هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام به همگی ! من بزودی می خوام ps4 بگیرم البته تو عید چند روزی می خوام برم کیش . به نظرتون از کیش بخرم یا از تهران ؟ چون از یکی شنیده بودم چون کیش به دوبی نزدیکتره اجناس جدید تو کیش زود تر از جاهای دیگه در دسرسن .(مثلا ps4 تولید 2014) حلا اگه نظرتون رو بگید ممنون میشم.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام به همگی ! من بزودی می خوام ps4 بگیرم البته تو عید چند روزی می خوام برم کیش . به نظرتون از کیش بخرم یا از تهران ؟ چون از یکی شنیده بودم چون کیش به دوبی نزدیکتره اجناس جدید تو کیش زود تر از جاهای دیگه در دسرسن .(مثلا ps4 تولید 2014) حلا اگه نظرتون رو بگید ممنون میشم.

سلام

کیش کلا جنس گرونتر نسبت به جاهای دیگر به نظر من تهران بگیرید با مهلت تست بهتره اگر مشکلی هم پیش اومد میرید سریع تعویض میکنید.

سلام دوستان
موقع ساختن اکانت به یه قسمتی رسیدم که cardholders name , card number ,expires on , card security code ازم خواست وارد کنم اینا چین ؟

نیازی به اون نیست و حتما نباید وارد کنید.
منظور این است که کارت اعتباری بین المللی برای خرید psn یا بازی های دیجیتالی می باشد که این مورد بدرد ایران نمی خوره و قابل استفاده نیست بیشتر اوقات.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- کنسولمو که گرفتم تو جعبش یه اشتراکه پلاسه سی روزه بود الان اگه بخوام از اون استفاده کنم باید کدشو تو قسمت redoome code بزنم ؟
2- تو حالت standby بخوام چیزی دانلود کنم باید اشتراکه plus داشته باشم ؟ (تو قسمت automatic download update کناره دانلود در حالت standby لوگوی plus هست)

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان الان گوشم رو بردم نزدیک دستگاه یه صدای ویز ویزی میده انگاری داره دی وی دی میچرخه ... عزیزان مشکل داره کنسول ؟؟؟؟ 3 هفتس داره بازی میکنم .. تا الان دقت نکرده بودم .... الان این رو متوجه شدم .. حالا ویز ویز هم نباشه ولی یه صدایی هست که احساس میکنم عجیبه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دوستان الان گوشم رو بردم نزدیک دستگاه یه صدای ویز ویزی میده انگاری داره دی وی دی میچرخه ... عزیزان مشکل داره کنسول ؟؟؟؟ 3 هفتس داره بازی میکنم .. تا الان دقت نکرده بودم .... الان این رو متوجه شدم .. حالا ویز ویز هم نباشه ولی یه صدایی هست که احساس میکنم عجیبه

زياد حساس نشو دوست عزيز

Sent from my iPhone using Tapatalk

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان دو تا سوال داشتم
1- کنسولمو که گرفتم تو جعبش یه اشتراکه پلاسه سی روزه بود الان اگه بخوام از اون استفاده کنم باید کدشو تو قسمت redoome code بزنم ؟
2- تو حالت standby بخوام چیزی دانلود کنم باید اشتراکه plus داشته باشم ؟ (تو قسمت automatic download update کناره دانلود در حالت standby لوگوی plus هست)

سلام
1- از اون کد نمی تونی استفاده کنی چون مستر کارت می خواهد

2- برای دانلود بازی های psn یا آنلاین بازی کردن پلاس می خواهید ولی برای آپدیت بازی هایی که خربدبد خیر راحت می تونید دانلود کنید هم در حالت معمولی و هم در حالت استند بای البته باید تیک دانلود در حالت استند بای را زده باشی از قبل

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
پس واسه من که صدای جت میده باید کلا قطع امید کنم:d بیخیال بابا به چه چیزایی دقت میکنی دوست من . اصلا نگران نباش دقیقا واسه منم همینجوری صدا میده. هر وقت دیدی ارور بی جا داد یا اینکه الکی هنگ کرد وسط کاری یا اینکه یه اتفاق عجیب افتاد اونوقت نگران شو.انقدم نرو نزدیک کنسول یهو گازت میگیره هاا:x

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یکی از دوستان mgs رو به صورت دیجیتالی خریده و حالا که دانلود تموم شده اجازه اجرای بازی رو بهش نمی ده و با این ارور مواجه می شه :

cannot start the application
this application can be started only by a user who has a license for it

مشکل چیه ؟ ضمن اینکه می گه عکس اون قفل هنوز روی ایکون بازی هست و اون قفل نرفته !

ممنون

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
یکی از دوستان mgs رو به صورت دیجیتالی خریده و حالا که دانلود تموم شده اجازه اجرای بازی رو بهش نمی ده و با این ارور مواجه می شه :

cannot start the application
this application can be started only by a user who has a license for it

مشکل چیه ؟ ضمن اینکه می گه عکس اون قفل هنوز روی ایکون بازی هست و اون قفل نرفته !

ممنون
یکی دیگه هم اینجا با یه بازی دیگه این مشکل رو داشت
طبق گفته خودش تو تنظیمات قسمت Restore Licence بود فکنم اونجا درستش کرد!

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان میشه از سلیمانیه و بانه خرید کرد ؟! منظورم اینه قابل اطمینان هستش ؟! احتمال خرابی هاش چطوره ؟! از تهران و توپخونه بیشتره یا نه خیلی فرق نداره چون اختلاف قیمت ها زیاده !!!

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
دوستان میشه از سلیمانیه و بانه خرید کرد ؟! منظورم اینه قابل اطمینان هستش ؟! احتمال خرابی هاش چطوره ؟! از تهران و توپخونه بیشتره یا نه خیلی فرق نداره چون اختلاف قیمت ها زیاده !!!
هیچ فرقی نمی کنن. مشکلی اصلا نداره که از بانه یا سلیمانیه بخری PS4 رو توپخونه نمیسازن:d تازه نزدیک 400 و خورده ای اختلاف قیمتشه اینجور که میگن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر