هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Sam akbari

عضو جدید
Apr 5, 2021
1
سلام من اشتباهی روی گزینه ی play as a Guest زدم و حالا همه بازیام قفل شده و دستگام افلاینه ممنون میشم اگه بم بگین باید چیکار کنم ک بازیام باز ش

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
سلام من اشتباهی روی گزینه ی play as a Guest زدم و حالا همه بازیام قفل شده و دستگام افلاینه ممنون میشم اگه بم بگین باید چیکار کنم ک بازیام باز ش
دکمه ps رو نگه دار change user کن یا از اون اکانت guest لاگ اوت کن و وارد اکانت خودت بشو

سلام وقتتون بخیر
یه سوال.
داداشم رو کنسولش وارزون بازی میکنه فک کنم ظرفیت ۲. امروز رفته دیتای آپدیت براش کپی کنن که حدود ۵۰ گیگ بوده. بجای اینکه ۲۰ دقیقه تا ۳۰ دقیقه کپی بشه، یکساعتو نیم طول کشیده. ظاهرا یک مگ یک مگ کپی میشده.
مغازه دار گفته احتمالا هاردت مشکل پیدا کرده.
حالا میخواستم بدونم بصورت نرم افزاری یا بدون فرمت کردن هارد قابل حل هست یا کلا هاردش عیب کرده؟!
ممنون.
شایت اتصالات مغازه داره مشکل داشته. کابل یا مودمش اشکالی داشته.
با سیستم خودت یا یه اشنا مه مودم و کابل 6e داره چک کن یه بازی رایگان حجم پایین ادد کن با سیستم دانلود کن و با psx انتقال بده ببین چی میشه ...حداقل با اینکار بدون باز کردن میشه فهمید مشکل از کجاست

amirswitch

کاربر سایت
Mar 1, 2019
124
شایت اتصالات مغازه داره مشکل داشته. کابل یا مودمش اشکالی داشته.
با سیستم خودت یا یه اشنا مه مودم و کابل 6e داره چک کن یه بازی رایگان حجم پایین ادد کن با سیستم دانلود کن و با psx انتقال بده ببین چی میشه ...حداقل با اینکار بدون باز کردن میشه فهمید مشکل از کجاست
سلام. ممنون بابت جوابت.
والا مغازه دار که برا همه بازی میریزه بدون مشکل. واسه برادرم دو بار رفته پیشش این قضییه رو گفته که کپی فایل دیتا خیلی کنده.
ولی عجیبه که تو بازی چه آفلاین و چه آنلاین مشکل نداره.
سیستم عاملش هم کند نیس و مشکلی نداره.
حالا ببینم چیکار باید کرد. مرسی

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,459
نام
امین
این دسته های فیک 300 تومنی چطوری هستن؟ برای اینکه گاها باهاشون دونفره بازی کنی کار راه انداز هستن؟
عین هندونه هستن!
خودتی و شانست... مورد بوده دو هفته ای ترکیده و مورد هم بوده دو سه سال کار کرده.

xx_360x

کاربر سایت
Aug 3, 2019
75
من قبلا ایکس باکس وان داشتم الان پی اس 4 خریدم ..تو بازیهایی مثل گوست اف سوشیما و لست2 صدای فنش خیلی زیاد میشه
میخواستم ببینم طبیعی هست یا دستگاه مشکلی داره؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
من قبلا ایکس باکس وان داشتم الان پی اس 4 خریدم ..تو بازیهایی مثل گوست اف سوشیما و لست2 صدای فنش خیلی زیاد میشه
میخواستم ببینم طبیعی هست یا دستگاه مشکلی داره؟
صدای فن طبیعیه دوست عزیز نگران نباش.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
زیر دستگاه خیلی گرم میشه...بهتره عمودی قرار بدیم دستگاهو یا افقی؟
صدای هارد هم بصورت خیلی کم میاد طبیعی هست؟
گرم شدن زیر و روی دستگاه طبیعیه. فرقی نداره عمودی یا افقی فقط دورو برش به اندازه ی کافی فضای خالی باشه که هوا خوب جریان داشته باشه. پشتش هم به اندازه ی کافی جای خالی بذار که هوای داغی که فن بیرون میزنه به راحتی دفع بشه.
صدای هارد هم اگه خیلی کمه طبیعیه.

• Like
Reactions: xx_360x

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
زیر دستگاه خیلی گرم میشه...بهتره عمودی قرار بدیم دستگاهو یا افقی؟
صدای هارد هم بصورت خیلی کم میاد طبیعی هست؟
من دستگاهم pro هست و میدونین که صدای فن pro تو بازی های سنگین معروف هست
وقتی دستگاه رو عمودی میزارم صدای فنش نصف میاد پایین

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: dargon9090

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
سلام دوستان عزیز. میگم من یه مشکل مضحکی دارم ولی خیلی عجیبه. چند بار برام اتفاق افتاده وای همش فک می کردم تقصیر خودمه. من رو کنسولم فقط بازی دستینی 2 نصبه. وقتی دموی بازی دانلود می کنم دیتای بازی دستینی کلا می پره. چند بار اتفاق افتاده. قبلا فک می کردم که دست من خورده حذف شده. دوستان می دونند چرا این اتفاق می افته؟ و چه طوری میشه برطرفش کرد؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام دوستان
این روشی که مغازه دارا بازی میریزن چیه؟مثلا میگن 10 بازی انتخابیتون فلان قیمت
روش اکانت شیرینگ هست . یعنی یک اکانت قانونی پر و پیمون دارن بازی های مختلف داخلش هست که به روشی که فعلا کار میکنه بطور نامحدود برای دستگاه های دیگر فعالش میکنند.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: crashh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر