هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

وااااااااااو گرافیک کال تو پی اس 4 چه چیزیه لامصب ! نورپردازی / تخریب افکت انفجار چند برابر بهتر از پی اس 3 و - 360 ـه !!!
واقعا باید یه خسته نباشید به سونی بگم :دی دمشون گرم !

دوستان پروژه Hyper Light Drifter رو یادتون میاد تو کیک استارتر کلید خورد و قرار بود برای PS4 و Vita بیاد؟ خوشبختانه به مطالبات مالیشون رسیدن و بازی قطعا برای این دو کنسول میاد!:دی فکر کنم حتی پولی که برای ساخت نسخه Wii U هم میخواستن رو درآوردن و غیر از X1 برای بقیه کنسول های نسل بعد و ویتا میاد!:دی

سلام دوستان ی ویدوی بود که چند وقت پیش امد بیرون از زمان ps1تا ps4نشون می داد چند نفر نشسته بودن تو ی اتفاق داشتن تماشا می کردن کسی می تونه لینکشو بزاره

سلام دوستان ی ویدوی بود که چند وقت پیش امد بیرون از زمان ps1تا ps4نشون می داد چند نفر نشسته بودن تو ی اتفاق داشتن تماشا می کردن کسی می تونه لینکشو بزاره
برو بخش اخبار و تریلر های جدید دو سه صفحه عقبتر هست

- - -ویرایش - - -

هايپ شو :d.
95381681282238358246.jpg

نبودن دفترچه توی بازی های ps4 ضایعه ی اسف باری هست برای من یکی!

من نیز همچنین :((
حالا 1 سوال! فقط ریجن1 دفترچه نداره، یا ریجن 2 هم دیگه نداره؟
ریجن 1 نامردی کرد، قبلا دفترچه رنگی داشت ( اروپا معمولا سیاه و سفید ) اما سر GOW:A و TLOU رکب زد و کلا دفترچه رو دبجیتالی نمود :(
برای همین میگم شابد ریجن 2 همون سیاه و سفید رو داشته باشه!

من که اصلا دفترچه برام اهمیتی نداره :دی فقط حکم جعبه پر کنی رو داره :|
بنظرم اون کارتای کد دار مثل pass ها رو هم دیجیتالیه تمام کنن از تو خود بازی فعالش کنی ! :| !

top 5 reasons to feel good about your playstation 4 pre order

5. Exclusives
Perhaps more than anything else a system will be judged by the quality of its exclusives

4. Price
This one is pretty obvious but is a serious win for the PS4

3. Hardware
the early differences in resolution for games like Call of Duty: Ghosts
should make gamers feel good about purchasing the PlayStation 4

2. DualShock 4
I’ve had the pleasure of being able to handle both Sony’s DualShock 4 and Xbox One’s controller
and while both feel excellent
the DS4 definitely comes out on top

1. Gamer-Friendly Attitude
Ever since the PlayStation 4 was announced back in February
Sony has preached that they are making a console for gamers by gamers

طبق این تعریف که خود دیسک و قاب که نابودگرن ! حداقل درخت رو میشه تجدید کرد!
پلاستیکهاـی قابها دقت کنی همشون پایینشون آرم بازیافت دارن! و بارها میشه بازیافتشون کرد اما در مورد کاغذ اینطور نیست و اکثریت کاغذها قابل بازیافت نیستن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or