هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zaraban

کاربر سایت
Jan 26, 2017
1
سلام خسته نباشید من یادم نیست اکانتی که گرفتم ریجن چند بوده الان یه بازی بن شده میخوام بفهمم از کجا میشه فهمید ریجن اون اکانت چند بوده تا همون بازی رو همو ریجنشو بگیرم باز تا باز شه و دیگه دیتا قبلی اوکی باشه دیتا جدید نریزم؟؟؟؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خسته نباشید من یادم نیست اکانتی که گرفتم ریجن چند بوده الان یه بازی بن شده میخوام بفهمم از کجا میشه فهمید ریجن اون اکانت چند بوده تا همون بازی رو همو ریجنشو بگیرم باز تا باز شه و دیگه دیتا قبلی اوکی باشه دیتا جدید نریزم؟؟؟؟؟؟

اگه با PSX تا حالا براش آپدیت گرفتی یا دیتا بازیو خودت گرفتی میشه فهمید و الا راه دیگه ای نداره

• Like
Reactions: arash_sard

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان توی پراجکت کارز فرمون ماشینو نمیشه با سنسور داخل دسته کنترل کرد؟

آقا یه سوال دیگه
چن روز پیش برای من یه ایمیل از طرف سونی اومد که توش نوشته بود توی سال 2016 در کل چند ساعت بازی کردم و کدوم بازی ها رو بیشتر انجام دادم توی یه نمودار مشخص شده بود که فک کنم برای بقیه‌ی شماها هم چنین ایمیلی اومده... توی سایت پلی استیشن چنین قسمتی نداره؟ که بریم ببینیم مثلا توی ماه گذشته چقدر بازی کردیم؟

Last edited by a moderator:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان نیاز به راهنمایی دارم
جدیدا PS4 Pro خریدم
روی کنسول PS4 قبلی اکانتم اکتیو بوده و اونو دادم به خواهر زادم
الان روی کنسول جدید تا روشن میکنم بازیهام همه قفل هست تو فروم پلی استیشن از طریق ارور کد فهمیدم که با ریاستور لایسنس مشکل حل میشه
الان هر بار کنسول رو روشن میکنم بازیها قفله باید برم تو تنظیمات ریاستور لایسنس بزنم تا قفلش باز بشه
چرا این مشکل رو دارم؟راهکار چیست!؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان نیاز به راهنمایی دارم
جدیدا PS4 Pro خریدم
روی کنسول PS4 قبلی اکانتم اکتیو بوده و اونو دادم به خواهر زادم
الان روی کنسول جدید تا روشن میکنم بازیهام همه قفل هست تو فروم پلی استیشن از طریق ارور کد فهمیدم که با ریاستور لایسنس مشکل حل میشه
الان هر بار کنسول رو روشن میکنم بازیها قفله باید برم تو تنظیمات ریاستور لایسنس بزنم تا قفلش باز بشه
چرا این مشکل رو دارم؟راهکار چیست!؟

اکانت هنوز اونجا اکتیوِ؟ میخای خواهرزادت هنوز استفاده کنه دیگه؟

یه کار میگم امتحان کن، یکبار اکانت رو روی دستگاه قبلیت دی اکتیو کن، بعد روی دستگاه جدید اکتیو کن و بعد ریستور لایسنس بزن

بعد دوباره اکانت رو دی اکتیو کن روی دستگاه قبلیت اکتیو کن

فکر کنم مشکلت حل میشه

• Like
Reactions: Sherytto

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
اکانت هنوز اونجا اکتیوِ؟ میخای خواهرزادت هنوز استفاده کنه دیگه؟

یه کار میگم امتحان کن، یکبار اکانت رو روی دستگاه قبلیت دی اکتیو کن، بعد روی دستگاه جدید اکتیو کن و بعد ریستور لایسنس بزن

بعد دوباره اکانت رو دی اکتیو کن روی دستگاه قبلیت اکتیو کن

فکر کنم مشکلت حل میشه
یه بار پرسیدم کسی جواب نداد ، از شما میپرسم حالا :

من ps4 pro دارم با حدود 3 تا اکانت ترکیبی که جمعا" حدود 13 تا بازی میشه رو کنسول ، حالا میخوام هارد رو عوض کنم و 2 ترا بندازم ، چطور میتونم اینکار رو بکنم بدون اینکه بازی ها قفل بشه ، میدونم احتمال زیاد زیاد پسورد اکانت ترکیبی عوض شده .

راهی هست ؟؟؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یه بار پرسیدم کسی جواب نداد ، از شما میپرسم حالا :

من ps4 pro دارم با حدود 3 تا اکانت ترکیبی که جمعا" حدود 13 تا بازی میشه رو کنسول ، حالا میخوام هارد رو عوض کنم و 2 ترا بندازم ، چطور میتونم اینکار رو بکنم بدون اینکه بازی ها قفل بشه ، میدونم احتمال زیاد زیاد پسورد اکانت ترکیبی عوض شده .

راهی هست ؟؟؟

من توی این تاپیک هرچی مطمعن باشم جواب میدم، اگه دیدی چیزیو جواب ندادم مطمعن باش دقیقا اطلاعی ازش ندارم :)

تا اونجایی که من میدونم راهی نیست که بشه اکانت هارو حفظ کرد چون بعد از انکه نتقال بدی دوباره باید اکانت هارو هم به هارد جدید انتقال بدی و لازمه دوباره پسورد داشته باشه

• Like
Reactions: sinart7 and jarrah

ashrafin314AA

کاربر سایت
Jan 26, 2017
7
درود دوست گرامی
۱.اگه تلویزیون ۴کا دارید که قطعا توصیه میشه پرو بگیرید اما اگه نه همین معمولی بگیرید بهتره(تازه آنچنان اختلافی میان معمولی و پرو نیست به ویژه اگه تلویزیون ۴کا نداشته باشید)و اسلیم هم نگیرید(چون کیفیت ساختش نسبت به معمولی ها پایینتره و اگه دو محصول رو مقایسه کنید متوجه بدنه ایی با کیفیت پایینتر نسبت به معمولی میشید و تو یکی دوتا سایت هم به این موضوع اشاره شده اما تو اجرای بازی ها هیچ مشکلی نداره)
۲.من هم مثل شما تنها شنیدم
۳.فک کنم به صورت 6dنوشته میشه که ۶ به معنای ۲۰۱۶ و dهم به معنای تولید در سه ماهه ی چهارم سال
۴.هردوتاشون مناسب هستند اصلا کنسول ساخته شده برا همین کار
۵.بستگی به نگهدارنده داره ولی معمولا ۸ سال(خیلی بیشتر از این هم میتونه باشه و خیلی کمتر از این هم همینطور)
۶.کیفیت که حتما کاهش پیدا خواهد کرد اما چقدر رو نمیدونم از دیگر دوستان بپرسید
۷.هر دوتاش ولی اگه اولی رو انجام ندادی حتما دومی رو انجام بده چون وسیله برقی هست و ممکنه که مشکلی پیش بیاد
باز دوستان بیشتر راهنمایی میکنند
مرسی ک جواب دادین . یه سوال دیگه داشتم جعبه داخلی دستگاه ک سفید هس باید پلمپ باشه یا ن ؟ چجوری میشه تشخیص داد ک پلمپه؟

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
مرسی ک جواب دادین . یه سوال دیگه داشتم جعبه داخلی دستگاه ک سفید هس باید پلمپ باشه یا ن ؟ چجوری میشه تشخیص داد ک پلمپه؟
خواهش میکنم
بیشتر جعبه ها اصلا پلمپ نیستن یا میتونم بگم همشون اینو من نمیگم (خواستی بگو منبع بدم)
یه مغازه دار به راحتی میتونه پلمپ کنه جعبه رو
چون جعبه ps4 فضای خالی داره و کسایی که بازی وارد میکنن این بازی رو پیش از مرز درون جعبه قرار میدن و اینور که میرسن دوباره باز میکنن جعبه رو و بازی رو برمیدارن و دوباره پلمپ میکنن
اما....
اما نگران نباشید روی مسئله پلمپ بودن زیاد مهم نیس این چیزا مهم سالم بودن دستگاهه
خدا رو چه دیدید شاید یه جعبه کاملا پلمپ گیرتون اومد:)

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام
دوستان من یه مودم ثابت ایرانسل خریدم سرعت داون خیلی خوبه بدونه قطعی پینگم گرفتم ولی تو سونی تو پارتی با همه نت تایپ میشم کسی میتونه کمکم کنه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
دوستان من یه مودم ثابت ایرانسل خریدم سرعت داون خیلی خوبه بدونه قطعی پینگم گرفتم ولی تو سونی تو پارتی با همه نت تایپ میشم کسی میتونه کمکم کنه؟

چون نت تایپش 3 هست واسه همین نمیتونی جوین بشی توی پارتی یا اینکه صدای بقیه رو بشنوی

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان من یه مشکل دارم با مدیا پلیر کنسول. کلا هر فایل ویدئویی که میخام از رو فلش اجرا کنم نمیشه مینویسه کن نات پلی هم mp4 هم mkv در حالی که موزیک رو راحت پخش میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر