هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
یه ویدیو تو تابستون سونی تو کنفرانسش نشون داد که پی اس 4 چجوری روشن میشه و .. یه تلویزیون کنار پی اس 4 بود بعد ملت عکس گیف از بانداراس ساختن که مثلا پی اس 4 روشن میشه این کفش میبره :D ! حالا معروف شده :D ! حال یوشیدا و اون پسره هم اداشو در آوردن دیگه .. :D

اگه داری بزار عکس رو ببینیم :d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,130
infographic جالب در رابطه با کنسول های خانگی PlayStaion :

تقریبا 2 سال طول کشید که پرفروش ترین کنسول تاریخ ( PS2 ) توی اروپا که بازار اصلیشه 1.68 میلیون فروش بره، PS4 توی 24 ساعت بیشتر از 1 میلیون کنسول توی آمریکای شمالی فروش می کنه! یه چیزی داره بهم میگه PS4 حتی از PS2 هم موفق تر عمل خواهد کرد!

جالب تر از اون، پر فروش ترین بازی ها هستن! گرن توریسمو ها رسما همشون ترکئندن، GT5 هم که دو نسخه دادن ازش که یکی نزدیک 6 میلیون و نسخه اصلیش 11 میلیون فروش رفت! در کل خیلی چیز تمیزی بود :D

mehran_moh2004

کاربر سایت
Sep 19, 2013
13
با درود
میتونم بپرسم نظر دوستان بین خرید
ps4 و xbox-one رو کدومه ؟ البته میدونم به سلیقه بستگی داره ولی میخواستم یه مقایسه فنی بین سخت افزار و گرافیک بازی ها و بازی های انحصاری و نقاط ضعف و قوت هر کدوم و سازگاری با لوازم جانبیشون داشته باشین ممنون میشم . تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم تا هردو کنسول بیاد تو بازار ایران و قیمت هاش افت کنه بعد اقدام به خرید کنم ، من تا حالا کنسول نداشتم و میخوام بین این دو یکیو انتخاب کنم و برا همین میخوام حتی المقدور انتخاب مناسب تری داشته باشم . در مورد ps3 , xbox360 خیلیا ps3 رو پیشنهاد کردن ولی تو نت که راجه به دو محصول جدید میخوندم اکثر سایت ها برتری xbox-one رو بیشتر میدونستن معمولا به دلیل بازی های بیشتر و انحصاری که براش منتشر شده و همراش هست و سازگاری بهتر با لوازم جانبیش . اینم بگم من فرصت بازی کردن زیادو ندارم اگه یه دو سه بازی انحصاری مهیج هر کدوم از کنسول ها داشته باشه اون واسم مهم تره ، خب نظرات متفاوته میخوام بدونم شما اگه بخواین بین این دو کنسول یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب می کنین و به چه دلیل ؟ اگه کامل توضیح بدن دوستان تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون میشم .

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
با درود
ps4 و xbox-one رو کدومه ؟ البته میدونم به سلیقه بستگی داره ولی میخواستم یه مقایسه فنی بین سخت افزار و گرافیک بازی ها و بازی های انحصاری و نقاط ضعف و قوت هر کدوم و سازگاری با لوازم جانبیشون داشته باشین ممنون میشم . تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم تا هردو کنسول بیاد تو بازار ایران و قیمت هاش افت کنه بعد اقدام به خرید کنم ، من تا حالا کنسول نداشتم و میخوام بین این دو یکیو انتخاب کنم و برا همین میخوام حتی المقدور انتخاب مناسب تری داشته باشم . در مورد ps3 , xbox360 خیلیا ps3 رو پیشنهاد کردن ولی تو نت که راجه به دو محصول جدید میخوندم اکثر سایت ها برتری xbox-one رو بیشتر میدونستن معمولا به دلیل بازی های بیشتر و انحصاری که براش منتشر شده و همراش هست و سازگاری بهتر با لوازم جانبیش . اینم بگم من فرصت بازی کردن زیادو ندارم اگه یه دو سه بازی انحصاری مهیج هر کدوم از کنسول ها داشته باشه اون واسم مهم تره ، خب نظرات متفاوته میخوام بدونم شما اگه بخواین بین این دو کنسول یکیو انتخاب کنین کدومو انتخاب می کنین و به چه دلیل ؟ اگه کامل توضیح بدن دوستان تا از این سردرگمی بیام بیرون ممنون میشم .
اگه انحصاری برات مهمه 100% ps4 فقط باید یه زره صبر کنی
سخت افزاری ام ps4 یه سروگردن بالاتره:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با درود
اونطور که اخبار و source حکایت میکنن و بازیها تا به امروز ظاهرا که ps4 قویتر هست اما بازم قضاوت همچنان زود هست و اوله نسلی سازنده ها با کنسولی اشنایی کامل ندارن و انتظار هم نمیره گرافیکهای wow رو ببینیم فعلا .اما تا اینجای کار ظاهرا توی بعضی از بازیای سازنده ها کار براشون با ps4 راحتر بوده...

ار نظر اینکه نظره سایتها + و یا - هست اصولا نقدر و بررسی کردن یک کنسول به نظرم کاره اشتباهی هست چون موقع launch کنسول هنوز از نظر OS به تکامل خودش نرسیده و در اینده developer ها امکانات و app های بیشتر رو عرضه میکنن . One به نسبت بازیهای متنوعتره انحصاری داره و این درست هست . اکثریت بازیهای درست حسابی ps4 هم ساله اینده روانه بازار میشن و امسال فقط و فقط از نظر فیزیکی Killzone هست و از نظر digital هم چندتا بازی عالی مثل flower - rosgun و ... موجود هستن . اگر هم میخوای چند ماه منتظر باشی تا اون موقع بازیهای بیشتری هم عرضه میشه :)

از نطر انحصاری هم دیگه نگاه کن ببین طیف بازیهای کدوم کنسول رو نسبت به سلیقه شخصیت میپسندی D: اونور اونا Halo دارن ما هم ND داریم D: مثلا ! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر