هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bm33

کاربر سایت
Jul 13, 2012
88
نام
حسین
سلام دوستان
ميخواستم بپرسم كسي ميدونه نسخه فريمور ps4هاي آكبند و نو معمولا چنده؟ بالاتر از چهاره؟
فروشنده ها كه جواب درست حسابي نميدن..

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
تشکر از دوستان بابت پاسخ . الان یعنی همون PC بهتره ؟ کلا پلی استیشن خودش 1.5 تومنه بعد 2 تومن بدم مانیتور ؟ ندارم متاسفانه ؟ یعنی نرم سمتش بهتره ؟؟
به نظر من نرو سمتش بهتره.

سلام دوستان
ميخواستم بپرسم كسي ميدونه نسخه فريمور ps4هاي آكبند و نو معمولا چنده؟ بالاتر از چهاره؟
فروشنده ها كه جواب درست حسابي نميدن..
اگر دنبال هک هستی یه سری اسلیم تو بازار هست 4.70 هستند.پایینتر از اون گرونتر میفروشن.

mhrdd_ygnh

کاربر سایت
Mar 26, 2012
25
سلام
چندتا بازی با سه تا اکانت ترکیبی مختلف روی کنسول نصب بود که بجز دوتا از بازیها بقیه قفل شدن! از کجا میشه فهمید کدوم اکانت مربوط به بازیهای قفل شدست؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
تشکر از دوستان بابت پاسخ . الان یعنی همون PC بهتره ؟ کلا پلی استیشن خودش 1.5 تومنه بعد 2 تومن بدم مانیتور ؟ ندارم متاسفانه ؟ یعنی نرم سمتش بهتره ؟؟
بنظر من که هیچ چیز کنسول نمیشه ضمن اونکه بازی باهش حس و هوای ديگه ای داره حداقل تا شش هفت سال آینده هم میتونی مطمئن باشید جدیدترین بازیها رو اجرا خواهد کرد بدون آنکه مانند pc نیاز به ارتقا داشته باشی. تنها مشکل گرانی بازیها هست که اونهم الان به روش‌هایی که گفته شد تقریبا حله. شما اگر نداری لازم نیست حتما تلوزیون دوتومنی بگیری که الان مانیتور 20-22 اینچ فول دارای ورودی hdmi تر تمیز حدود دویست تومن و کمتر گیر میاد. حتی lcd TV 32 اینچ هم حدود پانصد تومن.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: N.i.n.j.a

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
دوستان تراخدا راهنمایی کنید که چرا دسته ام در بازی‌های ریسینگ تو گیم پلی اش کار نمی کنه اصلا گاز نمی خوره و دکمه های جوی استیک هیچ عکس العملی نشون نمیده. دارم دیوونه میشم به خدا. درایو کلاب و گرن توریسمو و اسپید رو تست کردم. ممنونم

mehdimehdi

کاربر سایت
Nov 10, 2010
45
با سلام چندتا اکانت هکی نصب کرده ام تعدادی از بازیها قفل شده آیا راهی هست قفل بازیها را برداشت و سوال دیگر چطوری می شود ریجن بازی نصب شده در کنسول را فهمید ممنون میشم راهنمایی فرمایید با تشکر

Monk3

کاربر سایت
Feb 23, 2018
5
سلام.یه سوال داشتم.من میخام ps4 بخرم.تلویزیونم sony x7000d هستش.(4k).بین اسلیم و پرو موندم کدومو بخرم.ایا پرو ارزش این اختلاف قیمتو داره؟کیفیت تصویر منظورمه. از نظر کیفیت ساخت و خرابی چی؟لطفا همه دوستان جواب بدن

Mahmood_Farid

کاربر سایت
Nov 19, 2014
6
سلام.یه سوال داشتم.من میخام ps4 بخرم.تلویزیونم sony x7000d هستش.(4k).بین اسلیم و پرو موندم کدومو بخرم.ایا پرو ارزش این اختلاف قیمتو داره؟کیفیت تصویر منظورمه. از نظر کیفیت ساخت و خرابی چی؟لطفا همه دوستان جواب بدن
100% پرو بخر چون تو tv که میخری واقعا تفاوت پرو با معمولی دیده میشه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
qc6l_ui-safe-mode-ps4-localised-safe-mode-ui-01-ps4-en-10nov2016_thumb.jpeg
[/URL][/IMG]
qc6l_ui-safe-mode-ps4-localised-safe-mode-ui-01-ps4-en-10nov2016.jpeg
[/URL][/IMG]
بچه ها گزینه چهار رو بزنم آیا دیتای بازی هام پاک میشن یا نه ؟
منظور گزینه چهام سیف مود

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان با توجه به تعریف هایی که از ps4 pro شنیدم و خودم کنسول فت مدل ۱۲۰۶ دارم به نظر شما منطقی هست که بفروشم و pro بخرم ؟؟ چون شنیدم حتی قدرت لنز فت رو پرو هم نداره!
و آیا چندان فرقی هم بینشون هست؟؟
تو بعضی سایت ها زده فت رو اجرای بعضی بازی ها بهتر از پرو عملکرده و برخی سایت های دیگه زدن پرو بهترین اجرا رو حتی تو پنل های Full HD دارند و کلن آدم گیج میشه که کدام کنسول بهتره و قدرتمندتر عمل میکنه.

معمولا مواقعی که دیسک کثیفی یا خش داشته باشه این مشکل پیش میاد ولی اگه چند ساعت بازی کردید و بدون مشکل بوده که نیازی نیست پسش بدید دیگه کار میکنه منم یکی دوبار اینو تجربه کردم ولی خب مشخص بود دیسک خش داره که تازه همونم شستمش درست شد

1. اطلاع ندارم در این مورد
2. نه. خصوصا روی مانیتور که اندازشم مثل تی وی بزرگ نیست بنظرم پرو ارزش خرید نداره با این حال تصمیمش با خودتونه. قرار بود یه قابلیت اضافه کنن کسایی که پرو دارن کیفیت تصویرشون رو 1080 بهتر بشه ولی هنوز نیومده بیاد هم تاثیر چندانی نداره
3. کنسولم مشکلی نداره من معمولا 24 ساعت بازی میکردم برای پلات ff xv هم فکر کنم یه 48 ساعتی روشن بود شب مجبور شدم دسترو جوری بذارم کاراکتر دور خودش بچرخه برای یکی از تروفیا
4. کرکی که فقط برای ورژن 4.05 هست اونم فکر کنم ناقصه هنوز بعدم خیلی از بازیای مهم ورژن بالاتر از اینو لازم دارن برای بازیای اورجینال خیلی راحت میشه 10ت کرایه کرد یا دست دو خرید و بعد فروخت دیجیتالیم میشه شیر کرد
5. رو کنسولا سرویسشونو میکنن تو پاچتون سالی 60 دلار باید پول پلاس بدید جالب اینه من اصلا رو کنسول آنلاینم بازی نمیکنم مجبور شدم بخاطر تخفیفات و سرویس کلاود این پولو بدم
6. نمیدونم ولی زیاد تفاوتی نداره
7. نه. موس و کیبورد رو کنسولو بخواید تو بازی استفاده کنید باید مبدل بخرید فکر کنم دوروبر 400ت باشه دسته های دیگه هم معمولا به کنسول وصل نمیشن مگر اینکه برای کنسول ساخته شده باشن چون حتی دسته ps3 هم به ps4 نمیخوره
ببخشید کدوم مدل کنسول هست ۴۸ ساعت روشن بوده؟فت یا اسلیم یا پرو؟ و از کنسولتون راضی هستید؟ تا حالا مشکلی نداشته ؟؟ ممنون

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر