هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
خب بدون تبدیل که کار نمی کنه :D
500 ـــی هم خوبه :D
والا خاموش میشه ولی میدونم الان روشنش کنم کار میکنه ولی خب خیلی بدم میاد یعنی 2 میلیون پول کنسول دادم میخوام راحت گیم بزنم , البته ایشالله یه پول گنده رسید دستم اکس باکس 1 میخرم :D

قضیه این خاموش شدن چیه؟!؟! هردم از این باغ بری میرسد!!!!
اینقدر مشکلایه عجیب غریب برا دوستان پیش میاد که ادم میترسه کنسول خودشو روشن کنه!!!(کلا از بهمن ماه که خریدم ،فکر کنم 15 بار بیشتر روشنش نکردم از ترسم)
یعنی همینطوری وسط بازی خاموش میشه؟!!! قبلش داغی چیزی نمیشه؟!

شیطونه میگه کنسولو قبل اینکه خراب بشه ببرم بفروشم، با پولش پیکانی، ژیانی چیزی بخرم ،فکر کنم دردسرش کمتره!!! ;;)
این چه وضعیه سونی درست کرده؟!! اون از تلویزیونش که کلا ریموت براش بی معناست! و منوش کلا هنگه!!
اینم از کنسولش!!! هرسال بدتر از پارسال!!!
Ps3 حداقل مشکلات چراغ زردو ایناش یکم بعد عرضه فت اتفاق افتاد، اما نسخه 4 هنوز توبازار جا نیوفتاده، مشکلات عجیب غریب، کما و خرابی درایو و داغ کردن و hdmi و..... پیدا کرده!!!!!

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اینقدر مشکلایه عجیب غریب برا دوستان پیش میاد که ادم میترسه کنسول خودشو روشن کنه!!!(کلا از بهمن ماه که خریدم ،فکر کنم 15 بار بیشتر روشنش نکردم از ترسم)

شیطونه میگه کنسولو قبل اینکه خراب بشه ببرم بفروشم، با پولش پیکانی، ژیانی چیزی بخرم ،فکر کنم دردسرش کمتره!!! ;;)
این چه وضعیه سونی درست کرده؟!! اون از تلویزیونش که کلا ریموت براش بی معناست! و منوش کلا هنگه!!
Ps3 حداقل مشکلات چراغ زردو ایناش یکم بعد عرضه فت اتفاق افتاد، اما نسخه 4 هنوز توبازار جا نیوفتاده، مشکلات عجیب غریب، کما و خرابی درایو و داغ کردن و hdmi و..... پیدا کرده!!!!!
والا منم موندم با این مشکلات مسخره :D درسته کنسول اولا مشکل داره ولی خب هنوز قشنگ تست نشده چرا عرضه میشه , به نظر من مردم خودشونو توجیح الکی میکنن با این جمله "اول لانچه , همه وسایل مشکل دارن " خب سازنده ها هم با ادمایی مثل اینا , سوء استفاده میکنه و کنسول رو یه تست نمی کنه , البته تست کردن ولی از لحاظ خرابی و ... میگم , اونم از سرورش که یه سری راحت هکش کردن امیدوارم ادم شه :D

- - -ویرایش - - -

تو یک خیانت کار هستی:D
نه باور کن نمایش گیمزکام مایکرو رو دیدم خیلی وسوسه شدم :D از کوانتم بریک نمیشه گذشت :D تازه از سیستم عاملش و تم سبزش خیلی خوشم میاد :D امکاناتشم اندازه پی سی هست لامصب :D فقط حیف از لحاظ سخت افزار یکم ضعیفه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این جریان فقط مال PS4 یا سرتاسری و همه کنسول هاست ... چون جاتون خالی من بدجور دارم حال میکنم با مولتی ... شوخیم نمیکنم

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یعنی کسایی که تو این تاپیک هی سوال میپرسن هیچ کدومشون PS3 نداشتن :d

بابا PS3 هم بعضی موقع ها میخواستی وصل شی میدیدی ارور Maintenance میداد و بعضی موقع ها 1-2 روز قطع بود چیزی نیست که چرا ملت بی اعصاب شدن؟ :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این مشکلات میتونه به خیلی چیزا ربط داشته بشه. اما میتونم بگم که اینطوری نبوده که برای همه پیش بیاد
من خودم دستگام ماله زمان لانچ هست تا الان هیچ مشکلی نداشته .....
همینطور هم خیلی دیگه از بچه های سایت
کلا اینکه نگران نباشید ok هست !

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
این مشکلات میتونه به خیلی چیزا ربط داشته بشه. اما میتونم بگم که اینطوری نبوده که برای همه پیش بیاد
من خودم دستگام ماله زمان لانچ هست تا الان هیچ مشکلی نداشته .....
همینطور هم خیلی دیگه از بچه های سایت
کلا اینکه نگران نباشید ok هست !
زیاد بترسی بلا سرت میاد اینو من به عینه تجربه کردم
بدبخت رو انداختم یه گوشه عین چیز ازش کار میکشم اخ هم نمیگه بعضی از بچه ها خیلی حساس شدن بهش عینا هم از هر چی هم میترسن سرشون میاد

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
مگم اگر ما بازی که از psn به صورت free هستش رو دانلود کنیم ....... میتونیم اونو رو به حالت افلاین بازی کنیم یا نه حتما بایید به اینترنت وصل باشیم ....؟؟؟؟؟
یا میشه بعد از دانلود اون اکانتی که ازش بازی رو دانلود کردیم رو پاک کنیم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
مگم اگر ما بازی که از psn به صورت free هستش رو دانلود کنیم ....... میتونیم اونو رو به حالت افلاین بازی کنیم یا نه حتما بایید به اینترنت وصل باشیم ....؟؟؟؟؟
یا میشه بعد از دانلود اون اکانتی که ازش بازی رو دانلود کردیم رو پاک کنیم؟؟؟
مشکلی نداره . ps4 نیاز به نت نداره بازی اجرای بازیا

بستگی به بازیش هم داره ...
اگر single player باشه که میتونی offline بازی کنی اما بازیهایی مثل WarFrame و اکثریت F2P همه فقط انلاین و multiplayer هستن.

بازی غیر فعال میشه و پاک میشه اگر اکانتی که باهاش دانلود شده پاک بشه.

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی همه میان اینجا میبینن
کسی rivals انلاین میزنه لطف کنه پیام بده یا اد کنه نیاز به کمک هست
ممنون

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a

چرا جو منفی,میدی؟
مشکل دستگاه من برق رسانی ضعیفه اونم بخاطر یه تبدیلی بود که خودم خریدم!

مشکلاتی که میگی همش در حده باگه ساده ای بیش نیست!

بعدشم دیداس کردن هک نیست....ایپی طرف رو با vps اتک میدن....کار شاقی نیست...

وصل شدید psn یا نع؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر