هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ویدئوی NFS مقایسه PS4 و X1 از IGN

g7Wi4jw9YzA

پیرو نمایش من نمایش هردو بازی و دیدم !! نمیدونم چرا تو نسخه X وقتی به کوهها نگاه میکردم احساس میکردم یک چیزی ظاهر شد :دی تو نسخه PS قوربونش برم نمایش از جاده دیگری بود سوتی پیدا نکردم :دی

:|

97973634919138394805.jpg
نکته کنکوری داره ها این عکس:دی !!!

97973634919138394805.jpg

حالا این پسر یا دختر؟! اگه دختر باشه من با آغوش باز به همسری قبولش میکنم دست راستشم مال خودش:دی

پ ن: این جعبه ی 4 چقدر باریکه ها!

اگه منم موقع بازی کردن همچین پارتنری داشتم بجای 2 تا دسته 20تا دسته براش میخریدم:دی
playroom-ps4-camera-540x262.jpg

آخرین ویرایش:
97973634919138394805.jpg

حالا این پسر یا دختر؟! اگه دختر باشه من با آغوش باز به همسری قبولش میکنم دست راستشم مال خودش:دی

پ ن: این جعبه ی 4 چقدر باریکه ها!

اگه منم موقع بازی کردن همچین پارتنری داشتم بجای 2 تا دسته 20تا دسته براش میخریدم:دی

من پست رو پاک کردم صفحه بعد بزارم همه ببینن ! من اگه این پارتنر داشتم اصلا PS4 نمیخواستم داداش !:d

xbox-one-ps4-double-image-540x302.jpg

میخوای به نسل بعد وارد بشی ؟؟ فرقی نمیکنه میخوای PS4 بخری یا X1

فقط اینکارا رو بکن تا ته حال رو بکنی و سرت کلاه نره !

کمتر از 1 هفته تا عرضه کنسول های نسل جدید مانده است ! حال چه کار هایی بکنیم

یک دسته دیگر بخرید !

Xbox-One-PS4-controller-540x303.jpg

اگه داداشی دارید یا با دوستاتون میشینید بازی میکنید بهترین کار خرید 2 دسته است ! بازی های دو نفره بسیار جالبی برای PS4 و X1 عرضه میشند بازی های اسپلیت سکرین و .....

پس با یه دسته دیگر میتوایند نهایت لذت را از کنسول ببرید !

دلیل مسخره دیگه ای هم هست که اگه دستتون افتاد شکست یا نشستید روش یکی دیگه دارید

! یا حتی اگه شارژ یکیشون تموم شد از اونیکی استفاده کنید ! اینا مسخره ترین دلایل خرید

یه دسته دیگه میتونه باشه ! با این حال .....

PS Eye نخرید !حداقل تا الان !

PS Eye کم استفاده ترین اکسسوری هست که میتونید برای PS4 بخرید ! این وسیله حداقل برای ما ایرانی ها استفاده به خصوصی نخواهد داشت !

یکی دیگر از دلایل زده شدن از X1 را میتواند فروش اجباری Kinect با خود کنسول دانست ! این جمله جمله ی از طرف یک فن نیست ! این رو همه میدونند !

اگر اینطوری بود حتی Kinect هم نخرید !

اکانتPlus یا Xbox Live بگیرید !

ps-plus-xbla.jpg

فکر نمیکنم بتوان از این گزینه گذشت ! 90 % لذت استفاده از کنسول ، PC و هر بازی ، بازی کردن اون به صورت انلاین هست !

حتی ماریو هم انلاینش حال میده چه برسه به BF4 ! پس سعی کنید حتما یه اکانت بخرید ! شما حاظری 200 تومن پول بازی بدی ولی فقط افلاینشو بزنی ؟ همچین چیزی امکان داره ؟

اصلا میشه ؟ یعنی واقعا میشه ؟ در ضمن Plus هر یه مدت بازی های رایگانی رو بهتون میده ! در ضمن هنگام لانچ هم میتونید Contrast رو به صورت رایگان بگیرید !

PS4 gamers with a PS+ subscription will get the game for free at launch

Contrast_DidiDawn_1080-540x303.png

یه اکانت Twitch یا Ustream بسازید !

ustream-twitch.jpg

شاید برای بعضی ها دکمه شیر روی DS4 چیز تابلویی به نظر برسه ولی اتفاقا خیلیم عالیه ! شما میتونید از بازیتون فیلم عکس بگیرید و توی شبکه هایی مثل Twitch شیر کنید و.....

بعد دوستاتون میتونن به راحتی برن و ببینن ! متاسفانه امکان شیر ویدیو برای یوت....یوب وجود ندارد ! ولی سونی به زودی این قابلیت را قرار خواهد داد!

مقداری پول ذخیره کنید !

money-pile.jpg

با وضع دلار و قیمت های نجومی خرید بازی ها کنسول و ... بسیار سخت است ! سعی کنید اگر کنسولی دارید مثلا 360 یا PS3 هرچه زودتر انرا به فروش برسانید !

حداقل 700 تومن دست شما را میگیرید ! سعی کنید همه چی همراه کنسول را بفروشید ! بازی ها و .... همچنین ولخرجی نکنید !

اتاقتان را اماده کنید

messy-room-540x214.jpg

اگر کنسولتان را به TV یا مانیتور داخل اتاقتان وصل میکنید سعی کنید فضای کافی را اماده کنید

PS Vita دارید ؟ انرا اپدیت کنید !

vita-firmware-3.00-ps4-540x303.jpg

سونی با اپدیت جدید 3.00 امکانات جدیدی را به کنسول دستی خود اضافه کرد ! سرعت اینترنت بالاتر و همچنین Remote Play ! با ریموت پلی میتونید به راحتی بازی های روی PS4 رو روی ps vita اجرا کنید ! یا حتی به عنوان Second Screen استفاده کنید !

8- اگر دارای اسمارت فون اندرویدی یا iOS هستید ! برنامه Playstation App به زودی قابل دسترس است ! انرا دانلود کنید !

c233946b_android-v-iphone.jpeg

آخرین ویرایش:
قبل از همه اینکارا کلیه تونو بفروشید . :d

با این انصافی که فروشنده های حلال خور ایرانی دارن یا باید خیلی چپتون پر باشه یا کلیه رو بدید بره :d

بچه ها از اونجایی که 4 sold out شده می خواستم ببینم خبری چیزی نگفتن برای اونایی که preorder نکردن ؟!
دستگاه بعد از لانچ دوباره کی available میشه ؟؟؟
اصلا تو نوامبر یا دسامبر میشه گیرش آورد تو US ؟؟؟؟؟

بچه ها میشه لطف کنید اگه اطلاعاتی دارید در بم بگید
یکی از دوستام تو دسامبر از آمریکا میاد می خوام بگم برام بیاره ولی تو همه سایت ها sold out شده :(

بچه ها میشه لطف کنید اگه اطلاعاتی دارید در بم بگید
یکی از دوستام تو دسامبر از آمریکا میاد می خوام بگم برام بیاره ولی تو همه سایت ها sold out شده :(
پیش فروش ها sold out شده و ارتباطی با خرید حضوری نداره...از روز اول لانچ به فروشگاه ها تو امریکا برید دارند...حجم زیادی رو به خرده فروش ها میدند که حضوری هر کی خواست بگیره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or