هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
میگم این خروجی exit روی دسته کناره اون قسمت هدست واسه چیه ؟
سلام عیدتون مبارک اگه منظورتون on وoffهست وقتی offباشه صدای شما نمی ره راستی انگار اصلا قرار یا قسمت نیست باهم فیفا بازی کنیم

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
سلام
عیدت مبارک
1. ممکنه مشکل از timed out شدن نتت باشه ؟ سرعت دانلود خوب هست ؟ با DNS دیگه مثل :
8.8.8.8
8.8.4.4
در ضمن باید حتما تیکه internet connection رو زده باشی توی بخشه Power Saving و set functions !
2.یه کی دیگم هست :
129.250.35.250
129.250.35.251
و یا
208.67.222.222
208.67.220.220

سرعت دانلود نت من رویایی محسوب می شه ! تایم اوت هم ندارم اصلا ! ولی منم مثل همین دوستمون توی حالت استند بای پس از مدتی دانلودم قطع می شه . تنظیمات استندبای هم انجام دادم . فکر می کنم از ضعف های نرم افزاری خود کنسول هست که باید با اپدیت حلش کنن .

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
یه سوال خیلی خیلی تخصصی ذهن منو مشغول کرده. به نظرتون چرا زیر کنسول سه تا پایه داره و یه طرف کنسول زیر اون قسمت براقش پایه نذاشتن؟ یکم که به کنسول فشار بیارین انگار یه پایه کم داره:>

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
یه سوال خیلی خیلی تخصصی ذهن منو مشغول کرده. به نظرتون چرا زیر کنسول سه تا پایه داره و یه طرف کنسول زیر اون قسمت براقش پایه نذاشتن؟ یکم که به کنسول فشار بیارین انگار یه پایه کم داره:>

سلام عیدتون مبارک نمی دونم حتما سونی خودش تشخیص داده

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن

یکی از بچه های همینجا درایو بلوریش مشکل داشت و مثل اینکه این پایه هارو درآورده بود مشکلش درست شده بود.

esteghlaloscar

کاربر سایت
Mar 14, 2010
16
نام
امبررضا
سلام
دوستان یه سوال واقعا میخوام کمکم کنین
من میخوام یه کنسول بازی بخرم
ولی بین ps4 و xb1 موندم
به نظر شما کدوم رو انتخاب کنم؟
به نظرتون کدوم زودتر هک میشه چون من پولی واسه خرید بازی نمیتونم کنار بزارم.

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام
ولی بین ps4 و xb1 موندم

سلام

تو این تاپیک که زدی همه میگن ps4 ولی در کل واقعا از لحاظ گرافیک و رزولیشن ps4 سرتره
در مورد هک هم هیچ چیز معلوم نیست اگر شما دنبال هک هستید بیخیال نسل جدید بشید ولی می توانید یک بازی بخرید و با دیگر دوستان با ضرر کمتر بازی را تعویض کنید.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
سلام
ولی بین ps4 و xb1 موندم

دوست عزیز واقعا انتخاب سختیه درکت میکنم:ِD
اول از همه باید بگم که تا الان ماکرو از نظر انحصاری بهتر عمل کرده که البته باید گفت تا الان(البته اقبل از inFamous)
ولی چیزی که کاملا روشنه اینه که ماکروسافت بر خلاف نسل قبل این نسل کامبا مقتدرانه میخواد عناوین انحصاری بیشتری رو عرضه کنه(که از نظر من گل سر سبدشون هم Quantom break ـه ) و این باعث شده که خرید یکی از این دو کنسول سلیقه ای بشه یعنی تو میای انحصاریاشونو نگاه میکنی میبینی کدوم بهتره ، که البته ما شاهد انحصاری های بیشتر سونی در آینده خواهیم بود
از طرف دیگه کاملا روشنه از نظر فنی کنسول سونی بهتر عمل کرده ! از رم ggdr5 بگیر تا رزولیشن برتر در اکثر بازی ها
در آخر باید بگم سونی دنبال دادن یه تجربه ی ناب به بازیبازه() و این رو در بیشتر عناوینش میبینی و در اون طرف ماکرو علاوه بر بازی دنبال امکانات مدیا بسیار عالی هم هست(که البته سونی هم خیلی عقب نمونده ولی باز به فک نکنم از نظر مدیا به کنسول ماکرو برسه)
من همه ی این جوانب رو در نظر گرفتم که تصمیم گرفتم PS4 بگیرم
امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر