هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
قیمتش تو ایران چند باشه خدا میدونه
This Fu*king Comment Is For You Not For My GrandMa 8-|
یه نکته ی پیشگیری قبل از درمان بگم امیدوارم موثر باشه و بهش توجه کنید :biggrin1:
به هیچ وجه به پست هایی که میگن اگر هر بازی یا کنسولی بیاد به نظرتون چه قیمتیه و این حرفها یا کسایی که به قیمت های تخیلی دامن میزنن توجه نکنید ! به اضافه اینکه هیچ وقت برای یه کالا از خودتون قیمت تخیلی ول ندید و بگید اینم باشه میخرم ! بازیسنتر یه سایت عمومیه و از منی که گیمرم تا بقال سر کوچه هم می تونه توش عضو بشه ! همینطور هم هستن فروشندگان سود جویی که با یه حرف میان چو میندازن وسط ملت که ببین مزه ی دهن خریدار چقدره ! یهو یکی میاد میگه خب به نظرتون این بازی روز اول X تومان گیر میاد بعد 10 نفر تازه میان میگن اگر گیر بیاد خیلی خوبه حداقل روز اول فلان قیمته ! خب به نظرتون وقتی خیلی راحت میایید میگید اگر فلان قیمت باشه جای شکرش باقیه و این حرفها اون فروشنده ی نازنین که اینجا حضور داره با قیمتی بیشتر از اون نمی کنه توی پاچتون ؟
خلاصه ی کلام خیلی از همین کسایی که بحث قیمت رو پیش میکشن خود فروشنده ها هستن ، پس سعی کنید خودتون با راضی شدن به قیمت های تخیلی به خودتون خیانت نکنید !
اینا رو گفتم چون به وضوح دیدم توی اکثر تاپیک های PS3 هم این اتفاق افتاده ! چه در مورد بازیهاش چه سایر وسایل جانبی ! گفتم یه روشن سازی کنم که همین اشتباهات رو در آینده برای PS4 تکرار نکنید .
پ.ن : از مدیران خواهشمندم این پست رو پاک نکنن تا بچه ها یه کم به خودشون بیان !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
This Fu*king Comment Is For You Not For My GrandMa 8-|
پیشنهاد بهتری دارم برای این جور کامنتها:

di-IU9R.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
احتمالاً 1 گیگ رم PS4 متعلق به سیستم عامل و پردازش های پشت صحنه و این چیزا خواهد بود !
PlayStation 4 developers have access to 7 GB RAM: rumor Playstation 4
اگه این طوری باشه خیلی خوبه ! :D من فکر میکردم بیشتر از اینا باشه. مخصوصاً با ویژگی های آنلاینی مثل وارد شدن به بازی بقیه و ضبط کردن ویدئو از بازی ها و ... ، احتمال میدادم حتی تا 2 گیگ رو به اون موارد اختصاص بدن. :D

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
پس یا این اوصاف یه OS کارامد و سریع طرفیم یه 512mb واقعا نگران کننده بود.
فقط بتونن تا اونجا که توان داره بخش ارتباطی قوی کنن نه بگیرن پس زمینه رو هفت رنگ کنن چون واقعا OS که در PS3 بود کاملا از لحاظ ارتباطی ضعف شدیدی داشت .
امیدوارم دیگه از این لحاظ مشکلی نداشته باشن که ید تجربه ای بود.
البه برای ما که تو ایران هستیم هم آرزو می کنم پهنای باند حداقل تا 10مگ آزاد کنن وگرنه نسل جدید بزرگترین زد حال گیمینگ می شه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,019
نام
آریا
خب کم کم داریم به E3 نزدیک میشیم و احتمالاً به زودی کل سورپرایزهای سونی لو میره ! :D
سونی به تازگی علامت تجاری ای تحت عنوان The Order: 1886 رو ثبت کرده که در موردش این توضیحات داده شده : Computer Game Software , Video Game Software
دفتری که این نام رو ثبت کرده ، Benelux Office for Intellectual Property نام داره. به خاطر همین بعضی ها فکر میکنن که این بازی IP جدید Guerilla Games هست. چون بنلوکس اتحادیه ای از کشورهای بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ هست و استودیوی Guerilla Games هم که توی هلند قرار داره.
البته همه اینا فعلاً در حد حدس و گمان هست و هنوز چیزی معلوم نیست ! :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به خاطر بعضی ها فکر میکنن که این بازی IP جدید Guerilla Games هست. چون بنلوکس اتحادیه ای از کشورهای بلژیک ، هلند و لوکزامبورگ هست و استودیوی Guerilla Games هم که توی هلند قرار داره.
البته همه اینا فعلاً در حد حدس و گمان هست و هنوز چیزی معلوم نیست ! :D

چند وقت پیش هم بچه های GG گفته بودن که IP جدید رو استارت زدن ولی چیزی ازش نگفته بودن
Killzone Follow-up in the Works - IGN
The Sony-owned studio announced some time ago that it is working on a new IP
تو همین خبر هم آورده بودن که دارن KZ بعدی رو برای PS4 میسازن
بعد من الآن نگاه کردم ماشالا استودیوشون هم پر جمعیت یه 270 نفری هستن

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
الان این آقای Mark Cerny برای من شده نقش پدر معنوی PS4 !
نمی دونم، ولی تو دوران PS3 اصلاً بچشم نمیومد و قبلتر از اون.
Gamasutra - Features - Inside the PlayStation 4 With Mark Cerny
مصاحبه خوبی هم داشته.

حتما بخونید ...
این قسمتی از توضیحش در مورد Supercharged ـه که تو کنفرانس میگفت !

"The 'supercharged' part, a lot of that comes from the use of the single unified pool of high-speed memory," said Cerny. The PS4 packs 8GB of GDDR5 RAM that's easily and fully addressable by both the CPU and GPU.
If you look at a PC, said Cerny, "if it had 8 gigabytes of memory on it, the CPU or GPU could only share about 1 percent of that memory on any given frame. That's simply a limit imposed by the speed of the PCIe. So, yes, there is substantial benefit to having a unified architecture on PS4, and it’s a very straightforward benefit that you get even on your first day of coding with the system. The growth in the system in later years will come more from having the enhanced PC GPU. And I guess that conversation gets into everything we did to enhance it."

اینم ویدیو جدید Dual Shock 4 که امروز منتشر شد ! اگه دقت کنید میبینید تاچ پد حالت دکمه هم داره و روش کلیک میکنه !

از اینجا میتونید دانلود کنید 360p-8mb

یه سرس شایعات پخش شده بود که سونی یه مراسم کوچیک تو ماه می داره که این عکس که جدیدا منتشر شده نشون میده احتمالا مراسم 7 می تو برزیل قرار برگزار بشه !

میگم اینجا تو برنامه Jimmy Fallon که KZ:S بازی میکردن چراغ دسته زرد شد ! مگه نگفتن فقط 4 تا رنگ آبی قرمز سبز صورتی میشه ?!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سربازه سرافراز اسلام، مارک ثرنی; مصاحبه کرده گفته "پورت بازی های PC برای Ps4 چند هفته طول میکشه نه چند ماه" :D.

صفحه قبل گفتم که.... :

تصمیم عاقلانه سونی مبنی بر ساخت کنسولی نزدیک به سخت افزار High End PC ها باعث میشه بازیساز احساس نکنه تحت فشار و محدودیت قرار گرفته و یحتمل تعداد بیشتری از بازیهای انحصاری PC برای PS4 پورت میشن یا اینکه بازیهای MP این دو; از تکنیکهای مشترکی بهرمند باشن.

سازنده Star Citizen هم ابراز علاقه کرده به عرضه بازیشون واسه پلت های دیگه نخ‌سوزن Ps4 :D.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ShuheiYoshida-610x343.jpg

اینجا میتونید مصاحبه نسبتا طولانی EDGE رو با یوشیدا بخونید !
چیز جدیدی نگفته فقط یه نکته که مهمه گفته اینکه چراغ دسته کار موو رو نمیکنه و برای استفاده لزوما به PS Eye احتیاج نداره !
خوب من شخصا استقبال میکنم که مجبور نیستم یه دوربین با PS4 بخرم ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر