هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,783
نام
مصطفی682سابق
ولله منم سر این قضیه هنگم اصلا تو این بیست سالی که گیم می زنم یه بار ای اتفاق برام نیفتاده . چه جوری حذف شده نمی دونم . با این سرعت نت ذغالی مون و دانلود نامحدود شبانه همراه اول خدا بخاد یه ده روز الافیم .
البته من به دموی بازی outridersشک داشتم ولی بازم منطقی ب نظر نمیاد:-??
شاید برادری خواهری دلیت زده، یه دوست داشتم رنکش توی یه بازی اومده بود پایین به سازندگان میل زد گفتن خودت بازی کردی بعد خواهرش اعتراف کرد خواب بودی بازی کردم

• Haha
Reactions: mohamad1331

_ARTAS_

کاربر سایت
Sep 26, 2012
23
اینم محل قرارگیری کنسولمView attachment 197311View attachment 197312View attachment 197313
بنظرتون جاش مناسبه ؟ و اگه مناسبه اون فن رو بذارم زیرش عیب نمیکنه ؟

نیازی به حساسیت اضافه نیست جای کنسول مناسبه-
هوا کش های ps4 در بغل هاش تعبیه شده و به زیرش ارتباطی نداره
گرمای اصلی هم معمولا به سمت بالاش هست و زیر برد چیز خاصی برای گرم شدن نیست - البته پایه های خود کنسول و هر دستگاهی معمولا نیم سانت بین سطح و خودش فاصله ایجاد میکنه.

شاید یه مقدار میز رو جلوتر بکشید تا هوای گرم از پشت خارج بشه و از دیوار برنگرده و تجمع نکنه - کافی باشه

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
161
نیازی به حساسیت اضافه نیست جای کنسول مناسبه-
هوا کش های ps4 در بغل هاش تعبیه شده و به زیرش ارتباطی نداره
گرمای اصلی هم معمولا به سمت بالاش هست و زیر برد چیز خاصی برای گرم شدن نیست - البته پایه های خود کنسول و هر دستگاهی معمولا نیم سانت بین سطح و خودش فاصله ایجاد میکنه.

شاید یه مقدار میز رو جلوتر بکشید تا هوای گرم از پشت خارج بشه و از دیوار برنگرده و تجمع نکنه - کافی باشه
درود بر شما پس یعنی دیگه نیازی نیستش فن بذارم زیرش ؟
پس این فنی که مخصوص خود ps4 هست و جداگونه فروخته میشه داستانش چیه مگه اون هم واسه ی خنک کردن ps4 نیست ؟

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
222
پس این فنی که مخصوص خود ps4 هست و جداگونه فروخته میشه داستانش چیه مگه اون هم واسه ی خنک کردن ps4 نیست ؟
اون فنی که برای ps4 موجوده هوا رو از بقل در حالت ایستاده کنسول میگیره و زیر کنسول در حالت خوابیده نصب نمیشه.

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
131
نام
mohamad reza
اگر خواستی 4 تا دونه در شیر یا یه چیزی مثل پاک کن بزار زیر 4 گوشه اش تا 1 سانت بیشتر از میز فاصله بگیره
فن هایی که مخصوص پلی استیشن هست و بیرون میفروشن رو اصلا نخر!چون بدتر باعث میشه بیشتر داغ کنه و نمیتونه با فن خود دستگاه هماهنگ عمل کنه.
من ازش دارم مدل DUBE و دیدم بیشتر داره داغ میکنه و جدا کردم ازش

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
2,161
دوستان کسی درمورد فرمان و پدال ها اطلاعاتی داره تو دیوار کارکرده همه جور قیمتی هست از ۵۰۰ تومن تا ۵ میلیون من استفاده زیادی ندارم رو سیستم فورزا و رو کنسول شاید یکی دوتا بازی بخوام انجام بدم بیشتر هم برای فورزا روی پی سی میخوام بگیرم
این ارزونا چطوری هستن خوب کار میکنن یا به درد نمیخورن؟

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
319
دوستان کسی از این استیبلایزر استفاده کرده بگه چجوریاست
استابلایزر فاراتل مدل STB2000 ظرفیت 2000VA

محصولات فاراتل بسیار خوب و با کیفیت هستن.
در برند های ایرانی فاران و فاراتل کیفیت خوبی دارن.
اگثر نوسان برق دارید می تونید خریداری کنید. ولی اگر مشکل دیگه دارید دردی ازتون دوا نمی کنه

• Like
Reactions: db07

XboxLiveVirus

Gold User
Sep 2, 2012
1,386
نام
علی
سلام دوستان پی اس فور تا چند سال دیگه ساپورت میشه ؟ مثلا تا چند سال دیگه کال آف دیوتی برای پی اس فورم میاد؟
ببخشید اگه سوال تکراری هست

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,369
نام
امین
سلام دوستان پی اس فور تا چند سال دیگه ساپورت میشه ؟ مثلا تا چند سال دیگه کال آف دیوتی برای پی اس فورم میاد؟
ببخشید اگه سوال تکراری هست

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
328
نام
Mohamad H
سلام
چند روزیه نت خونه برا دانلود حسابی مشکل دارم رو ps4 بعضی dns ها رو که کلا دانلود رو استارت هم نمیزنه بعضیشون مثل 8.8.8.8 شروع میکنه بعد صبح بیدار میشی میبینی قطع شده
کسی dns بهتر یا راهکاری سراغ داره
با تشکر

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,261
نام
مصطفی اعتمادی
سلام به همگی
ی مشکلی برام پیش اومده گفتم اینجا مطرحش کنم شاید رفع شد

بدون هیچ دلیلی و بخاطر ی باگ عجیب سیو بازی crash 4 its about time که خیلی هم سیو کاملی بود پرید... یعنی پاک شده و وقتی وارد بازی میشم new game میزنه!

با ی سرچ تو اینترنت یک سیو کامل با کد ریجن مخصوص بازی ( 19035 ) پیدا کردم و دانلودش کردم تا بتونم بازی رو ادامه بدم چون آخراش بودم

حال مشکل اینجاست...
سیو رو ک تو usb هستش کنسول میشناسه... ولی موقع کپی میگه سیو متعلق به ی گیمر دیگست
the save game belong to other player

میشه کاری کرد که از این سیو استفاده کنم و از اول دوباره بازی رو نرم ؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر