هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان هک که فعلا" فعلا" ها هک نمیشه اما بچه بیان معرفت کنن و آرشیو نکنن و مبادله رو انجام بدیم !!
انشا... تایپیک مبادله رو راه بندازین بعد اومدن کنسول

هر محصولی بلاخره ریجن بندی میشه دیگه! حالا چه کنسول بازی، چه به طور مثال یه فیلم بلوری! ولی اینکه بازی ای که میخرید ریجنش چی باشه، مهم نیست، چون کنسول قابلیت اجرای هر ریجنی رو داره و قفل شده نیست.
البته این نکته هم به این توضیح اضافه کنیم که ریجین بازی باید با ریجین اکانت یکی باشه در غیر این صورت موقع خرید dlc به مشکل برمیخوریم!........DLC هم نخوایم که هیچی!

دوستان این یوشینورو اونو یجورایی خودش تایید کرده که این جمعه تو مراسم سونی هست!:دی

I had a short stay in Singapore, where I was able to enjoy the Asian final qualifying round. I’m flying back to Japan tonight! I also had crab cousine specialities. In america next week… Let’s do our best! I wonder if I’ll buy a PS4 to bring home…

که یعنی نمایش درست و حسابی Deep Down و به احتمال خیلی زیاد رونمایی از Ultra Street Fighter IV حتمی هستن!:دی

من عاشق Deep Down هستم و از نمایش کاملش بسی استقبال میکنم!:دی

می خوام یکی هایپ بشید :d
- Need For Speed Rivals بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one گرافیک بهتری دارد
- Polygon: گرافیک نسخه‌ی PS4 عنوان NFS: Rivals بهتر از نسخه‌ی PC خواهد بود
- AMD:پردازش بالاتر PS4 برتری خود را نسبت به Xbox One نشان خواهد داد
- Epic Games تایید کرد:Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد!
- تحلیلگر وبسایت EuroGamer نیز تایید کرد:کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد!
- نظرات منفی سازندگان نسبت به ps4 : xbox one پنجاه درصد سریع تر از xbox one است
-ناشر مستقل Ripstone Gam – کنسول PS4 همانند یک موش ساکت و همانند یک شیر قدرتمند است
- EA : گرافیک Battlefield 4 بر روی ps4، هیولایی خواهد بود !
- Witch Beam از قدرت GPU کنسول PS4 و علت عدم عرضه Assault Android Cactus برای Xbox One میگوید
- سازنده ی ps4 : War Thunder کاملا قوی تر از xbox one است
- Muse Games: سخت افزار قوی PS4 باعث ایجاد Benchmarkهایی برای تنظیمات گرافیکی بالا می‌شود، هدف ما ۶۰FPS/1080p است
- کارگردان Dragon’s Dogma علاقه دارد دنباله هایی را به مانند Rival Schools 3 و Devil May Cry 5 تنها بر روی Ps4 بسازد
- QubicGames: گیمران PS4 را بخاطر Line-up بازی هایش به Xbox One ترجیح می‌دهند نه Ram‌اش
-طراح اصلی NBA 2K14:من عاشق Ps4 می باشم.من خودم زیاد طرفدار کنترلر Ps3 نبودم اما DualShock 4 فوق العاده می باشد.زمانی که آن را در دست می گیرید یک حس فوق العاده به شما دست می دهد.من عاشق کاری که سونی با این دسته انجام داده هستم.خود کنسول نیز فوق العاده می باشد.این دستگاه بسیار قدرتمند می باشد و ساخت بازی برای ما بسیار راحت می باشد.
-سازنده‌ی The Order 1886 لقب قوی‌ترین کنسول جهان را به PS4 داد.

این لیست ر از یکی از بچه ها گرفتم که ابتکار اون هست#:-s:d

من حساب کردم اگه دلار بشه 2 تومن ps4 رو میشه حتی با قیمت 700 تومن هم خرید:)

شما تو ایران رو قیمت هیچی حساب نکن لطفا :|

- - -ویرایش - - -

می خوام یکی هایپ بشید :d
- Need For Speed Rivals بر روی یکی از دو کنسول ps4 و xbox one گرافیک بهتری دارد
- Polygon: گرافیک نسخه‌ی PS4 عنوان NFS: Rivals بهتر از نسخه‌ی PC خواهد بود
- AMD:پردازش بالاتر PS4 برتری خود را نسبت به Xbox One نشان خواهد داد
- Epic Games تایید کرد:Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد!
- تحلیلگر وبسایت EuroGamer نیز تایید کرد:کنسول Ps4 پنجاه درصد قوی تر از Xbox One می باشد!
- نظرات منفی سازندگان نسبت به ps4 : xbox one پنجاه درصد سریع تر از xbox one است
-ناشر مستقل Ripstone Gam – کنسول PS4 همانند یک موش ساکت و همانند یک شیر قدرتمند است
- EA : گرافیک Battlefield 4 بر روی ps4، هیولایی خواهد بود !
- Witch Beam از قدرت GPU کنسول PS4 و علت عدم عرضه Assault Android Cactus برای Xbox One میگوید
- سازنده ی ps4 : War Thunder کاملا قوی تر از xbox one است
- Muse Games: سخت افزار قوی PS4 باعث ایجاد Benchmarkهایی برای تنظیمات گرافیکی بالا می‌شود، هدف ما ۶۰FPS/1080p است
- کارگردان Dragon’s Dogma علاقه دارد دنباله هایی را به مانند Rival Schools 3 و Devil May Cry 5 تنها بر روی Ps4 بسازد
- QubicGames: گیمران PS4 را بخاطر Line-up بازی هایش به Xbox One ترجیح می‌دهند نه Ram‌اش
-طراح اصلی NBA 2K14:من عاشق Ps4 می باشم.من خودم زیاد طرفدار کنترلر Ps3 نبودم اما DualShock 4 فوق العاده می باشد.زمانی که آن را در دست می گیرید یک حس فوق العاده به شما دست می دهد.من عاشق کاری که سونی با این دسته انجام داده هستم.خود کنسول نیز فوق العاده می باشد.این دستگاه بسیار قدرتمند می باشد و ساخت بازی برای ما بسیار راحت می باشد.
-سازنده‌ی The Order 1886 لقب قوی‌ترین کنسول جهان را به PS4 داد.

این لیست ر از یکی از بچه ها گرفتم که ابتکار اون هست#:-s:d

اینا چیزی حالیشون نیست .همگی از دم بی اعتبارن :d مهم اینه که رییس خود شرکت بیاد از کنسول تعریف کنه نه سازنده های هیچی نفهم :|

به نظر من میشه با دوستان یا اقوامی که PS4 دارن بازی شراکتی خرید.
دیگه مجبوریم دیگه;)
نمیدونم شمام مثل من هستید یا نه:
وقتی بازی اورجینال دستم میگیرم احساس آدم بودن بهم دست میده:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or