هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام ، ببخشید یه چند تا سوال داشتم
1. بازیای ps4 رو میشه عوض کرد بعد از اتمام بازی؟ فروشندگان چقدر پول دریافت میکنند تا عوض شه؟
2.با نت 2مگ نامحدود میتونه آپدیت هاشو ساپورت کنه؟
3.کلا ارزش داره الان بخرم؟

1. بازیای ps4 رو میشه عوض کرد بعد از اتمام بازی؟ فروشندگان چقدر پول دریافت میکنند تا عوض شه؟
سلام
۱.میشه عوض کرد٬ در مورد هزینه تعویض بستگی داره بازی چی باشه!
۲.فرقی نمیکنه سرعتت چقدر باشه هرچی سرعت بیشتر باشه زمان کمتری صرف میشه.
۳.بستگی به خودت داره اگه کنسول دیگه ای داری فعلا صبری کنی چیز رو از دست ندادی به نظر من تا بعد از عید صبر کن.

سلام به همه دوستان
یه سوال دارم دوستانی که ps4 خریدن پلمپ ابتداییش چجوری بود؟؟(بدون گارانتی جیمبو یعنی فقط خود دستگاه)
من امروز از یه فروشگاه اینترنتی که سابقه زیادی هم داره خریدم (یعنی امروز به دستم رسید ) اما پلمپ خاصی نداشت و فقط یه چسب بود (چسب عادی نبود) که زنگ زدم گفتن ما هرچی پی اس4 داریم پلمپش همینه و فقط جیمبو ها هستن که برند سونی میزنند و واسه ریجن 2 نارنجی گفتن اون هم تو امارات میزنند ....)
چجوری بفهمم عوض شده یا نه؟؟:(=((
مرسی

سلام
۱.میشه عوض کرد٬ در مورد هزینه تعویض بستگی داره بازی چی باشه!
۲.فرقی نمیکنه سرعتت چقدر باشه هرچی سرعت بیشتر باشه زمان کمتری صرف میشه.
۳.بستگی به خودت داره اگه کنسول دیگه ای داری فعلا صبری کنی چیز رو از دست ندادی به نظر من تا بعد از عید صبر کن.

ممنون بابت اطلاع رسانی
خریداری کردم

- - -ویرایش - - -

وقتی ps4 رو خریداری کردم یه یک ماهه psn داشت اون وقت با این یه ماهه میشه دقیقا چی کار کرد؟ بازی های F2P رو هم میشه دان کرد؟

مشکلی نذاره ..PS4 قابلیت انجام کارهای مربوط به INTERNET رو در حالت STANDBY داره ..وقتی مشغول آپدیت در بکگراند هست هم CPU هم WIFI دستگاه در حال کاره و حرارت تولید میکنه فقط برق کمتر مصرف میکنه در نتیجه هم فن روشن میمونه هم دستگاه گرمه به محض اتمام اپدیت فن دستگاه متوقف میشه دستگاه هم کمکم خنک میشه;)
این استندبای مود چرا بازم داغ میکنه دستگاه!!
من تا الان یکسره دارم دانلود میکنم
اما میترسم فک نکنم فرقی داشته باشه روشن و استندبای چون در هر دو صورت دستگاه داغ میکنه!

وقتی ps4 رو خریداری کردم یه یک ماهه psn داشت اون وقت با این یه ماهه میشه دقیقا چی کار کرد؟ بازی های F2P رو هم میشه دان کرد؟
F2P فکر کنم نیاز به PS PLUS ندارن .
یک ماه فکر کنم کارته PS PLUS هست که اجازه انجام بازیهای انلاین میده ( مثله BF4 و ... ) و دانلود بازیهای free . اگر کارته Plus هستا ! :)
باید اکانت بسازی بعد کارت رو redeem کنی.

سلام به همه دوستان
یه سوال دارم دوستانی که ps4 خریدن پلمپ ابتداییش چجوری بود؟؟(بدون گارانتی جیمبو یعنی فقط خود دستگاه)
من امروز از یه فروشگاه اینترنتی که سابقه زیادی هم داره خریدم (یعنی امروز به دستم رسید ) اما پلمپ خاصی نداشت و فقط یه چسب بود (چسب عادی نبود) که زنگ زدم گفتن ما هرچی پی اس4 داریم پلمپش همینه و فقط جیمبو ها هستن که برند سونی میزنند و واسه ریجن 2 نارنجی گفتن اون هم تو امارات میزنند ....)
مرسی

دوست عزیز پلمپ برای اروپا یک چسب شیشه ای دایره شکل ساده است
برای امریکا یک نوار چسب آبی با نوشته سفید سونی

دوستان خواهش میکنم اگه ممکنه یه عکس مشخص از پلمپ اصلی هر دو ریجن بزارین , چون به پلمپ های نایلونی اصلا نمیشه اعتماد کرد . مثل اینکه یکی از کاربرا هم بش گفتن پول میگیرن از فروشنده ها پلاستیک میکشن تا بندازن جا پلمپ واقعی مردم بیچاره !

PS4 GDC session will see Sony discussing “new and exciting features” | VG247

Sony’s session is entitled “Creating Unique Interactive Experiences with the PlayStation 4,” and will be presented by Senior Staff Developer Support Engineer Chris Norden.
The official descriptor explains, “This presentation will explore the technical capabilities and new features of the PlayStation4′s new input devices. We will discuss the DualShock4 controller, PlayStationEye camera, PlayStationmove, PlayStation mobile app, and the new interactive services available during live gameplay streaming. All of these devices and services can be used together to create new interactive experiences that are easy to create and share with the PS4.
“Attendees will leave the presentation with a better understanding of some of the new and exciting features that are available to developers to make their PS4 games stand out from the rest.”

دوستان خواهش میکنم اگه ممکنه یه عکس مشخص از پلمپ اصلی هر دو ریجن بزارین , چون به پلمپ های نایلونی اصلا نمیشه اعتماد کرد . مثل اینکه یکی از کاربرا هم بش گفتن پول میگیرن از فروشنده ها پلاستیک میکشن تا بندازن جا پلمپ واقعی مردم بیچاره !

واسه من اصلا روکش نداشت رو جعبه فقط یه برچسب شفاف (بی رنگ) روی درِش داشت همین.....

زنگ هم زدم گفتن کل پلی استیشن های ما اونجور پلمپند بجز اونایی که جیمبو هستند ......
ولی تا الان که (خدا رو شکر ) مشکلی واسش پیش نیومده ....! بعدا رو نمیدونم...!

سلام به همه دوستان
مرسی

سلام. من از توپخونه خریدم. چسب معمولی بود

فرستاده شده از LG-P715ِ من با Tapatalk

سلام در سوال سوم شما باید بگم حتما ارزش خرید دارد

فرستاده شده از LG-P715ِ من با Tapatalk

Last edited by a moderator:
دسته PS4 در حالت عادی وقتی شارژش پره چند ساعت باید شارژ نگه داره؟!
مال من زود شارژ تموم میکنه!!!
جریانش چیه؟!
8 الا 9 ساعت به گمونم
بسته به بازی میزان استفاده از دسته هم داره ... LED و Speaker اینا به مراتب باطری خیلی بیشتری از DS3 مصرف میکنند D: البته سریع هم شارج میشه !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or