هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان
بازی horizon zero dawn که الان رایگان میشه دانلود کرد محدودیت زمانی داره ؟ یعنی الان دانلود کنیم برا همیشه رو کنسول میمونه یا بعد از به تایمی قفل میشه ؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام دوستان
بازی horizon zero dawn که الان رایگان میشه دانلود کرد محدودیت زمانی داره ؟ یعنی الان دانلود کنیم برا همیشه رو کنسول میمونه یا بعد از به تایمی قفل میشه ؟
خیر تو تایمی که گفتن ادد کنید داخل لایبرری برای همیشه بازی رو دارید و هروقت خواستید میتونید دانلود کنید بازی کنید

Sent from my moto g(9) plus using Tapatalk

• Like
Reactions: M3ti J70

MohammaD785423

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یک دسته PS4 برای بازی با کامپیوتر خریداری کردم. وقتی با کابل USB دسته رو به سیستم متصل می کنم بلافاصله لایت بار آبی میشه و داخل بازی می زنه دسته متصل شد و به خوبی کار می کنه ولی بازی با کابل دردسر احتمال خرابی دسته و ... داره برای همین یه دانگل Bluetooth CRS 4.0 خریداری کردم.
بعد از اتصال دانگل، ویندوز سریع بلوتوث رو می شناسه و شروع می کنه به جست و جو. وقتی اتصال دسته با سیستم برقرار میشه لایت بار به جای آبی پر رنگ، آبی کم رنگ میشه و توی هیچ بازیی دسته شناسایی نمیشه.

برنامه DS4Windows هم دارم با اون دسته شناسایی میشه ولی این برنامه دسته رو به عنوان کنترول ایکس باکس معرفی می کنه که تو بعضی بازی ها، بازی قاطی میکنه. از برنامه های نصب درایور خودکار Auslogics Driver Updater هم استفاده کردم بهتر که نشد هیچ دانگل رو هم از کار انداخت.

می خواستم دوستانی که بلد هستن راهنمایی کنن چطوری از طریق بلوتوث دسته رو به سیستم متصل کنم که مثل حالت کابل USB دسته به بازی به عنوان دسته PS4 معرفی بشه.

ممنون از توجهتون

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
سلام دوستان میگم فرق دسته فیک با اصل چیه؟ از نظر گی پلی بازی ها می گم ممکنه تاثیر منفی بر روی تجربه گیم پلی ها بزاره ؟اگه نه که همون دسته فیک بگیریم 500 تومن کی داره 1600 بده . البته همین 500 هم گرونه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
دوستان منم درمورد دسته سوال دارم، دسته فابریک خودم هیچ فشاری بهش نیوردم دریفت آنالوگ پیدا کرده و درستم نمیشه
آنالوگشم میگن عوض کنم دوباره بعد یه مدت خراب میشه چون آنالوگهای تو بازار بی کیفیتن.
الان این دسته های nacon که تو دیوار و... حدود یک یک و خرده این همه اصلن؟ راستش دسته خودش رو دیگه میترسم بگیرم چون اصلا کیفیت نداره ولو اصل
موندم دسته nacon بگیرم یا دسته فت اصل؟ دسته اصل اسلیم که دسته خودشه فکر کنم آشغال باشه هفته ای یه بارم آخه بازی نمیکردم اغلب

سلام دوستان میگم فرق دسته فیک با اصل چیه؟ از نظر گی پلی بازی ها می گم ممکنه تاثیر منفی بر روی تجربه گیم پلی ها بزاره ؟اگه نه که همون دسته فیک بگیریم 500 تومن کی داره 1600 بده . البته همین 500 هم گرونه
والا من همون اصلشم هیچ کاری نکردم خراب شد اونم غیرقابل تعمیر
سه جا بردم فقط پول الکی دادم
آخر فهمیدم آنالوگ باید تعویص شه اونم فقط جنس سی تومنی هست حسابش معلومه
وای به حال فیک اونم پونصدی، فیک یه تومنی هم داریم اونم حسابش فک کنم مشخص باشه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
تو بازی های شوتر اول شخص بله اذیت میکنه انالوگ ها، ولی تو بازی های هک اند اسلش و آر پی جی و شمشیر بازی نه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
دوستان منم درمورد دسته سوال دارم، دسته فابریک خودم هیچ فشاری بهش نیوردم دریفت آنالوگ پیدا کرده و درستم نمیشه
آنالوگشم میگن عوض کنم دوباره بعد یه مدت خراب میشه چون آنالوگهای تو بازار بی کیفیتن.
الان این دسته های nacon که تو دیوار و... حدود یک یک و خرده این همه اصلن؟ راستش دسته خودش رو دیگه میترسم بگیرم چون اصلا کیفیت نداره ولو اصل
موندم دسته nacon بگیرم یا دسته فت اصل؟ دسته اصل اسلیم که دسته خودشه فکر کنم آشغال باشه هفته ای یه بارم آخه بازی نمیکردم اغلب

والا من همون اصلشم هیچ کاری نکردم خراب شد اونم غیرقابل تعمیر
سه جا بردم فقط پول الکی دادم
آخر فهمیدم آنالوگ باید تعویص شه اونم فقط جنس سی تومنی هست حسابش معلومه
وای به حال فیک اونم پونصدی، فیک یه تومنی هم داریم اونم حسابش فک کنم مشخص باشه
کسی نیست بتونه کمکم کنه؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
کسی نیست بتونه کمکم کنه؟
سلام
بنظرم کیفیت دسته های nacon خیلی خیلی بالاتر دسته اصلی ps4ه(از نظر ساخت،دکمه ها،ذغال زیر دکمه ها و از همه مهمتر آنالوگ دسته که بجای بلاستیک از فلز استفاده شده البته تو مدلی که دارم اینطوریه)،من مدل wired compact controller رو تقریبا 2 ساله دارم ولی 6 ماه پیش موقع بازی کردن یکم زیادی به آنااوگ فشار اوردم و عایقی(که تو دسته های اصلی سبز رنگه)یه پایش شکست و بردمش تعمیر و گفت چون این آنالوگش مخصوصه قابل تعویض نیست و اصلا ازش نیست(چون تماما فلزه برعکس آنالوگ دسته اصلی که پلاستیکه) و برام تعمیرش کرد و الان بدون مشکل هر روز باش بازی میکنم با اینکه تعمیر شده نه قبل تعمیر نه الان اصلا مشکل دریفت نداشتم،این مدلی که دارم حسگر حرکتی نداره نمیدونم تو بقیه مدلها هم نداره یا داره.
ابن کل تجریبات من از استفاده این دسته ست.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
سلام
بنظرم کیفیت دسته های nacon خیلی خیلی بالاتر دسته اصلی ps4ه(از نظر ساخت،دکمه ها،ذغال زیر دکمه ها و از همه مهمتر آنالوگ دسته که بجای بلاستیک از فلز استفاده شده البته تو مدلی که دارم اینطوریه)،من مدل wired compact controller رو تقریبا 2 ساله دارم ولی 6 ماه پیش موقع بازی کردن یکم زیادی به آنااوگ فشار اوردم و عایقی(که تو دسته های اصلی سبز رنگه)یه پایش شکست و بردمش تعمیر و گفت چون این آنالوگش مخصوصه قابل تعویض نیست و اصلا ازش نیست(چون تماما فلزه برعکس آنالوگ دسته اصلی که پلاستیکه) و برام تعمیرش کرد و الان بدون مشکل هر روز باش بازی میکنم با اینکه تعمیر شده نه قبل تعمیر نه الان اصلا مشکل دریفت نداشتم،این مدلی که دارم حسگر حرکتی نداره نمیدونم تو بقیه مدلها هم نداره یا داره.
ابن کل تجریبات من از استفاده این دسته ست.

ممنون رفیق. همین مدلی که عکسشو اتچ کردم دارید؟ حسگر حرکتی نداره یعنی جاهایی که تو بازیا باید دسته رو تکون داد رو نمیشه باهاش رد کرد؟

Attachments

• IMG_20210422_210401.jpg
    IMG_20210422_210401.jpg
    332.1 KB · مشاهده: 24

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
ممنون رفیق. همین مدلی که عکسشو اتچ کردم دارید؟ حسگر حرکتی نداره یعنی جاهایی که تو بازیا باید دسته رو تکون داد رو نمیشه باهاش رد کرد؟
آره همین مدله
متاسفانه بازیهایی که وابسته به حسگر حرکتین نمیشه بازی کرد،2 تا بازی رو حضور ذهن دارم که نشد با این دسته بازی کنم یکی dream بود که کلا نشد بازی کنم یکی هم The Last of Us Part II بود که برای تعویض باتری چراغ قوه باید دسته تکون بخوره.

• Like
Reactions: Cait Sith

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
من میخوام کنسولم رو عوض کنم الان چطور میتونم سیوهایی که از بازی ها دارم رو کنسول دیگه انتقال بدم؟ باید با فلش انتقال بدم .؟

vet.miladh

کاربر سایت
Nov 20, 2017
64
سلام
من بازی Horizon دیسک شو داشتم و تا آخر رفتم
الان که نسخه ی کاملش رایگان شده دانلود کردم از اول شروع میشه بازی و نمی تونم از سیوهای قبلی استفاده کنم.
دوستان راه کاری برای این مشکل می دونن خیلی ممنون می شم راهنمایی کنن.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
من میخوام کنسولم رو عوض کنم الان چطور میتونم سیوهایی که از بازی ها دارم رو کنسول دیگه انتقال بدم؟ باید با فلش انتقال بدم .؟
بله کپی کنین تو فلش یا هارد اکسترنال
البته اگه پلاس داشته باشین میتونین انلاین بکاپ بگیرین

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام
من بازی Horizon دیسک شو داشتم و تا آخر رفتم
الان که نسخه ی کاملش رایگان شده دانلود کردم از اول شروع میشه بازی و نمی تونم از سیوهای قبلی استفاده کنم.
دوستان راه کاری برای این مشکل می دونن خیلی ممنون می شم راهنمایی کنن.
اگه رجینش یکی باشه میشناسه، اگر هم نه نمیشناسه به هیچ وجه
راه حلش اینه که ببینی سیوت مال کدوم رجینه، بعد یه اکانت با همون رجین بسازی و با همون اکانت بازی رو دانلود کنی، وبعد با اکانت خودت بازی کنی تا سیو ها رو بشناسه

• Like
Reactions: vet.miladh

MohammaD785423

کاربر سایت
Apr 20, 2021
4
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

من یک دسته PS4 برای بازی با کامپیوتر خریداری کردم. وقتی با کابل USB دسته رو به سیستم متصل می کنم بلافاصله لایت بار آبی میشه و داخل بازی می زنه دسته متصل شد و به خوبی کار می کنه ولی بازی با کابل دردسر احتمال خرابی دسته و ... داره برای همین یه دانگل Bluetooth CRS 4.0 خریداری کردم.
بعد از اتصال دانگل، ویندوز سریع بلوتوث رو می شناسه و شروع می کنه به جست و جو. وقتی اتصال دسته با سیستم برقرار میشه لایت بار به جای آبی پر رنگ، آبی کم رنگ میشه و توی هیچ بازیی دسته شناسایی نمیشه.

برنامه DS4Windows هم دارم با اون دسته شناسایی میشه ولی این برنامه دسته رو به عنوان کنترول ایکس باکس معرفی می کنه که تو بعضی بازی ها، بازی قاطی میکنه. از برنامه های نصب درایور خودکار Auslogics Driver Updater هم استفاده کردم بهتر که نشد هیچ دانگل رو هم از کار انداخت.

می خواستم دوستانی که بلد هستن راهنمایی کنن چطوری از طریق بلوتوث دسته رو به سیستم متصل کنم که مثل حالت کابل USB دسته به بازی به عنوان دسته PS4 معرفی بشه.

ممنون از توجهتون
سلام
کسی نیست کمک کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر