هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
امیدها رو از دست ندین , خودمون رو با همین هایپ میکنیم :d

72794790649642376939.gif

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شما نکنه انتظار داری nd کرش رو با گرافیک رئالیستیکی مثل تلو بسازه :D ؟ ؟ نه خدایی همچین فکری کردی ؟:D نهایتش یه چیزی میشه مثل رچت و کُلَنگ :D که همونشم کافیه :D

نه داداش... رئال کدومه... مگه ریمن رئاله که اینقدر باش حال میکنیم؟ البته دوبعدیه ریمن...
من منظورم جزییات بالا بود و انیمیشن های جذاب و طراهی های هنری زیبا...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازیا رسید --- کنسول ما نرسید....:(

راستی بچه ها امروز رفته بودم لانچ xbox one رو توی Ebgames دیدم ... شلوغ بود کلا ×_× کنسول هم موجودی داشتن حتی اگر Pre order نداده باشی \

اما از همین الان برای PS4 برای کسایی که pre order زدن گفتن فقط موجود هست و اصلا تا feb ساله اینده هیچ موجودی برای اونهایی که پیش خرید نکردن ندارن O__O
آسترالیا که انقدر طرفداره Xbox هستن PS4 انقدر فروش کرده D:
فکر میکنیم روزه لانچ مغازه EB رو کلا ببندن برای لانچ
اینجا که از 12 شب روزه 29 تا 3 شب باز هست برای midnight luch و بعدش از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر D:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان ps4 امکان داره در اینده هارد اکسترنال هم بخونه؟
بعد میشه بازی هارو توش نصب کرد؟
یک سوال دیگه مثلا الان من کیلزون شدوفال گرافتم حتما باید تو هارد دستگاه نصب کنم؟نمیشه همونجوری با دیسک بازی کنم و نصب نکنم؟
با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یک سوال دیگه مثلا الان من کیلزون شدوفال گرافتم حتما باید تو هارد دستگاه نصب کنم؟نمیشه همونجوری با دیسک بازی کنم و نصب نکنم؟
با تشکر
احتمالش رو نمیدونم
فکر نکنم حتی اگز support هم بشه اجازه نصبه بازی بده بنا به دلایلی امنیتی که پیشتر هم بود
بازی باید کامل روی Ps4 نصب بشه. کلا ps4 طوری طراحی شده که بازی رو از روی هارد میخونه نه دیسک.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
با تشکر

سوال اول معلوم نیست تا هک بشه خدا رو چه دیدی :D
سوال دوم حتما باید نصب بشه :D

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
خیلی ممنون از دوستان.
یک سوال دیگه ببخشید برای مثال کیلزون که حجمش فکر کنم 40 گیگ زمان نصبش طولانی یا کم؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اقایون یکی بیاد جریان این انتونیو باندراس رو کامل توضیح بده ببینیم :d
یه ویدیو تو تابستون سونی تو کنفرانسش نشون داد که پی اس 4 چجوری روشن میشه و .. یه تلویزیون کنار پی اس 4 بود بعد ملت عکس گیف از بانداراس ساختن که مثلا پی اس 4 روشن میشه این کفش میبره :D ! حالا معروف شده :D ! حال یوشیدا و اون پسره هم اداشو در آوردن دیگه .. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر