هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
کسی نیست کمک کنه؟
سلام
بهترین راه استفاده از طریق USBه،خودم تقریبا 1 سالی همینطوری از دسته استفاده میکردم هیچ مشکلی پیدا نکرد البته دسته من مدل فت سری دومه.
از طریق بلوتوث و برنامه DS4Windows مشکلات خاص خودشو داره مثلا یکیش همینکه خودت اشاره کردی ولی تو بعضی بازیها به عنوان دسته ps4 شناسایی میشه مثلا یادمه بازی Rise of the Tomb Raider،از سری مشکلات دیگه این برنامه هم گیج زدن یهویی دست و قطع شدن بدون اینکه دسته رو خاموش کنه و باید دسته ریست بشه تا خاموش بشه.
نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی برای بازی با کامپیوتر دسته ps4 خیلی اذیت میکنه و بهتره که دسته xbox استفاده بشه که کاملا بهینه سازی شده برای بازی با کامپیوتر.

آخرین ویرایش:

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام
کسی نیست کمک کنه؟
دوست عزیز اگر از ویندوز 10 استفاده میکنی قاعدتا نباید مشکلی باشه من خودم امتحان کردم و فرقی نداره که دسته رو با کابل یا Bluetooth وصل کنم و هیچ تفاوتی در کارایی نداره مگر این که از ویندوزهای ورژن پایین تر استفاده کنی که خودم هم شنیدم مشکلات خاص خودشو داره . البته من از طریق Bluetooth خوده لپ تاپ متصل کردم . ( البته من خودم یدونه دسته 360 هم دارم که وایرلسه و دانگل اتصال به PC رو خودم چند سال پیش با آموزش های خوب دوستان ساختم و هنوز ازش استفاده میکنم و خیلی عالیه واسه PC ولی دسته PS4 هم خوبی های خودشو داره و منم خیلی دوستش دارم ولی به هر حال واسه اتصال دسته PS4 به PC هم یه دانگل مخصوص وجود داره که با اون دانگل میتونی توی ویندوزهای قدیمی تر هم ازش استفاده کنی و فکر کنم حول و حوش 300 هزار تومن قیمت داشته باشه عکسشو واست قرار دادم :

Attachments

• 1521490.jpg
    1521490.jpg
    27 KB · مشاهده: 10
  • 1521534.jpg
    1521534.jpg
    51.6 KB · مشاهده: 10

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
درود به همگی
عزیزان من دیشب کنسولم رو فروختم و هارد اکسترنالش موند برام الان به pc که میزنم شناسایی میکنه توی قسمت دوایس منیجمنت که میرم هستش ولی توی مای کامپیوتر
نمیاد که فرمت کنم و برای سیستم ازش استفاده کنم
چه باید کرد دوستان ؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود به همگی
عزیزان من دیشب کنسولم رو فروختم و هارد اکسترنالش موند برام الان به pc که میزنم شناسایی میکنه توی قسمت دوایس منیجمنت که میرم هستش ولی توی مای کامپیوتر
نمیاد که فرمت کنم و برای سیستم ازش استفاده کنم
چه باید کرد دوستان ؟
سلام
از قسمت Disk Management امتحان کردی؟
اگر نه Windows + S رو بزن و Create and format hard disk partition بنویس و بعدش از طریق این برنامه هاردو فرمت کن.

• Like
Reactions: ingame

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
سلام
از قسمت Disk Management امتحان کردی؟
اگر نه Windows + S رو بزن و Create and format hard disk partition بنویس و بعدش از طریق این برنامه هاردو فرمت کن.
خیلی متشکر
از همین disk management رفتم و دیدم روش unlocating نوشته بود کلیک راست کردم و گزینه اول new simple volume رو زدم
فرمت کردم و بلافاصله به جمع درایو هام اضافه شد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Behnams923

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
اگه رجینش یکی باشه میشناسه، اگر هم نه نمیشناسه به هیچ وجه
راه حلش اینه که ببینی سیوت مال کدوم رجینه، بعد یه اکانت با همون رجین بسازی و با همون اکانت بازی رو دانلود کنی، وبعد با اکانت خودت بازی کنی تا سیو ها رو بشناسه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
خیلی ممنون سیو قبلی ام CUSA07319 است که ریجن 2 است.
سیو الان هم CUSA07320 میشه که نمی دونم مال کدوم ریجن یا منطقه و کشوری است ممنون میشم بگین تا بازی رو با اکانت اون دانلود کنم.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سیو الان هم CUSA07320 میشه که نمی دونم مال کدوم ریجن یا منطقه و کشوری است ممنون میشم بگین تا بازی رو با اکانت اون دانلود کنم.

ریجن اکانت خودته.
اگه با psx میزنی که خودش لینک دانلود میده.
با سرچ میتونی متوجه بشی که نپرسی و معطل نشی.
این کد ریجن 2 هست واسه اروپا ولی نسخه Complete نیست.
کد نسخه Complete برای ریجن 1 باید CUSA10212 و ریجن 2 باید CUSA10213 باشه

• Like
Reactions: vet.miladh and Am3R

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
تا جایی که من تجربه کردم سیو های نسخه فیزیکی بازی روی نسخه دیجیتال شناخته نمیشن. هورایزن که از بازیهایی نیست که اپگرید های خیلی سخت و زمان بری داشته باشه بشین از اول بازی کن

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: vet.miladh

MohammaD785423

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
دوست عزیز اگر از ویندوز 10 استفاده میکنی قاعدتا نباید مشکلی باشه من خودم امتحان کردم و فرقی نداره که دسته رو با کابل یا Bluetooth وصل کنم و هیچ تفاوتی در کارایی نداره مگر این که از ویندوزهای ورژن پایین تر استفاده کنی که خودم هم شنیدم مشکلات خاص خودشو داره . البته من از طریق Bluetooth خوده لپ تاپ متصل کردم . ( البته من خودم یدونه دسته 360 هم دارم که وایرلسه و دانگل اتصال به PC رو خودم چند سال پیش با آموزش های خوب دوستان ساختم و هنوز ازش استفاده میکنم و خیلی عالیه واسه PC ولی دسته PS4 هم خوبی های خودشو داره و منم خیلی دوستش دارم ولی به هر حال واسه اتصال دسته PS4 به PC هم یه دانگل مخصوص وجود داره که با اون دانگل میتونی توی ویندوزهای قدیمی تر هم ازش استفاده کنی و فکر کنم حول و حوش 300 هزار تومن قیمت داشته باشه عکسشو واست قرار دادم :
سلام عزیز. از ویندوز 10 بیلد 19042.928 استفاده می کنم و دانگل Bluetooth CRS 4.0 دارم. ویندوز هم چهار روزه نصب شده. شما چطوری متصل کردی؟ درایوری چیزی نصب کردی؟

(بله Sony DualShock 4 USB Wireless Adaptor که می فرمایید تو سایت های ایرانی که من موجود برای خرید ندیدم ولی آمازون 79 دلار می فروشه که با کارمزد بانکیش حدود 83 دلار در میاد. با یه حساب سر انگشتی میشه 1.992.000 تومن و ما فرض می گیریم ایرانیه آدم با انصافیه و بیش از 100 درصد سود روش نمیکشه می رسیم به قیمت 3.984.000 تومن! اون 300 هزار تومن که می فرمایید قیمت حداقل سه سال پیش هست!)

آخرین ویرایش:

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
اگه رجینش یکی باشه میشناسه، اگر هم نه نمیشناسه به هیچ وجه
راه حلش اینه که ببینی سیوت مال کدوم رجینه، بعد یه اکانت با همون رجین بسازی و با همون اکانت بازی رو دانلود کنی، وبعد با اکانت خودت بازی کنی تا سیو ها رو بشناسه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
خیلی ممنون از همه ی دوستان مشکل حل شد
یه اکانت با منظقه ی دبی درست کردم و با اون بازی رو دانلود کرده و تو اکانت خودم بازی کردم و سیو های قبلی رو شناخت.

MohammaD785423

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
سلام
بهترین راه استفاده از طریق USBه،خودم تقریبا 1 سالی همینطوری از دسته استفاده میکردم هیچ مشکلی پیدا نکرد البته دسته من مدل فت سری دومه.
از طریق بلوتوث و برنامه DS4Windows مشکلات خاص خودشو داره مثلا یکیش همینکه خودت اشاره کردی ولی تو بعضی بازیها به عنوان دسته ps4 شناسایی میشه مثلا یادمه بازی Rise of the Tomb Raider،از سری مشکلات دیگه این برنامه هم گیج زدن یهویی دست و قطع شدن بدون اینکه دسته رو خاموش کنه و باید دسته ریست بشه تا خاموش بشه.
نمیخوام ته دلتو خالی کنم ولی برای بازی با کامپیوتر دسته ps4 خیلی اذیت میکنه و بهتره که دسته xbox استفاده بشه که کاملا بهینه سازی شده برای بازی با کامپیوتر.
سلام
نسخه جدید DS4Windows رو دانلود و نصب کردم. موقعی که دسته رو با Bluetooth وصل می کنی دو تا گزینه میاره باید بین دسته XBOX 360 و PS4 یکی رو انتخاب کنی. وقتی روی PS4 بزاری سریع دسته به عنوان دسته PS4 به سیستم معرفی میشه و خیلی بهتر از نسخه های قبلی کار می کنه. اگر خواستی می تونی توی تنظیمات برنامه رو به دسته XBOX 360 دوباره تغییر بدی.
فقط یه مورد موند جک هدفون دسته با کابل USB کار می کنه ولی با Bluetooth فعال نمیشه. کسی بلده چطوری تنظیماتش رو باید فعالش کرد؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوستان یه سوال برام پیش اومد. کسی اطلاع داره که نسخه هکی call of duty cold war برای ps4 قراره منتشر شه یا احتمال انتشارش هست یا خیر؟

WolFlanD

عضو جدید
May 1, 2021
1
درود بر شما دوستان گیمر عزیز

من یک سوال دارم که ممنونم میشم اون دسته از دوستانی که پلی استیشن 4 دارن جواب سوالمو بدن ، واسم مهمه ؛

دوستان من یک دستگاه پی اس 4 خریدم، دادم برام بازی آفلاین با اکانت ترکیبی زدن، کلا 10-11 تا بازی آفلاین الان دارم تو دستگاه ، مشکل اینجاست من اکانتی که ساخته بودم توی سایت پلی استیشن که میخواستم اینو رو دستگاه بزنم که تروفی ها و سیو گیم هام روی اون ذخیره بشه رو یادم رفت بدم که رو دستگاه بزنن که با همون اکانت بازی ها رو بازی کنم؛
خلاصه دستگاه با یه سری بازی آفلاین دست ما رسید، همه چیز اوکی هست بازی ها اجرا میشن منتها اکانت اصلی من توی دستگاه نیست ، بخوام وارد کنم هم باید آنلاین بشم که در این صورت همه بازی هام قفل میشن :(

منم به ناچار یه اکانت به صورت آفلاین ساختم که نه عکسی تونستم براش انتخاب کنم نه ایمیلی نه چیز دیگه ای ... فقط یه حق انتخاب اسم داشتم که یه اسم به انتخاب خودم گذاشتم ، حالا رو همین اکانت آفلاین که ساختم و فقط یه اسم داره و رجیستر شده نیست، بازی ها رو بازی کردم و کلی تروفی گرفتم ، از اونجایی که نسل بعدی میخوام پلی استیشن 5 بگیرم و خیلی تمایل دارم به شکلی بتونم این اکانت رو ببرم اونجا که تروفی ها و سیو گیم هام باشه ، آیا راه حلی هست ؟

شنیدم وقتی کنسول رو آنلاین کنم میتونم این کار رو انجام بدم آیا صحت داره ؟ اگر اینطوره وقتی بازی های مورد نظرم رو بازی کردم و تموم کردم و خواستم مجددا بازی بزنم قبلش دستگاه رو آنلاین میکنم و اکانت آفلاینی که ساختم رو رجیستر میکنم و خیلی عالی میشه ، یا علکی دارم تو یه اکانت پوچ تروفی جمع میکنم ؟!
خواهشا دوستانی که تجربه همچین مواردی رو دارن راهنماییم کنن ، چون واقعا برام مهمه

با تشکر از شما دوستان که پست من رو خوندین >:D<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر