هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

نمیشه تم رو عوض کرد؟ رنگ ال ای دی روی کنسول و روی دسته رو نمیشه به رنگ دلخواه در بیارم؟
تم رو نمیدونم ولی فک کنم ساده باشه!
اما رنگ دسته خودش جاهای خاص تغیر میکنه مثلا اگه به شارژ وصل بشه یا توی بازی ها جاهای خاص رنگش عوض میشه
رنگ چراغ کنسول و دسته کلا نمیشه دستکاریشون کنی

چطوری میشه از گیم پلی عکس یا فیلم بگیرم؟ دستم یجاهایی خورده خودش فیلم گرفته حالا نمیدونم چطور بوده؟ دکمه شیر رو زدم ولی فقط عکس میگیره
یه سوال دیگه ام دارم اینه که نرم افزار مخصوص گوشی سونی اسمش چیه که میشه گوشیو با کنسول مچ کرد؟

کسی جواب منو نداد. گسی فکر نمی کنه این نسل نو ارزش پول رو نداره. هم ماکرو هم سونی. من فرق آنچنانی نمی بینم بغیر از یه مشت جلف بازی. خدایی خواستن مشتری نپرونن.

کسی جواب منو نداد. گسی فکر نمی کنه این نسل نو ارزش پول رو نداره. هم ماکرو هم سونی. من فرق آنچنانی نمی بینم بغیر از یه مشت جلف بازی. خدایی خواستن مشتری نپرونن.

دوست عزیز شما می تونی نخری و به این چیزها هم فکرتو مشغول نکن

اگر بازی کیلزون دیده باشی این حرفو نمی زدی

البته در مورد xbox one حرفت کاملا صحیح هست چون به اون صورت با نسل قبلش قرقی نکرده گرافیکش

ولی PS4 گرافیک همه چیزش ردیف کیلزون ببینی گرافیکشو شاخی هست برا خودش و بازی های در آینده مطمین هستم می ترکونه

اتفاقا به نظر من خیلی هم ارزش داره، از لحاظ سخت افزاری که اصلا قابل مقایسه نیستن،از لحاظ بازی هم هنوز اولشه و باید بازیهای بیشتری بیاد تا ارزششو فهمید، مثلا بازی رسیستنس یک و دو اولای نسل قبل اومدن وقتی الان نگاش میکنی حال به هم زنه،این نسلم اولش نباید انتظار یک بازی فوق تصور رو داشته باشی و باید یکم بگذره تا متوجه تغییرات بشی

دوست عزیز شما می تونی نخری و به این چیزها هم فکرتو مشغول نکن

اگر بازی کیلزون دیده باشی این حرفو نمی زدی

البته در مورد xbox one حرفت کاملا صحیح هست چون به اون صورت با نسل قبلش قرقی نکرده گرافیکش

ولی PS4 گرافیک همه چیزش ردیف کیلزون ببینی گرافیکشو شاخی هست برا خودش و بازی های در آینده مطمین هستم می ترکونه
D: جدی ؟
Ryse پس چی کارست ؟ لول . از همه بازیا فعلا از نظره تکنیکی بالاتره ....

اوله هر نسلی شاید هنوز بازیهای عالی عرضه نشده باشن . اما مثل روز روشنه که بین بازیهای نسل قبل و نسل حاضر اختلافه زیادی وجود داره ... مخصوصا عناونینی مثل BF4

چطوری میشه از گیم پلی عکس یا فیلم بگیرم؟ دستم یجاهایی خورده خودش فیلم گرفته حالا نمیدونم چطور بوده؟ دکمه شیر رو زدم ولی فقط عکس میگیره
یه سوال دیگه ام دارم اینه که نرم افزار مخصوص گوشی سونی اسمش چیه که میشه گوشیو با کنسول مچ کرد؟
دکمه share یک بار بزنی عکس میگیره
دوبار پشته سره هم فیلم.
PlayStation App هست .

نمیشه تم رو عوض کرد؟ رنگ ال ای دی روی کنسول و روی دسته رو نمیشه به رنگ دلخواه در بیارم؟
هیچ کدوم نمیشه عوض کرد !

D: جدی ؟
Ryse پس چی کارست ؟ لول . از همه بازیا فعلا از نظره تکنیکی بالاتره ....

Ryse اگر بخواهم بدون در نظر گرفتن علایقم بگم باید بره بغل بوق بزنه تا کیلزون ازش رد شه

این جملت عین یک طنز بود. دمت گرم کلی خندیدم D:

تفاوت را احساس کنید.[SUB]
23635915707984871900.jpg

07661339225116193476.jpg

78376813207510788542.jpg

[/SUB]

Last edited by a moderator:
دوستان من بازی OUTLAST رو الان دارم دانلود میکنم تقریبا تموم شده اما هنوز نمیزاره برم تو بازی!!
وقتی روی بازی کلیلک میکنم نوار دانلود رو میاره و داخل بازی نمیره این چجوریه؟!

دوستان من بازی OUTLAST رو الان دارم دانلود میکنم تقریبا تموم شده اما هنوز نمیزاره برم تو بازی!!
وقتی روی بازی کلیلک میکنم نوار دانلود رو میاره و داخل بازی نمیره این چجوریه؟!

دوست عزیز باید دانلود تمام شه و بعد اینستال بشه و بعد بتونید بازی کنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or