هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان گیم پد ps4 به نظرتون راحت خراب میشه ؟؟؟ متاسفانه از رو میز افتاد رو پارکت اصلا اعصابمو بهم ریخت ...دیگه پوله اینو ندارم بخرم :| ...کار باهاش میکنم مشکلی نداره الان میگم قطعی از توش نشکنه یا بعدا خودشو نشون نده ..........

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
دوستان گیم پد ps4 به نظرتون راحت خراب میشه ؟؟؟ متاسفانه از رو میز افتاد رو پارکت اصلا اعصابمو بهم ریخت ...دیگه پوله اینو ندارم بخرم :| ...کار باهاش میکنم مشکلی نداره الان میگم قطعی از توش نشکنه یا بعدا خودشو نشون نده ..........
داخلش یه بورد اصلی داره و شوکا بهش وصلن بدون هیچ سیمی (اتصالات مستقیم از بورد به قطعات میرسه غیر از موتور های ویبره) با ضربه که خورده اگه کار میکنه اسیب به بورد نخورده پس خطر رو رد کردی دیگه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد

آخرین ویرایش:

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داخلش یه بورد اصلی داره و شوکا بهش وصلن بدون هیچ سیمی (اتصالات مستقیم از بورد به قطعات میرسه) با ضربه که خورده اگه کار میکنه اسیب به بورد نخورده پس خطر رو رد کردی دیگه بعید میدونم مشکلی پیش بیاد
بدجور خورد زمین .... گفتم به فنا رفت ... آره داداش کار میکنه

- - -ویرایش - - -

دادا یعنی مشکلی باشه باید نشون میداد نه ؟؟؟ یهو میگم بعدن خودشو نشون نده همین که گفتی//

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
من خودم به شخصه یه سری تست انجام دادم رو دستگاه و از نظر ضربه و اینا میتونم بگم مقاومه و هارد جوری بسته شده که در اثر تکون های نسبتا شدید هم بهش شوک وارد نشه ولی توصیه میکنم اگه میتونید روش SSD بندازید واقعا قدرت کنسول چند برابر میشه !!
قدرت کنسول چند برابر میشه ؟؟؟ SSD هارده نه GPU یا CPU که بخواد قدرت بده به دستگاه !! فوقش زمان لود کردن کمتر میشه که همین الانشم حین بازیا لود انجام میشه و ما تاخیر نمیبینیم ! از شما که دستت تو کاره بعیده همچین توصیه ای

- - -ویرایش - - -

بدجور خورد زمین .... گفتم به فنا رفت ... آره داداش کار میکنه

- - -ویرایش - - -

دادا یعنی مشکلی باشه باید نشون میداد نه ؟؟؟ یهو میگم بعدن خودشو نشون نده همین که گفتی//
تکونش بده ببین صدا اضافه ای از داخلش میاد یا نه ؟ فک نکنم مشکلی باشه ! اگه بلدی بازش کن ببین . اگه نه دست نزن خرابش میکنی بعد میگی من گفتم :D

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
قدرت کنسول چند برابر میشه ؟؟؟ SSD هارده نه GPU یا CPU که بخواد قدرت بده به دستگاه !! فوقش زمان لود کردن کمتر میشه که همین الانشم حین بازیا لود انجام میشه و ما تاخیر نمیبینیم ! از شما که دستت تو کاره بعیده همچین توصیه ای

- - -ویرایش - - -

تکونش بده ببین صدا اضافه ای از داخلش میاد یا نه ؟ فک نکنم مشکلی باشه ! اگه بلدی بازش کن ببین . اگه نه دست نزن خرابش میکنی بعد میگی من گفتم :D

نه صدا نمیده خوشبختانه :D
آدم هر چیو سفت بچسبه اینطوری میشه ... هر چی بیخیال تر باشی بهتره والا هی مواظب باش یهو اینطوری میشه

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì

همچین میگی افتاده انگاری از برج ایفل افتاده...ترک و صدای از توش نمیاد ...تو بازی دکمه ها کار میکنه تمومه دیگه...سالمه 100%
بعد انگار دست انسانه که میگی >بعدا خودشو نشون نده<:))

- - -ویرایش - - -

نه صدا نمیده خوشبختانه :D
آدم هر چیو سفت بچسبه اینطوری میشه ... هر چی بیخیال تر باشی بهتره والا هی مواظب باش یهو اینطوری میشه

با این جملت موافقم ...حساس نشو اِز تِسمِشِس =))

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
همچین میگی افتاده انگاری از برج ایفل افتاده...ترک و صدای از توش نمیاد ...تو بازی دکمه ها کار میکنه تمومه دیگه...سالمه 100%
بعد انگار دست انسانه که میگی >بعدا خودشو نشون نده<:))

- - -ویرایش - - -

با این جملت موافقم ...حساس نشو اِز تِسمِشِس =))

اصلا داغونم کرد افتاد تا همین الانش میگم فردا نشون نده یهو ایراد داره :D ههه دست انسان =)) .. اصلا خیلی وسواس شدم رو این ps4 خیلی بده اینطوری

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان بنظرتون بهترین موقع برای خرید کی هست؟ الان بخرم یا خرداد ماه؟
الان قیمت خوبه
اینجا هیچ چیز معلوم نیست اگر بعد از مرحله ی دوم یارانه ها زبونم لال مثل مرحله ی اول بشه که دلار از 1.200 رفت روی 3 تومن و 4 تومن ! اونوقت دیگه خواب PS4 ی که 400 دلار قیمتش هست هم سخت میشه
به نظرم قیمت PS4 الان قابل قبوله

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
داشتم فیفا بازی میکردم یهو از بازی پرید بیرون , یه ارور هم نوشت که متاسفانه به سرعت نور رفت و نشد ببینم کدش رو . یه خط هم پر شد و نوشت به سونی خبر میدین یا نه که من اوکی کردم و بعد برگشت به محیط اصلی PS4 . به نظرتون خطری تهدید میکنه ؟ :(
( چند هفته پیش هم همچین چیزی شد )

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
داشتم فیفا بازی میکردم یهو از بازی پرید بیرون , یه ارور هم نوشت که متاسفانه به سرعت نور رفت و نشد ببینم کدش رو . یه خط هم پر شد و نوشت به سونی خبر میدین یا نه که من اوکی کردم و بعد برگشت به محیط اصلی PS4 . به نظرتون خطری تهدید میکنه ؟ :(
( چند هفته پیش هم همچین چیزی شد )
فیفا خیلی مشکل داشته تا الان سرور هاش!
اون ارور هم مشکلی نیست و پیش میاد.

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
آخه داشتم آفلاین بازی میکردم که اینجوری شد , به سرور که مربوط نیست دیگه . چند هفته پیش هم که میگم اینجوری شد کلا کنسول به نت وصل نبود !

حالا خدا کنه به خاطر بازی بوده باشه چون لانچ هس و مشکلات اینجوری دارن .

راستی یه سوال دیگه , الان خواستم دمو یه بازی دانلود کنم بعد تو قسمت Downloads دیدم که گزینه Pause نداره ! یعنی کلا نمیشه دانلود هارو Pause کرد ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر