هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

trophyhunter

کاربر سایت
May 29, 2017
20
نام
parsa mosi
سلام
من یه بازی ظرفیت 2 خریدم
بعد میخوام بفروشم طرف گفته ایمیل بازی رو بده خودت دیگه نیا مغازه
ایمیل بازی رو کجا زده دقیقه؟
درود. شما دکمه ps دسته رو نگه دارید بعد به قسمت power و بعد به قسمت switch user برید حالا اون اکانتی که قصد فروشش رو دارید انتخاب کنید. بعد که واردش شدید به یک قسمت اکانت مثل friends برید حالا سیستم بهتون میگه که پسورد رو وارد کنید(چون قبلا هنگام ریختن اکانت روی سیستمتون ازش ساین اوت کرده بودید) حالا بالای اون قسمتی که باید پسورد رو وارد کنید ایمیل اکانت نوشته شده.

• Like
Reactions: filmbazz

seyed13

کاربر سایت
Mar 27, 2015
5
آقا هرکسی بلده، لطفا نحوه تغییر صدای گزارشگر pes2017 در کنسول ps4 رو توضیح بده... (مثلا میخوام عربی کنم)
خسته شدم انقد این سایتارو گشتم آخرشم چیزی دستگیرم نشد...
ببینیم یه جوونمرد پیدا میشه اینجا تا آموزششو بگه...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان برایه من داءم پشت سرهم سر بازی nba2k17 بازی کرش میکنه خیلی خیلی ناجوره!اصلا نمیزاره بازی کنم داءم کرش میکنه وقتی تو منو هست دوساعتم باشه مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی وارد بازی میشم راندوم ممکنه همون ثانیه هایه اول ممکنه هم چند دقیقه بگزره بازی کرش میکنه میافته بیرون میگه مشکل ریپورت کنه!کلافمون کرد مشکل از کجاس به نظرتون؟!نگید که باید کله 60 گیگ و دوباره بشینم دانلود کنم!

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,726
دوستان برایه من داءم پشت سرهم سر بازی nba2k17 بازی کرش میکنه خیلی خیلی ناجوره!اصلا نمیزاره بازی کنم داءم کرش میکنه وقتی تو منو هست دوساعتم باشه مشکلی پیش نمیاد ولی وقتی وارد بازی میشم راندوم ممکنه همون ثانیه هایه اول ممکنه هم چند دقیقه بگزره بازی کرش میکنه میافته بیرون میگه مشکل ریپورت کنه!کلافمون کرد مشکل از کجاس به نظرتون؟!نگید که باید کله 60 گیگ و دوباره بشینم دانلود کنم!
بازی رو اپدیت کردین؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نه بهتر بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنید
بیخیال حاظرم بازیو بفروشم ولی دیگه 60 گیگ دانلود نکنم:|
دوست عزیز یعنی میگی هیچ راهی نیست نمیشه آپدیتش پاک کنم لاقل فقط آپدیتش دوباره دانلود کنم!

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,726
بیخیال حاظرم بازیو بفروشم ولی دیگه 60 گیگ دانلود نکنم:|
دوست عزیز یعنی میگی هیچ راهی نیست نمیشه آپدیتش پاک کنم لاقل فقط آپدیتش دوباره دانلود کنم!
نه راهی نیست اپدیت رو پاک کنید بازی هم پاک میشه

• Like
Reactions: navid_x360

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
یه سوال دیگه ام داشتم چطوری میشه از دسته بازی ps4 خروجی صدا بگیری
یعنی از خود دسته بازی صداش دربیاد نه هندزفری...
این قابلیت فقط رو بعضی بازی ها هست . نمیشه کلا صدا از دسته پخش فقط بعضی بازی های خاص خودشون صدا از دسته پخش میکنه . مثلا اگه جی تی ای بازی کرده باشی تلفن که زنگ میزنه از دسته صداش پخش میشه .

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
641
دوستان راهی هست رو بازی ها محدودیت گذاشت مثلا یه اکانت مهمان درست کنی و به چنتا از بازی دسترسی بدی بهش کلا با اکانت مهمان میاد تو صفحه 3 تا از بازیا رو ببینه

filmbazz

کاربر سایت
Oct 7, 2011
19
من میخوام بازی هکی بخرم چند تا و افلاین بازی کنم..سوالی که دارم اینه میتونم یه بازی انلاین با دیسک بصورت قانونی در کنار این بازی ها داشته باشم یا خیر..

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
من میخوام بازی هکی بخرم چند تا و افلاین بازی کنم..سوالی که دارم اینه میتونم یه بازی انلاین با دیسک بصورت قانونی در کنار این بازی ها داشته باشم یا خیر..
ميتونيد دركنارشون از بازياي قانوني هم استفاده كنيد
ولي اگه بخوايد با بازياي قانوني انلاين بازي كنيد كنسول به نت وصل ميشه و ممكنه بازياي هكي قفل بشن

• Like
Reactions: filmbazz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر