هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
سلام دوستان
اگه میشه منو راهنمایی کنید
یکی از دوستام باز دیجیتالی خریده و توی اکنتش هم چندین دلار پول داره میخواستم بدونم اگه من با اکانت اون بخوام اون بازی رو دان کنم ار اون هزینه ای کم نمیشه و اینکه بازیه اون قفل نشه و لطفا بگید که باید چیکارا کنم ( اکتیو پرامری پی اس فور رو بزنم یا نه )
کلا بگید دیگه همه چیزشو یه وقت بن نکنن ؟؟

سلام نه هیچ مشکلی نداره هیچ هزینه ای هم نداره که کم بشه دو نفری قانونی هست تنها کاری که باید انجام بدید پروفایل رو دانلود میکنید بعد ستینگ پی اس ان اکتیو از پرایمری رو اکتیو کنید بعد هر بازی که میخواهید از لایبرری بزنید دانلود بشه همین

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام نه هیچ مشکلی نداره هیچ هزینه ای هم نداره که کم بشه دو نفری قانونی هست تنها کاری که باید انجام بدید پروفایل رو دانلود میکنید بعد ستینگ پی اس ان اکتیو از پرایمری رو اکتیو کنید بعد هر بازی که میخواهید از لایبرری بزنید دانلود بشه همین

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

اگه اکتیو از پرایمری رو اکتیو کنم مشکلی برای طرف مقابل پیش نیاد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان باید چیکار کرد؟
از دسته نمیشه همه صدا رو گرفت . صدایی که از speaker دسته میاد توسط developer ها تنظیم شده و option خاصی ندار ه
برای گرفتن صدای کامله بازی از دسته بعد از وصل کردن هدست باید بری قسمت adjust devices با نگاه داشتن ps button و بعد voice رو روی all بزاری.

bazicenter2011

کاربر سایت
Sep 8, 2011
83
از دسته نمیشه همه صدا رو گرفت . صدایی که از speaker دسته میاد توسط developer ها تنظیم شده و option خاصی ندار ه
برای گرفتن صدای کامله بازی از دسته بعد از وصل کردن هدست باید بری قسمت adjust devices با نگاه داشتن ps button و بعد voice رو روی all بزاری.
بعد برا همه بازیها با هدست صدا پخش میشه یا بعضی بازیها؟

m2fard

کاربر سایت
Aug 31, 2010
127
الان داشتم چند تا ویدیو از یوتیوب میدیدم که طرف رفت تو تست کانکشن و این صفحه اومد :
http://i.pgu.me/cb4zm_LE_original.jpg
حالا جالب اینجاست من اصن 4 مورد آخرو ندارم.:D
یعنی فقط SSID هست و IP و Internet !
برای اینکه این موارد بیاد باید در PSN وارد شده باشی ؟ اگر نه پس من چرا ندارم ؟ :-/ :D
من دقیقا همه آیتمهای داخل عکسو دارم.

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
سلام دوستان
اگه بخایم پلی 4رو به یه مانیتور باورودی dvi و aux وصل کنیم صدا رو چطور باید به مانیتور منتقل کرد؟

دوست عزیز. .. یکی از کاربرا یه ساند یو اس بی رو زده بود به usb جلو دستگاه صدا گرفته بود... تو قسمت ps4 بگردی هست. ولی من تست نکردم.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
دوستان توی دیسک بازی اپدیت فقط برای اجرایه بازی هست یا اپدیتش برای دستگاه هست؟چون تویاست سونی برای اپدیت دستگاه 3 روش داره که یکیس هم دیسک هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر