هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
اقا سوال PS4 باید بازیش نصب بشه یا از روی سی دی هم میشه اجرا کرد؟
ممنون.

باید نصب بشه قارقارک جان :d

cd هاش خیلی با کیفیته . دیگه نیاز نیست بین بازی سی دی عوض کنی .>:) اونمدل سی دی مال دوران PSone خدابیامرز بود :d

چطور به این نتیجه رسیدی این خبره بدیه؟ گیم open world با اون عظمت گرافیکی 1080p اجرا میشه بدون افت فریم. بده این!‌. کجاش دقیقاً؟

اگه بشه شما نمیخری :biggrin1: ؟ هرچند توهیمه ولی اگه بشه باور کن 2 تومنم باشه می ارزه :biggrin1:
:|
همین الانش PS4 رو با قیمت فضایی می دن.:|
دیگه به فرض در بهترین حالت,سونی بیاد هر دو رو 500 بده.:|
فروشندگان محترم هم میان قیمت هر دو رو جدا با سود حساب نموده,جمع بسته و باز هم سود خود رو بر آن می افزایند.8-|
جان من از این موضوع بکش کنار:d

به جای این 100 دلار که اگرم 100 باشه ادم میره یه PS Eye میگیره !
PS Vita به درد نمیخوره !! ولی به قولی به دلــــــــــــــــــــــت صابـــــــــــــــون نزن
اصلا کاری به توهم قیمت ندارم ولی چندتا دلیل میاری که توش توضیح بدن ویتا بدرد نمیخوره ؟

الان تو نارنجی خوندم که کنسول ps4 برای سونی 381 دلار تمام شده و لا خزینه جانبی شاید برای فروش سخت افزار سودی نکنه
به این نتیجه میرسیم دوستانی که به فکر هک هستند مطمعا باشید این کنسول هک نمیشه چون یونی میخواد با فروش بازی سود به دست بیاره

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

دوستان یک راهنمایی یک نفر میخواد ps4 بهم هدیه بده:dدلتون بسوزه
بعد من الان ps3 دارم به نظرتون ps3 بفروشم پولشو نگهدارم بازی بگیرم یا اینکه ps3 نگهدارم؟چون واقعا هزینه خرید بازی هارو ندارم
میشه راهنمایی کنید

دوستان یک راهنمایی یک نفر میخواد ps4 بهم هدیه بده:dدلتون بسوزه
بعد من الان ps3 دارم به نظرتون ps3 بفروشم پولشو نگهدارم بازی بگیرم یا اینکه ps3 نگهدارم؟چون واقعا هزینه خرید بازی هارو ندارم
میشه راهنمایی کنید

سلام
عزیزم ps3 را نگه دار حالا حالاها باهاش کار داری نکنه بری بفروشیش من بدبخت میشما اصلا فکر فروش این سونی 3 را همین الآن از سرت بیرون کن و برو توبه به درگاه خدا کن هنوز چندتا انحصاری ناب تو صفن واسه ps3

به جای این 100 دلار که اگرم 100 باشه ادم میره یه PS Eye میگیره !
PS Vita به درد نمیخوره !! ولی به قولی به دلــــــــــــــــــــــت صابـــــــــــــــون نزن
PSVITAرو بدن صد دلار بدرد نمیخوره؟:|
این نزدیکا یه بلندی به من معرفی کنید لطفا خودمو بندازم پایین:دی

PSVITAرو بدن صد دلار بدرد نمیخوره؟:|
این نزدیکا یه بلندی به من معرفی کنید لطفا خودمو بندازم پایین:دی

اگه بدن 500 کلا که من با کله میرم میخرم ! ولی میگم که فکر نمیکنم 100 بگیرن اون رو !

اگر هم 500 باشه فروشندگان گل گلاب با انصاف بسیار زیادشون قیمتش رو روی 4.000 5.000 حساب میکنن !

مثلا میگن PS4 2500 بعد هم PS Vita 1000 میشه 3500! خوب 1 تومن هم سود 4500! :d ( اخر انصاف )

آخرین ویرایش:
میخواستم ببینم قضیه باندل ها چجوریه؟ سریع که تموم نمیشه؟ معلولا چه تعدادی میزنن ؟
یکی از فامیلا وسطای بهمن داره میره دبی ، میخوام بگم یه باندل با ویتا برام بیاره ، یدفه تموم نشه ...

میخواستم ببینم قضیه باندل ها چجوریه؟ سریع که تموم نمیشه؟ معلولا چه تعدادی میزنن ؟
یکی از فامیلا وسطای بهمن داره میره دبی ، میخوام بگم یه باندل با ویتا برام بیاره ، یدفه تموم نشه ...

کلا 1 دونه باندل درست میکنن میزارن مزایده ! :d تا دلت بخواد هست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or