هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من اپدیت کردم(1.60) چیز جدیدی که متوجه شدم اینکه،وقتی کلید اجکت رو قبلا میزدم برای در اوردن سیدی، صدایی نمیداد ولی بعد اپدیت یک بوق میزنه، که این خیلی خوبه!:d

هدست کنسول من از اول فعال بود، این قضیش چیه که برای بعضی از دوستان بعد اپدیت فعال شده؟؟؟!!!

هدست کنسول من از اول فعال بود، این قضیش چیه که برای بعضی از دوستان بعد اپدیت فعال شده؟؟؟!!!

هدست ـــت چه مدلیه؟نکنه ماله خود کنسولو میگی؟

من اپدیت کردم(1.60) چیز جدیدی که متوجه شدم اینکه،وقتی کلید اجکت رو قبلا میزدم برای در اوردن سیدی، صدایی نمیداد ولی بعد اپدیت یک بوق میزنه، که این خیلی خوبه!:d
سیدی؟:|بلوری دیسک هست:|

دستگاه من ریجن 2

دوستان من 1.52 رو قبلا با usb در خالت استند بای آپدید کردم

حالا می خواهم به 1.60 آپدید کنم این ارور میدهد The USB Storage device is not Conected

در صورتی که من قبلا این مشکل را نداشتم و مطمین هستم ریجن 2 را دانلود کردم به حجم 320 MB و پوشه ها رو هم درست تایپ کردم و اینکه از چند تا USB فلش هم استفاده کردم که متاسفانه نمی دونم چرا باز این ارور را میدهد

من بار اولم نیست که این کار را می کنم و آشنایی کامل دارم چون PS3 هم دارم

بد شانسی من اینه که با اینکه نت 1 مگ دارم ولی 320 مگ می خواهد تو 5 ساعت طول بکشد و متاسفانه از کل نت من استفاده نمی کند نمی دونم چرا

یکاری کن، اون فایل اپدیت رو از رو فلش پاک کن و یک پوشه جدید بساز به اسم ps4 فایل اپدیت رو مجددا بریز تو فایل جدید ببین میشناسه دستگاه؟؟
من این مشکل رو تو نسخه 3 داشتم بعد فهمیدم انگار باید P اول فایل به صورت بزرگ باشه و یک فایل دیگه جایگزین کنم تا بخونه!! ببین مال شما با این روش درست میشه

Murdered واسه PS4 هم تایید شد . قبلا واسه PS3 و 360 , وان , هم تایید شده بود

همچنین رو PS4 بازی 1080p و 60 فریم خواهد بود

12494733015284317069.jpg

کاور نسخه PS4 :-o
خدایا این شادی و خوشحالیو از ما نگیر :crying1:
یک سوال ! پی اس 4 هایی که تازه تولید شدن و تو بازار ما وارد میشن , آخرین آپدیت رو دارن یا باز هم خودمون باید اون آپدیت روز اولو بگیریم ؟
هندزفری آیفون هم به دسته ها میخورن ؟ از میکروفونشم میشه استفاده کرد ؟
بعد مهم تر از اون اینه که اگه جداگانه دسته بخریم این مونو هدست توش هست یا نه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or