.

از دوستانی که بازی کیلزون رو تموم کردن اگه میشه لطف کنن تو خصوصی پیام بدن ازشون سوال داشتم.ممنون.

هر کی تونست اون بازی رو تا آخرش بره، باید یه جایزه بهش داد :D
من تا چپتر یکی مونده به آخر رفتم دیگه واقعاً نتونستم ادامه بدم :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از دوستانی که بازی کیلزون رو تموم کردن اگه میشه لطف کنن تو خصوصی پیام بدن ازشون سوال داشتم.ممنون.
از داخله تاپیک جویا شو !
البته خودمم تموم کردم اما زیاد ازش یادم نیست !

:D
من تا چپتر یکی مونده به آخر رفتم دیگه واقعاً نتونستم ادامه بدم :D
لول چرا ! من تا اخرش رفت ×_× ( رو درجه سختی اخر ) منتهی یکم صبر و حوصله میخواست فقط

دوستان بهترین بازی شوتر برای انلاین؟
BattleField 4 بدون شک ....
بعدش AW

دوستان ايميل ساپورت سوني بخش پي اس ان رو لطف ميكنيد بديد من مشكلم رو براشون ايميل كنم ،ممنون
از صبح دنبالشم پيدا نميكنم :(
بستگی به ریجنت داره
Contact Us | Official PlayStation website: Help & Support

aloneboy_p75

کاربر سایت
Apr 8, 2014
92
نام
Ali
سلام دوستان خواهشی هرکی میتونه همین جا یا پ خ راهمنایی کنه.
فردا میخوام یه پلی 4 بگیرم .
دست دوم ریجن 2 اروپا 1150 خوبه بگیرم (چیز اضافی نداره )
یا
دست دوم ریجن 1 امریکا با دوتا دسته و فیفا 15 1500 ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر