هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
خیلی ممنون دوست عزیز که جواب دادین.
اگر میشه چند اکانت داشت:
ایا من میتونم یه اکانت هکی داشته باشم (برای افلاین) و یه اکانت اورجینال؟
و اگه من فقط با اکانت اورجینال وصل بشم به اینترنت، اون اکانت هک ممکنه که لو بره؟

یه سوال دیگه ای برای انلاین بازی کردن همه بازی ها پلاس لازم هست؟
:-?
فکر کنم بشه همچین کاری کرد ولی اینم درنظر بگیرید هربار بخواید بازی جدید به اکانتی که برای بازیای هکی ساختید اضافه کنید (بخواید اکانت هکی جدید بگیرید) باز مجبورید اون اکانتو به اینترنت متصل کنید مشکل اصلی این اکانتا هم بن شدن خود کنسوله
بله برای استفاده از بخش انلاین اکثر بازیا به پلاس نیاز دارید
فقط عناوین f2p نیاز به پلاس ندارن که اونا هم تقریبا هیچ کدومشون حتی ارزش دانلود هم ندارن

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

adame_haji

کاربر سایت
Sep 19, 2008
4
ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن جواب منو دادند
ولی با توجه به اینکه حدود ۱۰۰ تا باری بصورت هکی گذاشتم دانلود و دستگاه من بن شد و اینکه از این ۱۰۰ تا بازی حدود ۲۵ تاش شاخ هستن
و بغیر از یک ترا بایت خود دستگاه یک ترا بایت هم بصورت هارد اکشترنال وصل بود بهش الان حدود ۲ ترا بایت بازی دارم که از این ۲ ترا بایت حدود ۶۰۰ گیگش دانلود شده و دارم بازی میکنم . اینترنت نامحدود دارم . دانلود خیالی نیست برام.
من اصلا آنلاین بازی نمیکنم . فکر کنم ارزش بن شدن رو داشت این حجم بازی خخخخخ
اصلا برام مهم نیست فعلا آنلاین نیست
یه سوال برام پیش اومده :
الان هم باز میتونم اکانت هکی بزنم به سیستم ؟
موقعه new user فکر کنم گیر بده
کاش بیشتر اکانت هکی زده بودم توش و الان دانلود میکردم .

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
شنیدم پی اس پرو های ریفر هم وارد بازار شده. ایا راهی هست که بشه تشخیص داد؟
چه پیش سریال هایی رو باید و چه سریال هایی رو نباید خرید؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خیلی ممنون دوست عزیز که جواب دادین.
اگر میشه چند اکانت داشت:
ایا من میتونم یه اکانت هکی داشته باشم (برای افلاین) و یه اکانت اورجینال؟
و اگه من فقط با اکانت اورجینال وصل بشم به اینترنت، اون اکانت هک ممکنه که لو بره؟

یه سوال دیگه ای برای انلاین بازی کردن همه بازی ها پلاس لازم هست؟

- نه داداش نمیشه، اکانت هکی هم یه اکانتِ شبیه اکانت خودت و اگه قرار باشه سونی بن کن، ID دستگاه رو بن میکنه و اینطوری نمیشه که شما فکر میکنی

- وقتی بخای بازی کنی، حتی اگه اکانت هکی هم گرفته باشی باید توی اکانت خودت بازی کنی و اگه به نت وصل شی ، سونی از روی اکتیو شدن اون اکانت میتونه تشخیص بده که دستگاه شما به نت وصل شده

- بله پلاسس لازمه، مگه اینکه سونی بعضی موقع ها اعلام کنه که تو یه مدت خاص بدون پلاس هم بشه بازی کرد

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
شنیدم پی اس پرو های ریفر هم وارد بازار شده. ایا راهی هست که بشه تشخیص داد؟
چه پیش سریال هایی رو باید و چه سریال هایی رو نباید خرید؟
خیلی ممنون از دوستانی که جواب دادن.
این سوالم موند:Arrowu:
پس با این حساب همون اوریجینال بهتره
یه سوال دیگه هم که پیش میاد اینه که این بازی دست دوم ها که میگن کدش استفاده شده یا نشده قضیه اش چیه یه توضیحی بدین . خیلی ممنونم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
دوستان بحث بازیهای هکی و اینا شده
جا داره بپرسم که پلاس هکی‌هم ریسک بن داره یانه ؟
الان یکی دوماه که پلاس هکی یک ساله زدم و دیگه هم وارد اون اکانت نشدم . اما موقع لوگین در هنگام روشن شدن دستگاه اون اکانت هکی هم موجوده ( restore liesence هم شده )
برای استفاده کردن از پلاس اون اکانت ، اکانت باید بمونه رو دستگاه یا میتونم حذف کنم ؟
هر موقع که با اکانت خودم آنلاین میشم سونی میتونه بفهمه پلاس اوت اکانت برای من شیر شده؟

babakkhaen

کاربر سایت
Jun 24, 2013
60
نام
بابک
سلام من یه تایپیک جدا زده بودم. دوستان گفتن اینجا بنویسم زودتر جواب میدید.
(
سلام. خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
دوستان قصد خرید ps4 pro رو دارم.
بعد از ps3 که 4 سال پیش سوخت از دنیا کنسول ها دور بودم . چند سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول از همه من تلویزیون ای که دارم یکی از سری های قدیمی x-vision هست و قابلیت 4k نداره.
ولی خروجی HDMI داره ( که فعلا خراب شده ورودی باید تعمیر کنم )
با این شرایط با کابل معمولی ( فعلا بدون اچ دی ام ای ) من اصلا خروجی صدا و تصویر دارم ؟ رو تمام بازی ها ؟
( اخه قبلا یک جا خوندم که بعضی بازی ها دیگه با کابل های معمولی تصویر ندارن )

سوال بعد اینکه امکان بازی های COPY روی PS4 PRO هست ؟ یا فقط باید فعلا اورجینال خرید ؟

سوال بعد , من رو PS3 یک فایلی دانلود کرده بودم و با فلاش رو PS3 نصب کرده بودم , که باهاش میشد فیلم رو با زیرنویس جدا دید ( اسم اصطلاح ای که داشت یادم نیست ) این قابلیت رو PRO همچنین هست ؟)

AlienWare

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
نام
AmiR
خیلی ممنون از دوستانی که جواب دادن.
این سوالم موند:Arrowu:
پس با این حساب همون اوریجینال بهتره
یه سوال دیگه هم که پیش میاد اینه که این بازی دست دوم ها که میگن کدش استفاده شده یا نشده قضیه اش چیه یه توضیحی بدین . خیلی ممنونم

بعضی از بازی ها داخلشون یه کد dlc هست که مثلا ممکنه چند مرحله اضافی یا لباس و تجهیزات اضافی بهت بده که خیلی معمولا تجهیزات و مراحلی که میده خیلی مهم و جذاب نیستند

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام من یه تایپیک جدا زده بودم. دوستان گفتن اینجا بنویسم زودتر جواب میدید.
(
سلام. خسته نباشید خدمت دوستان عزیز.
دوستان قصد خرید ps4 pro رو دارم.
بعد از ps3 که 4 سال پیش سوخت از دنیا کنسول ها دور بودم . چند سوال دارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

اول از همه من تلویزیون ای که دارم یکی از سری های قدیمی x-vision هست و قابلیت 4k نداره.
ولی خروجی HDMI داره ( که فعلا خراب شده ورودی باید تعمیر کنم )
با این شرایط با کابل معمولی ( فعلا بدون اچ دی ام ای ) من اصلا خروجی صدا و تصویر دارم ؟ رو تمام بازی ها ؟
( اخه قبلا یک جا خوندم که بعضی بازی ها دیگه با کابل های معمولی تصویر ندارن )

سوال بعد اینکه امکان بازی های COPY روی PS4 PRO هست ؟ یا فقط باید فعلا اورجینال خرید ؟

سوال بعد , من رو PS3 یک فایلی دانلود کرده بودم و با فلاش رو PS3 نصب کرده بودم , که باهاش میشد فیلم رو با زیرنویس جدا دید ( اسم اصطلاح ای که داشت یادم نیست ) این قابلیت رو PRO همچنین هست ؟)

سلام رفیق تنها راه اتصال ps4به TV کابل Hdmiهست ps4فقط ورودی HDMIداره

نه PS4هنوز کپی نشده باید بازی های رو ارجینال خرید

بله میشه فیلم‌ فرمت Mkvبا ps4دید ولی باید روی زیر نویس تبدیل کنید تا ps4بتونه زیر نویس رو اجرا کنه

• Like
Reactions: babakkhaen

LORD_OF_WAR

کاربر سایت
Jun 17, 2017
5
نام
حسینم
دوستان سلام
من قصد دارم یه ps4 خریداری کنم
میخواستم یه کمکی کنید و بگید توی خرید بازی های دسته دوم چ مواردی رو در نظر بگیرم ک به مشکل نخورم
ممنون میشم راهنمایی کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان سلام
میخواستم یه کمکی کنید و بگید توی خرید بازی های دسته دوم چ مواردی رو در نظر بگیرم ک به مشکل نخورم
ممنون میشم راهنمایی کنید

تقریبا هیچ موردی خاصی نداره :D حواست باشه دیسک سالم باشه و قیمت خوب بده دیگه بقیه موردهای مثل ریجن و کد بازی زیاد مهم نیست

• Like
Reactions: shahriyar_pc

AlienWare

کاربر سایت
Jun 12, 2017
46
نام
AmiR
دوستان سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید

تو خرید بازی دست 2 اول تحقیق کن ببین قیمتش چنده گرون نخری

بعد هم قاب رو نگاه کن شکستگی یا ترک نداشته باشه اگه داشته باشه از قیمتش کم کن جلدش هم تمیز باشه

مورد اخر هم که مهمه نگاه کن ببین دیسک خط و خش یا ترک نداشته باشه ( معمولا دیسک ها کم خش و ور میدارن و میشکنند اما اگه بد نگهداری بشه احتمالش هست ) بیشتر

ترک یا شکستگی هم اگه اتفاق بیوفته معولا وسط حلقه ی دیسکه چون بعضی ها بازی از قاب بد در میارن

در کل بیشتر بازی دست دوم سالم هستند کم پیش میاد خراب باشه مگه دیگه خیلی بدشانس باشه ادم :D

LORD_OF_WAR

کاربر سایت
Jun 17, 2017
5
نام
حسینم
تو خرید بازی دست 2 اول تحقیق کن ببین قیمتش چنده گرون نخری

بعد هم قاب رو نگاه کن شکستگی یا ترک نداشته باشه اگه داشته باشه از قیمتش کم کن جلدش هم تمیز باشه

مورد اخر هم که مهمه نگاه کن ببین دیسک خط و خش یا ترک نداشته باشه ( معمولا دیسک ها کم خش و ور میدارن و میشکنند اما اگه بد نگهداری بشه احتمالش هست ) بیشتر

ترک یا شکستگی هم اگه اتفاق بیوفته معولا وسط حلقه ی دیسکه چون بعضی ها بازی از قاب بد در میارن

در کل بیشتر بازی دست دوم سالم هستند کم پیش میاد خراب باشه مگه دیگه خیلی بدشانس باشه ادم :D
تقریبا هیچ موردی خاصی نداره :D حواست باشه دیسک سالم باشه و قیمت خوب بده دیگه بقیه موردهای مثل ریجن و کد بازی زیاد مهم نیست
مرسی ک جواب دادید و اینکه یسری بازی هم بیشنهاد بدین بخرم دسه دوم ..... اگ قیمتاشونم دارید بگید

• Like
Reactions: aliahmadi2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر