هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستانی که بازیهایی میخرید که باندل کنسول مربوط به اون بازی در بازار جهانی عرضه شده مراقب باشی،نقل قول زیر توسط یک دوست از سایت بازی نما هست:

ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎ ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﺭﺳﯿﺪ Killzone ﺍﺯ
ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺸﻮﺭ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﺭﻭﯼ ﺑﺎﺯﯼ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﻭﺵ ﺟﺪﺍ ﻧﯿﺴﺖ
ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﻢ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﻦ ﻫﻢ ﮐﻼ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﺴﺘﻢ ﺍﯾﻨﻄﻮﺭ ﭼﯿﺰﯼ ﻫﻢ
ﻫﺴﺖ . ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻗﯿﻤﺖ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﻬﺶ ﻓﺮﻭﺧﺘﻦ ﻭﻟﯽ ﺧﻮﺏ ﺩﺭﻭﻥ ﺑﺎﺯﯼ
Season Pass ﺁﻧﻼﯾﻦ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ . ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺣﻮﺍﺳﺘﻮﻥ ﺑﺎﺷﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﻫﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺭﯾﺠﻦ 2 ﺍﺯ ﺍﻣﺎﺭﺍﺕ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﺸﻪ ﺣﺘﻤﺎ ﺣﺘﻤﺎ ﺍﮔﺮ ﺧﺮﯾﺪﺍﺭﯼ ﮐﺮﺩﯾﺪ
ﺩﺭ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺧﺮﯾﺪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﺭﯾﺠﻦ ﺩﻭ ﻣﺮﺍﻗﺐ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺭﻭﯼ ﺟﻌﺒﻪ ﻧﻨﻮﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ
" Not To Be Sold Separately " ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻄﻤﺌﻦ ﺑﺎﺷﯿﺪ
ﺑﺎﺯﯼ Season Pass ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻻﻥ ﺳﺮﻩ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﻭ ﻫﯿﭻ ﮐﺎﺭﯼ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﻢ
ﺑﺮ ﻧﻤﯿﺎﺩ ﻭ ﻧﻤﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭ ﭘﺲ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ .

حالا این امارات بوده وای به حال بازار پر حرج و مرج و حاشیه دار ایران...

دوستانی که بازیهایی میخرید که باندل کنسول مربوط به اون بازی در بازار جهانی عرضه شده مراقب باشی،نقل قول زیر توسط یک دوست از سایت بازی نما هست:

سلام کجای جعبه نوشته پشتش یا جلوش؟

دوستان پخش فایل های صوتی و تصویری(شبیه ps3) قرار نیست واسه ps4 ذرست بشه؟؟؟
احتماله خیلی بالا چنین قابلیتهایی اضافه میشه اما زمانش رو فعلا هیشکی نمیدونه تا سونی خودش اعلام کنه که مثلا توی فریمور بعدی یا هر فریموری که در اینده میاد چنین قابلیتهایی گنجانده میشه. کلا بین 6 الا 12 ماه طول میکشه که OS کنسولها به مرزه تکامله خوبی برسه .... رسیدن به Ver.2 ممکنه خیلی خوب باشه چون معمولا امکاناته خیلی خوبی رو اضافه میکنن اما هنوز زمانه مشخصی در دسترس نیست.

متاسفانه ریموتی هنوز برای PS4 عرضه نشده . البته یه جورایی بگی نگی میتونی این PS App رو نصب کنی و به 4 متصلش کنی و استفاده کنی .

سلام عزیز
هیچ کدوم از بازیهای KZ اصلا Season pass نداره . Season pass رو همیشه جدا توی Store میفروشن چون عموما قیمتهاش بالا هست. قیمتهای SP از بین 19 تا 50-60 دلار رنج داره . فکر میکنم SP بازی KZ هم 20 الا 30 دلار بسته به استوره ریجنتون قیمت داره.
بازیهایی که روی نشوته شده NOT TO BE SOLD SEPARATELY معلومه که از توی باندل برداشتن و دارن میفروشن. چون اون یعنی "به صورت جداگانه فروخته نشود " این چنین نوشته های معمولا روی باندلها درج میشه که بازی باهاشون عرضه میشه و فروشنده ها حقه در اوردن بازی و فروشه جداش رو ندارن .

خب چه جوری شبکرو بهش بشناسونم؟:d
همون قسمت Connection setting که بری Set Up Internet Connection هست. میزنی و Auto رو انتخاب میکنی و pass رو هم میدی برای WiFi مربوطه .

بچه ها بازي هاي دو ماه آينده چين ؟؟؟
ممنون ميشيم بفرماييد
Thief
Rayman Legends
هم هستن ! به جز اونهایی که دوستمون گفت D: یه سری ایندی هم احتمالا میان.
امروز هم OUTLAST عرضه میشه.

سلام
می خواستم بدونم کسی DS4 روی PC تست کرده ؟ شنیده بودم روی PC کار میکنه، اگه زحمتی نیست یه تست کنید
بله DS4 رو شخصا تست کردم . فقط با USB وصلش میکنی به PC و خودش نصب میشه. به راحتی قابل استفاده هست. توی بخشه Steam کار میکرد و بازی MEtro Last LIght هم باهاش امتحان کردم مشکلی نبود روی PC .خیلی خوب بود !

کاور نسخه PS4 :-o
خدایا این شادی و خوشحالیو از ما نگیر :crying1:
یک سوال ! پی اس 4 هایی که تازه تولید شدن و تو بازار ما وارد میشن , آخرین آپدیت رو دارن یا باز هم خودمون باید اون آپدیت روز اولو بگیریم ؟
هندزفری آیفون هم به دسته ها میخورن ؟ از میکروفونشم میشه استفاده کرد ؟
بعد مهم تر از اون اینه که اگه جداگانه دسته بخریم این مونو هدست توش هست یا نه ؟
اپدیت 1.60 باید جداگونه نصب بشه D: چون دیروز اومده
ایفون هم من یک بار امتحان کردم وصل شد اما میکروفنش رو امتحان نکردم .
توی جعبه DS4 فقط DS4 هست !

من اپدیت کردم(1.60) چیز جدیدی که متوجه شدم اینکه،وقتی کلید اجکت رو قبلا میزدم برای در اوردن سیدی، صدایی نمیداد ولی بعد اپدیت یک بوق میزنه، که این خیلی خوبه!:d

هدست کنسول من از اول فعال بود، این قضیش چیه که برای بعضی از دوستان بعد اپدیت فعال شده؟؟؟!!!
مربوط به هدست از Third PArty ها بود D: نه ماله خوده سونی

کسی میدونه توان مصرفی کنسول در حالت استند بای چقدره؟
توی Digital Foundry به صورت IDLE رو زده بود 80 وات .

این مونو هدست برا من نه صدا میاره نه دستور های صوتی رو انجام میده چکار باید کنم
بعد رو گوشی صدا میاره
منظورت Speaker روی دسته هست ؟ اون فقط صداهای بازی ( اونهایی که توسط سازنده تایین شده ) رو در میاره . میکروفن هم نداره.
برای گرفتم صدای chat و یا صدای بازی باید گوشی رو وصل کنی به دسته . همچنین voice command ها هم با دسته کار میکنه.

احتماله خیلی بالا چنین قابلیتهایی اضافه میشه اما زمانش رو فعلا هیشکی نمیدونه تا سونی خودش اعلام کنه که مثلا توی فریمور بعدی یا هر فریموری که در اینده میاد چنین قابلیتهایی گنجانده میشه. کلا بین 6 الا 12 ماه طول میکشه که OS کنسولها به مرزه تکامله خوبی برسه .... رسیدن به Ver.2 ممکنه خیلی خوب باشه چون معمولا امکاناته خیلی خوبی رو اضافه میکنن اما هنوز زمانه مشخصی در دسترس نیست.

متاسفانه ریموتی هنوز برای PS4 عرضه نشده . البته یه جورایی بگی نگی میتونی این PS App رو نصب کنی و به 4 متصلش کنی و استفاده کنی .

سلام عزیز
هیچ کدوم از بازیهای KZ اصلا Season pass نداره . Season pass رو همیشه جدا توی Store میفروشن چون عموما قیمتهاش بالا هست. قیمتهای SP از بین 19 تا 50-60 دلار رنج داره . فکر میکنم SP بازی KZ هم 20 الا 30 دلار بسته به استوره ریجنتون قیمت داره.
بازیهایی که روی نشوته شده NOT TO BE SOLD SEPARATELY معلومه که از توی باندل برداشتن و دارن میفروشن. چون اون یعنی "به صورت جداگانه فروخته نشود " این چنین نوشته های معمولا روی باندلها درج میشه که بازی باهاشون عرضه میشه و فروشنده ها حقه در اوردن بازی و فروشه جداش رو ندارن .

همون قسمت Connection setting که بری Set Up Internet Connection هست. میزنی و Auto رو انتخاب میکنی و pass رو هم میدی برای WiFi مربوطه .

Thief
Rayman Legends
هم هستن ! به جز اونهایی که دوستمون گفت D: یه سری ایندی هم احتمالا میان.
امروز هم OUTLAST عرضه میشه.

بله DS4 رو شخصا تست کردم . فقط با USB وصلش میکنی به PC و خودش نصب میشه. به راحتی قابل استفاده هست. توی بخشه Steam کار میکرد و بازی MEtro Last LIght هم باهاش امتحان کردم مشکلی نبود روی PC .خیلی خوب بود !

اپدیت 1.60 باید جداگونه نصب بشه D: چون دیروز اومده
ایفون هم من یک بار امتحان کردم وصل شد اما میکروفنش رو امتحان نکردم .
توی جعبه DS4 فقط DS4 هست !

مربوط به هدست از Third PArty ها بود D: نه ماله خوده سونی

توی Digital Foundry به صورت IDLE رو زده بود 80 وات .

منظورت Speaker روی دسته هست ؟ اون فقط صداهای بازی ( اونهایی که توسط سازنده تایین شده ) رو در میاره . میکروفن هم نداره.
برای گرفتم صدای chat و یا صدای بازی باید گوشی رو وصل کنی به دسته . همچنین voice command ها هم با دسته کار میکنه.
این مونو هدست وصل میکنم به دسته میرم تو تنظیمات میزنم کل صدا رو بیار ولی هیچ اتفاقی نمافته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or