هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Both the original Pulse headset as well as Pulse Elite Edition headset will work on PS4

our previous PlayStation wireless stereo headset will work on PS4 with the update

خب هدست های قبلی چه پلاس و چه اولین وایرلس هدست با این آپدیت ساپورت میشن:)

دوستان من این گزینه AUTOMATIC DOWNLOAD رو از تو ستینگ غیر فعال کردم ولی بازم به محض اینکه به نت وصل میشم به صورت خودکار شروع میکنه به دانلود اپدیت بازی و دانلود کلیپ اموزشی PS4!!!!

باید چکار کنم تا اتوماتیک اپدیت بازیها رو نصب نکنه و کلا از نت تا دستور ندادم چیزی دانلود نکنه؟؟؟؟ کنسولم هم اپدیت هست 1.52

دوستان من این گزینه AUTOMATIC DOWNLOAD رو از تو ستینگ غیر فعال کردم ولی بازم به محض اینکه به نت وصل میشم به صورت خودکار شروع میکنه به دانلود اپدیت بازی و دانلود کلیپ اموزشی PS4!!!!

باید چکار کنم تا اتوماتیک اپدیت بازیها رو نصب نکنه و کلا از نت تا دستور ندادم چیزی دانلود نکنه؟؟؟؟ کنسولم هم اپدیت هست 1.52
اون اصلا یه چیز دیگه هستش...
آپدیت بازی ها اتو دانلود میشه به محض اینکه به نت وصل باشی و بری تو بازی

خب خبری از pause نیست :d

کسی که آپدیت 1.52 رو انجام نداده باشه بعد الان کنسول رو به 1.6 آپدیت کنه ، آیا قابلیت های 1.52 به کنسول اضافه میشه دیگه ؟

سلام دوستان . جایی یا مغازه ای یا فروشگاهی یا کلوبی یا گیم نتی توی تهران می شناسید که بشه ps4 را اون جا بازی کرد؟ (ممنون میشم من رو راهنمایی کنید) آدرس رو برام pm کنید

آخرین ویرایش:
چطور میشه جلوی اپدیت شدن بازیها رو گرفت؟؟؟؟؟
نمیخوای update بشه کلید option رو بزن روی اپدیتی که داره دانلود میشه بعد delete کن . ممکنه تاثیر داشته باشه اما تا حالا امتحان نکردم چون اپدیت به هر حال برای بازی لازمه هست ...

نمیخوای update بشه کلید option رو بزن روی اپدیتی که داره دانلود میشه بعد delete کن . ممکنه تاثیر داشته باشه اما تا حالا امتحان نکردم چون اپدیت به هر حال برای بازی لازمه هست ...

بعدش برای اینکه بتونیم دانلود آپدیت رو برگردونیم باید چکار کنیم؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or