هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
305
جدی میگی لمسیه ؟ آخه عزیز میدونم اینو:|
من میگم اتو اجکت رخ میداد یعنی میداد بیرون بازی رو
همچنین دستگاه خاموش بوده که اینطوری شده و دیگه توش نرفته دیسک..و یک بار که ایستاده میزارم اوکی میشه و دلیل این موضوع چیه !!؟
داداش به احتمال زیاد به خاطر یکی از فنر اای داخل درایور بلو ری هست. اگر بازی رو الان اجرا میکنه که هیچی ولی اگر اجرا نمیکنه به یک متخصص بدی به راحتی برات درستش میکنه ولی پلمپ دستگاهت باز میشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داداش به احتمال زیاد به خاطر یکی از فنر اای داخل درایور بلو ری هست. اگر بازی رو الان اجرا میکنه که هیچی ولی اگر اجرا نمیکنه به یک متخصص بدی به راحتی برات درستش میکنه ولی پلمپ دستگاهت باز میشه

والا ایستاده گذاشتم سریع اوکی شد

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگه گیمی رو دیجیتالی بخرم، امکان فروشش به کس دیگه ای هست (یعنی بازی دیگه رو اکانتم نباشه و به یکی دیگه بدم)؟ منظورم بازیه نه خود اکانت.
اگه جواب مثبته، میخواستم ببینم چجوری میشه اینکار رو کرد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
میخواستم بدونم اگه گیمی رو دیجیتالی بخرم، امکان فروشش به کس دیگه ای هست (یعنی بازی دیگه رو اکانتم نباشه و به یکی دیگه بدم)؟ منظورم بازیه نه خود اکانت.
سلام عزیز
خیر . همچین امکانی نیست
باید اکانت رو کلا بفروشید.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان

یک سوال از خودت می پرسم کسی همچین چیزی داشته باشه خودت می خری؟

نه پس بازی دیجیتالی صاحب اول و آخرش خودتی.

Hamid Hamid

کاربر سایت
Aug 14, 2014
14
سلام ...

آقا در مورد اون اروری که هست تحقیق کردم از اینترنت ما هستش ، جایی نوشته بود حتی تو ایران مشکل رو دارن.

حالا یه سوال دارم و اون اینکه اگه دموی فیفا 15 بیاد با وجود عدم دسترسی من به PSN ، می شه دمو رو با لپ تاپ دانلود کرد و روی PS4 اجرا کرد؟ برنامه ی خاصی می خواد یا نه مثلا فقط فلش رو می زنی به کنسول؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
سلام ...

آقا در مورد اون اروری که هست تحقیق کردم از اینترنت ما هستش ، جایی نوشته بود حتی تو ایران مشکل رو دارن.

حالا یه سوال دارم و اون اینکه اگه دموی فیفا 15 بیاد با وجود عدم دسترسی من به PSN ، می شه دمو رو با لپ تاپ دانلود کرد و روی PS4 اجرا کرد؟ برنامه ی خاصی می خواد یا نه مثلا فقط فلش رو می زنی به کنسول؟
سلام
نه حتما باید به psn دسترسی داشته باشی و به کمک برنامه psx download helper فایلو انتقال بدید
با فلش هم فقط میشه آپدیت رو انتقال داد و عکس و فیلم از داخل کنسول ریخت تو فلش

MianJi

کاربر سایت
Nov 18, 2012
34
نام
محمد میانجی
سلام دوستان من یه مشکلی دارم توی بازی The last of us وقتی میخوام مولتی پلیر بازی کنم میگه باید چند تا مپ رایگان رو دانلود کنی وقتی گزینه اوکی رو میزنم صفحه Ps store میاد و یه نوشته This content cannot be selected this time نمایش داده میشه.
مشکل از چیه؟ باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
سلام من فردا میخوام برای آنلاین بازی کردن ps4 پلاس 12 ماهه بخرم اگر قیمت دارید بگید چنده ، دوستی گفت اش برای دی ال سی دانلود کردن ، رجین بازی هایی که میگیرم 1 باشه چون اکانت ام امریکا است ، اما کنسول من رجین 2 است و بازی هایی هم که میگیرم 2 هستند ، ممنون میشم بگید که اولا دی ال سی بازی چیست دوم اینکه با همین اکانت آنلاین بازی کردن میشه خرید یا باید پلاس جداگانه ی دانلود بخرم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها یه سوال اگه کنسول رو 6 یا 7 ساعت برای دانلود روشن بذارم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
ممنون
حالت StandBy باشه ok هست ! البته بهتره بد نیست بعدش یه استراحته کلی بدی D: لول.

سلام من فردا میخوام برای آنلاین بازی کردن ps4 پلاس 12 ماهه بخرم اگر قیمت دارید بگید چنده ، دوستی گفت اش برای دی ال سی دانلود کردن ، رجین بازی هایی که میگیرم 1 باشه چون اکانت ام امریکا است ، اما کنسول من رجین 2 است و بازی هایی هم که میگیرم 2 هستند ، ممنون میشم بگید که اولا دی ال سی بازی چیست دوم اینکه با همین اکانت آنلاین بازی کردن میشه خرید یا باید پلاس جداگانه ی دانلود بخرم ؟
ریجن دستگاه اهمیتی نداره
برای نصب dlc باید ریجن فیزیکی بازی و ریجن اکانتی یکی باشه .
الان که شما بازی ریجن 2 داری dlc بخری برای اکانتت امریکات روی بازی کار نمیکنه ...
مگر اینکه اکانت ریجن 2 باز کنی primary کنی و dlc بخری تا نصب بشه بعد روی اکانت ریجن 1 بازی کنی .
تا زمانی که اکانتی که پلاس خریدی primary هست بقیه اکانتها روی همون دستگاه هم میتونن انلاین بازی کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر