هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یه نکته ی پیشگیری قبل از درمان بگم امیدوارم موثر باشه و بهش توجه کنید :D
به هیچ وجه به پست هایی که میگن اگر هر بازی یا کنسولی بیاد به نظرتون چه قیمتیه و این حرفها یا کسایی که به قیمت های تخیلی دامن میزنن توجه نکنید ! به اضافه اینکه هیچ وقت برای یه کالا از خودتون قیمت تخیلی ول ندید و بگید اینم باشه میخرم ! بازیسنتر یه سایت عمومیه و از منی که گیمرم تا بقال سر کوچه هم می تونه توش عضو بشه ! همینطور هم هستن فروشندگان سود جویی که با یه حرف میان چو میندازن وسط ملت که ببین مزه ی دهن خریدار چقدره ! یهو یکی میاد میگه خب به نظرتون این بازی روز اول X تومان گیر میاد بعد 10 نفر تازه میان میگن اگر گیر بیاد خیلی خوبه حداقل روز اول فلان قیمته ! خب به نظرتون وقتی خیلی راحت میایید میگید اگر فلان قیمت باشه جای شکرش باقیه و این حرفها اون فروشنده ی نازنین که اینجا حضور داره با قیمتی بیشتر از اون نمی کنه توی پاچتون ؟
خلاصه ی کلام خیلی از همین کسایی که بحث قیمت رو پیش میکشن خود فروشنده ها هستن ، پس سعی کنید خودتون با راضی شدن به قیمت های تخیلی به خودتون خیانت نکنید !
اینا رو گفتم چون به وضوح دیدم توی اکثر تاپیک های PS3 هم این اتفاق افتاده ! چه در مورد بازیهاش چه سایر وسایل جانبی ! گفتم یه روشن سازی کنم که همین اشتباهات رو در آینده برای PS4 تکرار نکنید .
پ.ن : از مدیران خواهشمندم این پست رو پاک نکنن تا بچه ها یه کم به خودشون بیان !

• Love
Reactions: ULTIMATE TEAM

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
به هیچ وجه به پست هایی که میگن اگر هر بازی یا کنسولی بیاد به نظرتون چه قیمتیه و این حرفها یا کسایی که به قیمت های تخیلی دامن میزنن توجه نکنید ! به اضافه اینکه هیچ وقت برای یه کالا از خودتون قیمت تخیلی ول ندید و بگید اینم باشه میخرم ! بازیسنتر یه سایت عمومیه و از منی که گیمرم تا بقال سر کوچه هم می تونه توش عضو بشه ! همینطور هم هستن فروشندگان سود جویی که با یه حرف میان چو میندازن وسط ملت که ببین مزه ی دهن خریدار چقدره ! یهو یکی میاد میگه خب به نظرتون این بازی روز اول X تومان گیر میاد بعد 10 نفر تازه میان میگن اگر گیر بیاد خیلی خوبه حداقل روز اول فلان قیمته ! خب به نظرتون وقتی خیلی راحت میایید میگید اگر فلان قیمت باشه جای شکرش باقیه و این حرفها اون فروشنده ی نازنین که اینجا حضور داره با قیمتی بیشتر از اون نمی کنه توی پاچتون ؟
خلاصه ی کلام خیلی از همین کسایی که بحث قیمت رو پیش میکشن خود فروشنده ها هستن ، پس سعی کنید خودتون با راضی شدن به قیمت های تخیلی به خودتون خیانت نکنید !
اینا رو گفتم چون به وضوح دیدم توی اکثر تاپیک های PS3 هم این اتفاق افتاده ! چه در مورد بازیهاش چه سایر وسایل جانبی ! گفتم یه روشن سازی کنم که همین اشتباهات رو در آینده برای PS4 تکرار نکنید .

درود

داداش همه اگه عقل تو رو داشتن ایران گلستان میشد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سر ويتا هم دقيقا همين جريان بود
بنظر من اصلا قيمت دادن اونم در اين شرايط كه قيمت جهانيش معلوم نشده كار خيلي بيهوده اي هست
اون زمان ويتا قيمت جهانيش معلوم بود بچه ها ميومدن قيمت در ايران رو تخميل ميزدن اخرشم تو ايران اومدو ما همه فهميديم كه اين قيمتهايي دوستان ميگن همه شون باد هواست:((

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برادر مارک رین از Epic Games سنگ تموم گذاشت:

An Epic Games exec has compared the PlayStation 4 to "a really perfect gaming PC," citing the console's combination of "phenomenal" hardware and convenient user experience.

Speaking to CVG in a recent interview, VP Mark Rein called Sony's decision to incorporate off-the-shelf PC components in PS4 "very smart," because in his opinion it will allow many developers to hit the ground running with their next-gen game development.

He also pointed to the memory limitations of the 32-bit versions of Windows as an example of how PS4 titles could even surpass what "most PCs" can do.

"I think it's a very smart move on Sony's behalf to build this sort of enhanced PC architecture and then put so much in it," he said.

"Let's not forget it has 16 times the memory we had in PlayStation 3 - that's not insignificant. Knowing that every machine has that... we can do crazy, ridiculous stuff with that."The other exciting thing is that... when you think about Windows, even Windows for most people is tied to about 2GB of addressable memory space. This really opens up beyond what most PCs can do, because most PCs are running a 32-bit version of Windows.

"It's like giving you the world's best PC," he added, pointing to Sony's introduction of "super convenient" features such as the ability to play games while they're downloading and perform background updates.

"The kind of stuff that they announced that they're doing, the level of convenience and things like that... they're making a really perfect gaming PC," he added.

"I've always said that the things in the next-generation that aren't just brute force hardware are all about the service and simplicity of the experience - the things that make it as fun and easy to get a PS4 game as it is to get a game on your iPad."

Commenting on Microsoft's next-gen console plans, Rein said he was confident the Xbox firm will also be doing something 'along the lines' of PS4.
تصمیم عاقلانه سونی مبنی بر ساخت کنسولی نزدیک به سخت افزار High End PC ها باعث میشه بازیساز احساس نکنه تحت فشار و محدودیت قرار گرفته و یحتمل تعداد بیشتری از بازیهای انحصاری PC برای PS4 پورت میشن یا اینکه بازیهای MP این دو; از تکنیکهای مشترکی بهرمند باشن.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
با این وضع اودلار و اوشلوق زیر 2 تومن روش حساب باز نکن:|

دوست عزیز اینو برای شما نوشتن:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
برادر مارک رین از Epic Games سنگ تموم گذاشت:

تصمیم عاقلانه سونی مبنی بر ساخت کنسولی نزدیک به سخت افزار High End PC ها باعث میشه بازیساز احساس نکنه تحت فشار و محدودیت قرار گرفته و یحتمل تعداد بیشتری از بازیهای انحصاری PC برای PS4 پورت میشن یا اینکه بازیهای MP این دو; از تکنیکهای مشترکی بهرمند باشن.

اینارو یکی به اون دار و دسته nVidia نشون بده ! :|
در مورد Next xbox هم بنظر من اگه تقریبا سخت افزار مشابهی داشته باشن خیلی بهتره و رقابت برابری میشه ! :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام :D

سازنده WarZ اول گفته "ما درمورد نگارش کنسولی تقریبان مطمئن هستیم". از اینجا به بعدش هیجان داره (:D) گفتن با سونی ملاقات داشتن و درمورد PS4 هیجان زده و خوشحال هستن. یعنی ممکنه این Zombie MMO ـی محشر برای PS4 عرضه بشه.

پ.ن. دوتا کامنت بالاتر چی گفتم؟ :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام :D

سازنده WarZ اول گفته "ما درمورد نگارش کنسولی تقریبان مطمئن هستیم". از اینجا به بعدش هیجان داره (:D) گفتن با سونی ملاقات داشتن و درمورد PS4 هیجان زده و خوشحال هستن. یعنی ممکنه این Zombie MMO ـی محشر برای PS4 عرضه بشه.

پ.ن. دوتا کامنت بالاتر چی گفتم؟ :D
War Z كه خيلي داغون بود نياد بهتره:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
طی مراسم 2.20 سونی به اهمیت زیاد شخصی سازی (Personalize) در Ps4 اشاره کرد.
حالا یه بحثی در گرفته بین علما که این شخصی سازی تا چه حد اعمال شده. مثلان میشه آهنگ Boot شدن کنسول رو تغییر داد؟

اینم از بهترین آهنگ بوت تاریخ :D

[video=aparat;9gMya]http://www.aparat.com/v/9gMya[/video]

نظر ملت هم جالبه. بعضی هاشون به شدت خنددار هستن:

I want Cernys ''I'm proud to announce 8 gigabytes of fast memory'' as the startup sound.

Gamestop preorder bonus.

You can buy it for $1.99 as PS4 DLC

پ.ن. I want Cernys ''I'm proud to announce 8 gigabytes of fast memory'' as the startup sound =)).

---------------------------------

War Z كه خيلي داغون بود نياد بهتره:d
خب قرار نیست با همون وضعیت برای کنسول عرضه بشه :D.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
yoshida: متنفریم از اینکه همه بازیهای PS4 بشن FPS !
میگه وقتی مارک گفت نظرتون در مورد یه کرش بندیکوت رو PS4 چیه و طرح KNACK رو به ما نشون داد ما خوشمون اومد و گفتیم اره خیلی خوبه از بازیهای تکراری FPS متنفریم :D

nin_thumb.jpg

LEVEL 5 هم گفته
در حال ساخت یه عنوان برای PS4ـه (احتمال زیاد انحصاریه)
گفته هنوز در مراحل اولیه قرار داره ولی ممکنه بزودی انونس بشه

h7ax2pikrhmkywg3hzv.jpg

شایعه شده
که سونی یه کنفرانس کوچیک دیگه برای اواخر اپریل یا اوایل می خواهد داشت و در کنفرانس E3 همه تمرکز روی بازیها خواهد بود :x

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
yoshida: متنفریم از اینکه همه بازیهای PS4 بشن FPS !
میگه وقتی مارک گفت نظرتون در مورد یه کرش بندیکوت رو PS4 چیه و طرح KNACK رو به ما نشون داد ما خوشمون اومد و گفتیم اره خیلی خوبه از بازیهای تکراری FPS متنفریم :D
متن کامل خبر:
Sony: متنفریم از این که همه بازی های PS4 به عناوین FPS محدود شوند
به شدت استقبال می‌شه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر