هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان یه سوال خیلی خیلی مبتدیانه.من الان ps4 گرفتم (البته از خارج از کشور) الان از کجا بدونم چه رجیونی هست؟چون شنیدم برای آپدیت رجیونها فرق میکنه و میخوام فایلش رو جدا دانلود کنم و بعد با یو اس بی آپدیت کنم.میشه بگید برای کدوم رجیون کدوم فریمور رو باید دانلود کنم؟ممنون.الان 1.5 نصبه.فکرکنم 1.6 امده الان.

زیر کارتون یه مربع کوچک زده..... که وسط مربع یه نبمکره هستش .........که اونجا عددهای 1و2و3 زده که هرکدوم مال رژیون است که 1 مال آمریکا و2 مال اروپا و3 هم مال آسیا

حدود 6 . 7 ساعت با دستگاه بازی کردم خیلی داغ نشد روی دستگاه ولی یه چیزی دستم رو بردم پشت دستگاه یعنی همونجایی که کابلاش وصله خیلی داغ بود
آیا اشکال داره این موضوع ؟؟؟؟؟؟ اینگار ازش گرما میاد بیرون از همون قسمت پشت دستگاه // روی دستگاه ولی متعادله گرما
دوست عزیز کاملا عادی هست.
دستگاه هم ساخته شده برای بازی کردن و این که یه گیمر در روز 6 یا بیشتر ساعت بی وقفه بازی می‌کنه رو هم خود سونی می‌دونه و دستگاه رو برای همون مقدار طراحی کرده.
به هر حال هر وسیله الکترونیکی (از موبایل گرفته تا PC و کنسول و...) گرما تولید می‌کنه و PS4 هم این گرما رو به وسیله فن، از پشت کنسول بیرون می‌ده.

دوستان یه سوال خیلی خیلی مبتدیانه.من الان ps4 گرفتم (البته از خارج از کشور) الان از کجا بدونم چه رجیونی هست؟چون شنیدم برای آپدیت رجیونها فرق میکنه و میخوام فایلش رو جدا دانلود کنم و بعد با یو اس بی آپدیت کنم.میشه بگید برای کدوم رجیون کدوم فریمور رو باید دانلود کنم؟ممنون.الان 1.5 نصبه.فکرکنم 1.6 امده الان.

Europe and Australia: CUH-1002A, CUH-1003A, CUH-1004A or CUH-1008A.

USA=
CUH-1001A
1.jpg

دوست عزیز کاملا عادی هست.
دستگاه هم ساخته شده برای بازی کردن و این که یه گیمر در روز 6 یا بیشتر ساعت بی وقفه بازی می‌کنه رو هم خود سونی می‌دونه و دستگاه رو برای همون مقدار طراحی کرده.
به هر حال هر وسیله الکترونیکی (از موبایل گرفته تا PC و کنسول و...) گرما تولید می‌کنه و PS4 هم این گرما رو به وسیله فن، از پشت کنسول بیرون می‌ده.

دادا مرسی از ج
عزیز شرمنده یه سوال داشتم میدونم اینجا نباید پرسید راجب فیفا 14 هست
چرا میرم تو گیم ارور میده که ترکیبت ایراد داره و حذف کن ؟؟؟
تو قسمت سیسن اینطوریه و از دیشب اینطوری شده

ارورشم اینه
we have detected your squad file doews not match thatf of your opponent and have cancelled the match to prevent unfair play
should you squad corrupted or tampered with
YOU will neews to delete your online squad file and re download

آخرین ویرایش:
دادا مرسی از جعزیز شرمنده یه سوال داشتم میدونم اینجا نباید پرسید راجب فیفا 14 هستچرا میرم تو گیم ارور میده که ترکیبت ایراد داره و حذف کن ؟؟؟ تو قسمت سیسن اینطوریه و از دیشب اینطوری شدهارورشم اینهwe have detected your squad file doews not match thatf of your opponent and have cancelled the match to prevent unfair play should you squad corrupted or tampered withYOU will neews to delete your online squad file and re download
دوست عزیز در مورد بازی ها باید تو تاپیک خود بازی بپرسی:http://forum.bazicenter.com/forum182/
به هر حال:شما فایل ترکیب (Squad) بازیت دچار مشکل شده، Save ـش رو پاک کن و دوباره برو تو بازی درست می‌شه.

آخرین ویرایش:
دوست عزیز در مورد بازی ها باید تو تاپیک خود بازی بپرسی:http://forum.bazicenter.com/forum182/به هر حال:شما فایل ترکیب (Squad) بازیت دچار مشکل شده، Save ـش رو پاک کن و دوباره برو تو بازی درست می‌شه.

دادا حرفت درسته .. بی زحمت میگی مگه میشه سیو رو از رو کنسول هم پاک کرد ؟؟؟
آخه تو کامپیوتر میشه ولی اینجا !!؟؟

اقا من میخام فیفا14انلاین بازی کنم ولی نمیشه پلاس هم دارم ولی ارور مید The ea server are not available at this
لطفا راهنمای کنید
به سرور های EA وصل نمی‌شه.
می‌تونه به خاطر سرعت پایین نت یا ترکیدن سرور های EA باشه؛ شما چند بار تو زمان های مخلتف امتحان کن درست می‌شه.
دادا حرفت درسته .. بی زحمت میگی مگه میشه سیو رو از رو کنسول هم پاک کرد ؟؟؟
آخه تو کامپیوتر میشه ولی اینجا !!؟؟
راستش من هنوز کنسول به دستم نرسیده و نمی‌دونم Save ها کجاس، دوستان راهنماییتون می‌کنن.

آقا یه سوال DS4 شاستیاش (شوک هاش) نرمه؟؟ آخه برا بازی های FPS خیلی مهم هست که نرم باشه مثلا من یه DS3 برا PS3 خریده بودم خیلی شاستیاش خشک بود اصلا نمیشد نشونه گرفت حالا نمیدونم برا DS4 هم اینطوری هست؟؟ یا راحت میشه AIM کرد؟؟

راستش من هنوز کنسول به دستم نرسیده و نمی‌دونم Save ها کجاس، دوستان راهنماییتون می‌کنن.
سیو ها رو من هرچی شخم زدم منو رو نتونستم محل دسترسیش رو پیدا کنم فقط میشه رو سه گیگ فضایی که برای اعضا پلاس هست اپلود کرد!:d

بعد یک سوال از دوستان؛ به بخش تروفی ها بصورت افلاین نمیشه دسترسی داشت؟ من وقتی نتم قطع میشه بخش تروفی ها رو برام لود نمیکنه و گویا حتما قبل دیدن تروفی ها باید سینک بشن با سرور
البته سرعت نقل و انتقال پلی4 خیلی خیلی بالاتر از پلی3 رفته و سینک کردن یا رفتن به استور تو چند ثانیه انجام میشه در حالی که دوستانی که پلی3 داشتند میدونند این دوتا رو پلی3 با چه مصیبتی انجام میشد!
آقا یه سوال DS4 شاستیاش (شوک هاش) نرمه؟؟ آخه برا بازی های FPS خیلی مهم هست که نرم باشه مثلا من یه DS3 برا PS3 خریده بودم خیلی شاستیاش خشک بود اصلا نمیشد نشونه گرفت حالا نمیدونم برا DS4 هم اینطوری هست؟؟ یا راحت میشه AIM کرد؟؟​

نرم بودنش که شخصا فکر میکنم کمی مستحکم تر قرار گفته تو جایگاهش اما طبق تجربه دوستان FPS باز مشکلی نداره تو aim و ...

کسی نمیدونه؟

این اپدیت نزدیک به دوهفته هست که عرضه شده...

بعد یک سوال از دوستان؛ به بخش تروفی ها بصورت افلاین نمیشه دسترسی داشت؟ من وقتی نتم قطع میشه بخش تروفی ها رو برام لود نمیکنه و گویا حتما قبل دیدن تروفی ها باید سینک بشن با سرور

يكي از نقاط ضد حال همينه مرتضي :|
من نميدونم چه اجباري روي انلاين بودنه ! ولي تا جايي كه فهميدم كل اطلاعات تروفي ها و عكس هاشون و... رو از روي PSN دانلود مي كنه و مي گيره بر عكس PS3 كه سيو بود روي دستگاه

يكي از نقاط ضد حال همينه مرتضي :|
من نميدونم چه اجباري روي انلاين بودنه ! ولي تا جايي كه فهميدم كل اطلاعات تروفي ها و عكس هاشون و... رو از روي PSN دانلود مي كنه و مي گيره بر عكس PS3 كه سيو بود روي دستگاه
حالا یه چیز میگم تو همین تاپیک بمونه (:d) : این سونی پدر فلان خیلی اروم اومده always online رو پیاده کرده رو کنسولش این از تروفی اونم بعضی بازیا که حتما باید فریمورت تا یه حدی باشه

پ.ن: مشکل تروفی و خیلی نواقص دیگه بخاطر سیستم عامل سقط شده (:d) کنسول هست. در اپدیت ها بعدی حتما درستش میکنند مگر اینکه واقعا بخوان مشتری رو به اینترنت وابسته کنند

دوستان یک سوال بسیار مسخره و قدیمی دارم لطفا نخندید
آقا ما تا نسل اول و دوم با سونی بودیم (ps1&ps2)بعد ایکس باکس360 خریدیم
اون وقتا که تروفی نبود
حالا سوال:این ترفی چی هست و توضیح بدید لطفا
و این تروفی ها به چه دردی میخوره؟
ممنون

دوستان من الان بخوام از دومين share يه اكانت روي دستگاه خودم استفاده كنم و به صورت secondary PS4 استفاده كنم خوب مجبورم هميشه انلاين باشم با همون اكانت!
حالا سوالم اينه كه اكانت اصلي ايم پلاس ه ! ديگه لازم نيست اون اكانت دومي رو كه SECONDARY هست رو هم پلاس كنم و خود پلاس اكانت اصلي ايم روي اين اكانت هم شير ميشه براي انلاين يا نه !

دوستان یک سوال بسیار مسخره و قدیمی دارم لطفا نخندید
آقا ما تا نسل اول و دوم با سونی بودیم (ps1&ps2)بعد ایکس باکس360 خریدیم
اون وقتا که تروفی نبود
حالا سوال:این ترفی چی هست و توضیح بدید لطفا
و این تروفی ها به چه دردی میخوره؟
ممنون
آقا اختیار داری خنده چرا.
Trophy مثل همون Achievment توی Xbox360 هست.
تقریبا همه بازی ها این دو مورد رو دارن که در بازی های مختلف با هم فرق داره. مثلا توی فیفا با لایی زدن یک تروفی باز می‌شه و در BF4 با کشتن 5 نفر با چاقو در حالت آنلاین!
به هیچ دردی به جز پُز دادن و نشون دادن مقدار حرفه ای بودن شما در بازی های مختلف نمی‌خوره :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or