هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان عزیز ممنون که جواب دادید
اقا مصطفی اخه به خدا این قد دروغ قشنگ بهت میگه که ادم شک میکنه
که نکنه واقعا فرقی داشته باشه
دم همه شماها ام گرم که جواب میدید فقط یه چیز دیگه
ریجن 1 و 3 رو میده 2 تومن شماها بودید حالا با این که قیمتشون برابره کدومو انتخاب میکردید؟
اینم بگم خدایی امشب دیگه گرفتم:d
گفتم یه وقت فکر نکنین سر کاریه

ریجن 1 و 3 رو میده 2 تومن شماها بودید حالا با این که قیمتشون برابره کدومو انتخاب میکردید؟
عزيز ريجن 1 بگير شايد $10 دلار هم PSN كارت داشته باشه.

دوستان بنده هم جلوي خودم رو نتونستم بگيرم و بالاخره خريدم :x:x:x
راستي يه سوال ازكجا فعال كنم كه صداي بازي از دسته بياد ؟؟؟ و اينكه اين قسمت لمسي دسته كجا به درد ميخوره ؟؟؟

آخرین ویرایش:

برو همون ریجن 3 رو بگیر اگه میتونی یه تخفیفی هم ازش بگیر + 24 ساعت مهلت تست

دوستان منم گرفتم از توپ خونه ۱۹۰۰۰۰ با ۱ ماه گارانتی تعویز کنسول یکم فشار بیارید با فروشنده ها کنار میان باز باهاتوون
دوستان ۱ سوال من چیکار منم خود به خود فیلم نگیره از بازی هر وقت خودم خواستم بگیرم؟

دوستان منم گرفتم از توپ خونه ۱۹۰۰۰۰ با ۱ ماه گارانتی تعویز کنسول یکم فشار بیارید با فروشنده ها کنار میان باز باهاتوون
دوستان ۱ سوال من چیکار منم خود به خود فیلم نگیره از بازی هر وقت خودم خواستم بگیرم؟

مبارک باشه دادا !
خود کنسول که خود به خود که فیلم نمیگیره :d! دکمه Share رو بزن یه صفحه باز میشه وسط بازی که حالت ScreenShot و Take a Video داره !;)
اونجا میتونی از بازیت فیلم یا عکس بگیری بعد تو Twitch یا Upstream اپلود کنی ! که با این نت ایران فکر نکنم درست درمون بشه !

- - -ویرایش - - -

دوستان بنده هم جلوي خودم رو نتونستم بگيرم و بالاخره خريدم :x:x:x
راستي يه سوال ازكجا فعال كنم كه صداي بازي از دسته بياد ؟؟؟ و اينكه اين قسمت لمسي دسته كجا به درد ميخوره ؟؟؟

شما هم مبارک باشه ! برای اینکه از دسته صدا بیاد باید برای بازی تعریف شده باشه که فکر کنم برای Killzone مولتی پلیرش هست !:)
اون قسمت تاچ هم توی بازی ها یه سری کارایی داره تو هر بازی:d

کسی این Free to play بازی نقش آفرینی Marvel رو دانلود کرده؟ ارزش داره چند روز کل پهنای باند رو تقدیمش کنیم و دانلودش کنیم؟ (28 گیگابایته حجمش)
دیسکش رو نمیشه گیر آورد؟

آقا يه سوال با توجه به اين كه ربجن اكانت و بازي بايد يكي باشه واسه گرفتن dlc بازي ها
ميخواستم ببينم تو فيفا 14 چه چيزايي هست و ميشه دانلود كرد كه اگه ريجن اكانت و بازيمون يكي نباشه نتونيم
با تشكر و منتظر جوابتون هستم

مبارک باشه دادا !
خود کنسول که خود به خود که فیلم نمیگیره :d! دکمه Share رو بزن یه صفحه باز میشه وسط بازی که حالت ScreenShot و Take a Video داره !;)
اونجا میتونی از بازیت فیلم یا عکس بگیری بعد تو Twitch یا Upstream اپلود کنی ! که با این نت ایران فکر نکنم درست درمون بشه !

- - -ویرایش - - -
نت ایران که درست در مون نیست ولی چند تا از رفیقام گرفتن (از ایران هستند) کلی video گذاشتن سرور هاش عالی اصلا مشکل خاصی نداری وقتی بخوای تو ف ی س ب و ک بزاری حالا سایت ها ر نمیدونم ولی ف ی س ب و ک خیلی عالی کار میکنه برا 4

کسی این Free to play بازی نقش آفرینی Marvel رو دانلود کرده؟ ارزش داره چند روز کل پهنای باند رو تقدیمش کنیم و دانلودش کنیم؟ (28 گیگابایته حجمش)
دیسکش رو نمیشه گیر آورد؟
منظور شما DC Universe Online هست؟
DC Universe™ Online Game | PS4™ - PlayStation®
اگه از mmo خوشت میاد که دانلودش کن فری تو پلی که جای فکر کردن نداره اگه نامحدود داری
نمراتش هم بدک نبوده ign و gamespot به نسخه ی pc دادن 7 پی اس 4 رو نمیدونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or