هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من ی دیوونم وقتشه عاقل شم........:d
70861297345661636785.jpg
[/URL][/IMG]

یکی از دوستان صفحات قبل گفته بود حجم هارد کمه باید 2 ترابایت گرفت از این حرفا ... کلا مگه چند تا بازی می گیریم 10 تا ؟ نزدیک 3 ملیون تومن ؟ 2 تا بگیرید 50 گیگ باشه بر فرض که کمتر هم هستند اکثرا کلی حجم باقی می مونه کم هم اوردین بازی هایی که تموم کردین رو از روی هارد حذف می کنید ...(فکر کنم به این فکر بوده هک میشه میره بازی ها رو کپی می کنه توی هاردش :d )

Naughty Dog Working On A Sci-Fi Game For PS4

The Last of Us was subtly hinted with a poster in Uncharted 3, and we have seen Savage Starlight comics in The Last of Us.
So do you think Naughty Dog’s next IP is a space-based sci-fi game? sound off in the comments below.

http://www.latestnew***plorer.com/naughty-dog-working-on-a-sci-fi-game/

[h=5]A most unlikely PS4 unboxing.[/h]

آخرین ویرایش:
یه ویدیو گذاشته بود نارنجی که دل و روده PS4 رو میریخت بیرون ، خیلی خوب بود ، من خیلی کنجکاو بودم چرا این انقدر کوچیکه و توش چه شکلیه؟ مگه چه کار کردن ؟ :دی
ولی هم کیفیتش بد بود ، هم زیرنویس انگلیسیش نصفش دیده نمیشد ! :دی
اگه کسی با کیفیت HD و زیرنویس خوب لینک داره بذاره بچه ها ببینن

یه ویدیو گذاشته بود نارنجی که دل و روده PS4 رو میریخت بیرون ، خیلی خوب بود ، من خیلی کنجکاو بودم چرا این انقدر کوچیکه و توش چه شکلیه؟ مگه چه کار کردن ؟ :دی
ولی هم کیفیتش بد بود ، هم زیرنویس انگلیسیش نصفش دیده نمیشد ! :دی
اگه کسی با کیفیت HD و زیرنویس خوب لینک داره بذاره بچه ها ببینن

این لینک ویدیو : PlayStation 4 Unboxing Exclusive: A First Look at Sony's New Game Console-Gadget Lab-WIRED - YouTube
بزارید تو Keepvid با هر کیفیتی که خواستید دانلود کنید . برا تقویت زبون جاپونی خیلی خوبه :d

Francis (همون پسر چاقه که کلی ویدئو توی Youtube داره) هم عملیات Unboxing انجام میده ! :دی
البته کنسول برای خودش نیست و برای یه نفر دیگه هست و فقط دو ساعت دست این بنده خدا بوده ! :دی

FVzdPh3utcg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or