هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
آخرسر کسی به ما نگفت این پلاس 12 ماهه چنده ، این مغازه تو پشت شهرداری اساسینز رو به من 180 داد نامرد تازه آک هم نبود !‌می ترسم سرم رو کلاه بذاره ، برای پلاس هم میگه برای دانلود میخواهی یا آنلاین بازی کردن ، بچه ها میگن فرقی نمی کنه ، داستان شده ، کنسول رجین 2 ، اکانت امریکا ،‌ بازی رجین 2 ، این سونی مرده شور می میرد رجین بندی نمی کرد ، حالا خوبه ایران تحریمه اگرنه رجین ایران هم میومد لابد :)

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
دوستان کمک
یک مپ مجانی دان کردم حالا مثل زمان پلی ۳ میشه فقط دیتا اون مپ رو پاک کرد!؟؟!!
اخه ظبازی اشتباهی میگه مپ رو دانلود نکردی در صورتی که من داپ کردم
بازی منو به استور راهنمایی میکنه و مینویسه نصب شده،حالا راهی نداره پاکش کنم که وقتی بازی منو میبره استور ننوشته شده باشه نصب شده؟! ینی پاکش کنم مپ رو؟!بازیو پاک کردم فایده نداشت باید خود مپو پاک کنم مثه اینکه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
آخرسر کسی به ما نگفت این پلاس 12 ماهه چنده ، این مغازه تو پشت شهرداری اساسینز رو به من 180 داد نامرد تازه آک هم نبود !‌می ترسم سرم رو کلاه بذاره ، برای پلاس هم میگه برای دانلود میخواهی یا آنلاین بازی کردن ، بچه ها میگن فرقی نمی کنه ، داستان شده ، کنسول رجین 2 ، اکانت امریکا ،‌ بازی رجین 2 ، این سونی مرده شور می میرد رجین بندی نمی کرد ، حالا خوبه ایران تحریمه اگرنه رجین ایران هم میومد لابد :)

اسیسن رو دسته دو 180 داده بهت تازه احتمال میدی کلاه بزاره سرت ؟؟ عجب

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام دوستان.وقتی این گزینه (intialez (Reintall System Software رو میزنیم همه چیز سیستم عامل قبلی پاک میشه؟اخه تو سایت سونی نوشته برای مواقعی که هارد جدید رو سر جا میزارید.میگم نکنه 2 تا سیستم عامل نصب کنه!تازه بعضی ها میگفت چندین ساعت طول میکشه ولی من یک بار انجام دادم حدود 5 دقیقه طول کشید!

.hojat.

کاربر سایت
Sep 5, 2014
1
سلام دوستان
اقا من کنسول چند هفته ای میشه گرفتم روزای اول توجه نکردم.بعد الان که نگاه میکنم هارد کنسول 415 گیگ بیشتر نیست میخواستم ببینم چطوریِ شما ها هم همینجوری یا نه؟
اخه تا 500 گیگ خیلی فاصله داره ؟
الان اون خط بالا که نشون دهنده کل هارد هست کلا زده 408 گیگ...کنسول هم ریجن 1

ممنون

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
دوستان من بخواهم کنسول رو بفروشم باید اکانت دی اکتیو کنم یا همینطور فرمت کنم حله
میخوام سفید بخرم بعدا یه جا دیدم نوشته بود باید دی اکتیو بشه رو یکی از دستگاهها اگه اره چطوری
بعد رو ps3 هم اینطوریه؟ یعنی باید دی اکتیو کرد اونم اگر بخواهم بفروشمش
از کجا دی اکتیو میشه؟

nn11

کاربر سایت
Apr 24, 2014
80
سلام
من تازه خریدم و مبتدی ـم تو این زمینه :/ موقع شارژ دسته باید حتماً کنسول رو روی حالت Standby بزاریم تا شارژ شه؟ چون وقتی خاموش می کنم دیگه اون چراغ زردو و نمی ده و تنها راهم همین حالت استندبای هست. طبیعی هست؟ بعد معمولاً چقدر طول می کشه تا دسته شارژ شه؟ اصلاً استندبای گذاشتن تا چند ساعتش مشکلی نداره؟ بهتر هست در طول روز بیشتر استندبای بزارم یا هر وقت کارم تموم شد خاموشش کنم؟
شرمنده یکم پیچ در پیچ شد :/ ممنون میشم پاسخ بدین.
نه ولی رو استند بای شارژش کنی بهتره.حدود دو ساعت دسته کامل شارژ میشه.من خودم یک روز کامل رو استدبای گذاشتم هیچ مشکلی تا الان نداشتم.بهتره در طول روز رو استند بای بزارید و شب خاموشش کنید

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
تقریبا نزدیک 170 هزار تومن
وقتی اکانتتون پلاس بشه هم میتونید تمام بازی ها رو به صورت آنلاین بازی کنید و هم میتونید بازی های مجانی که سونی هر ماه میزاره رو دانلود کنید(ماهی 3 تا میزاره فکر کنم)
پلاسم فرقی نداره و برای آنلاین و دانلود یکیه...سه ماهشم هست و یک سالشم هست.میگیری فقط حواست باشه که روش نوشته باشه 12 ماهه
پلاسم به ریجن کاری نداره

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
سلام دوستان برام یه مشکل پیش اومده،دستگاه دیسک بازی رو نمی کشه تو، خیلی کم هم بازی میکنم شاید هفته ایی دو ساعت ولی این طوری شده :D

Peyman0007

کاربر سایت
Jul 29, 2014
19
نام
Peyman Heydari
سلام
من يه مشكل با ps4 دارد مثل اين كه هيچوقت نميخواد حل بشه
من وقتي ميخوام the playroom رو اجرا كنم
ميگه :
Only a user can play this game who have licenes
من همه كار كردم
با اكانت هاي مختلف بازش كردم نشده
Ps4 رو رو حالت primary گذاشتم
به نت وصلم
Plus هم هستم
دوربينم هم دارد D:
Restore licenes هم زدم
ديگه هيچ كاري به مغزم نمي رسه *_* =/
لطفا كمكم كنيد

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام ذوستان میخواستم بدونم هیچ راهی برای انتخاب اوتار دلخواه برای اکانت psn خودمون نیستش یا فقط باید از پیش فرض ها استفاده کنیم؟!
راه هایی مثل خریدن اوتار از استور یا ترفند های ps3 رو اجر کنیم و بعد روی ps4 لوگین شیم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر