هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
سلام بچه ها یه سوال اگه کنسول رو 6 یا 7 ساعت برای دانلود روشن بذارم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
ممنون

داداش من یه هفته کامل گذاشتم رو دانلود مشکلی پیش نیومد البته اگه این کارو زیاد تکرار کنی نمیدونم چیزیش بشه یا نه

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
آقا من چه خاکی تو سرم بریزم؟
من یه مشکلی دارم توی بازی The last of us وقتی میخوام مولتی پلیر بازی کنم میگه باید چند تا مپ رایگان رو دانلود کنی وقتی گزینه اوکی رو میزنم صفحه Ps store میاد و یه نوشته This content cannot be selected this time نمایش داده میشه.
مشکل از چیه؟ باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
من یه مشکلی دارم توی بازی The last of us وقتی میخوام مولتی پلیر بازی کنم میگه باید چند تا مپ رایگان رو دانلود کنی وقتی گزینه اوکی رو میزنم صفحه Ps store میاد و یه نوشته This content cannot be selected this time نمایش داده میشه.
بازیت و اکانتت ریجن چنده؟

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
اقا چرا خودکشی,میکنی!
ریجن بازی و اکانتت رو یکی کن

The_last_Of_Us

کاربر سایت
Sep 9, 2013
90
نام
امیرعلی
برای اینکه بتونی dlc دانلود کنی باید ریجن بازیت با ریجن psn یکی باشه
در غیر این صورت این ارور رو میده

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام.آیا ps4 ساخت ژاپن موجوده؟ آخه بعضی ها میگفتن بعضی ریجن 2 های اروپا ساخت ژاپن هستن در حالی که بقیه ساخت چین هستن؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام.آیا ps4 ساخت ژاپن موجوده؟ آخه بعضی ها میگفتن بعضی ریجن 2 های اروپا ساخت ژاپن هستن در حالی که بقیه ساخت چین هستن؟

اصلا همچین چیزی وجود نداره و همه ساخت چین هستن

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
یه سوالی دارم خیلی ساده !
من خودم کنسول ریجن ۳ دارم کلا میخوام بدونم امکانش هست کنسولی مشکل گرافیکی داشته باشه نسبت به بقیه مثل فریم دراپ یا اینجور چیزا یا اگه مشکلی داشته باشه اصلا تو بازی هم نمیره؟ من یه ذره حساس شدم به این قضیه ... یه حالا کند شدن صفحه موقعی که داری میچرخونی صفحرو تو قسمت های مختلف مپ کلا از این جور چیزا ،،، طبیعیه؟ اخه یکی میگفت ممکن مشکل خمیر سیلیکون اینا باشه ولی اونقدر حاد نیست!

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر