هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

آقا قضیه این گریتنس اکسچینج چیه؟ تروفی گلد میدی پول میگیری باهاش چرت و پرت میخری؟

همینه که گفتی ، فقط چیزی نمیدی ، تروفی گلد به عنوان پول حساب میشه ( از لیست تروفیهات کم نمیشه ولی ) و میتونی باهاش چرت و پرت بخری :d اگه مثلا میشد بعنوان پول در PS Store حساب بشه خیلی خوب بود :d

50284728268574664269.jpg

=))
احتمالا کارتای لایوشون باد کرده میخاستن با مخلفات PS4 قالبش کنن بره :))

- - -ویرایش - - -

همینه که گفتی ، فقط چیزی نمیدی ، تروفی گلد به عنوان پول حساب میشه ( از لیست تروفیهات کم نمیشه ولی ) و میتونی باهاش چرت و پرت بخری :d اگه مثلا میشد بعنوان پول در PS Store حساب بشه خیلی خوب بود :d
Holy Shit . خوب اینا من رو که کوچکترین اهمیتی به تروفی نمیدادم رو کاملا به سمت تروفی جذب کردن . عجب حرکت باحالی :دی

اگه اشتباه نکنم این قضیه گریتنس اکسچینج ! خیلی محدوده و خیلی هم تروفی میخواد ! محدودیتش هم تو اینه که فقط اون کاستوم هایی که برای این ویدئو ها ساخته بودن رو جایزه میدن که از هر کدوم یکی هست دیگه ! :دی

دوست عزیز من خودم فن ماکرو هستم ولی خودم فکر میکنم ps4بهتر هست. ولی کلا مقایسه درستی نیست مال Ign. باید مثل بتل مقایسه بکنن. :dولی من شما ها رو نمیدونم وقتی من بازی میکنم اصلا یادم میره این بازی مثلا 720هست یا aaنداره:|. میشینم عشق و حال میکنم. :d

بچه ها چرا میپیچونید ! :d

تنها دلیل برای خرید 4 اینه که ENDLESS انحصاری بازی ژاپنی خواهد داشت ! :x

نامرد سونی یک بازی لانچ تو سبک دوست داشتنی ما نذاشت ! :-s

دوست عزیز من خودم فن ماکرو هستم ولی خودم فکر میکنم ps4بهتر هست. ولی کلا مقایسه درستی نیست مال Ign. باید مثل بتل مقایسه بکنن. :dولی من شما ها رو نمیدونم وقتی من بازی میکنم اصلا یادم میره این بازی مثلا 720هست یا aaنداره:|. میشینم عشق و حال میکنم. :d
گیمر واقعی به شما میگن:d

آقا همین حالا بگم دوستانی که روزای اول کنسول دستشون میرسه نیان اینجا عکس بذارن هی درباره بازی ها بگن خواستن از spoiler استفاده کنید اخطار هم بدید من ببینمش یه باره دیدید سکته کردم خونم افتاد گردنتون آقا این خارجیا با این عکساشون (مخصوصا" انبار ps4 ها ) کاری کردن راحت نمیتونم بخوابم !!! :)
اقا نکنید این کارا رو نشنیدید تو اخبار هایپ ps4 موجب مرگ دها نفر شده !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or