هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mike Wang طراح ارشد NBA 2K14 میگه که "عاشق PS4 هستم. من قبلا زیاد با کنترلر PS3 حال نمیکردم ولی Dual Shock 4 شگفت آوره ! وقتی توی دستتون میگیرید کنترلر رو احساس میکنید که بی نقص و کامله, من عاشق تغییراتی هستم که سونی در این زمینه انجام داده ! خود کنسول هم بصورت مسخره ای قدرتمنده (کنایه از قدرت سخت افزاری وحشتناک PS4) و همچنین برنامه نویسی و بازیسازی واسش به نسبت خیلی آسونتره ! توی استودیو متفق القول خیلی از کارکنان ما چیز دیگه ای غیر از PS4 بازی نمیکنن و اینکه حتی به Xbone دست هم نمیزنن ! ما عاشق PS4 هستیم . این یک سیستم فوق العادست !"
Visual Concepts loves PS4: "It's so powerful" Worlds Factory

کارکنانِ BEST Buy رو میبینیم که آبی پوش منتظر ریلیزِ PS4 هستن ! :دی

---
از هر طرف نگاش میکنی دلتو میبره :love: :دی حتی یه نظر منفی ازش ندیدم تو نت ! :دی

Mike Wang طراح ارشد NBA 2K14 میگه که "عاشق PS4 هستم. من قبلا زیاد با کنترلر PS3 حال نمیکردم ولی Dual Shock 4 شگفت آوره ! وقتی توی دستتون میگیرید کنترلر رو احساس میکنید که بی نقص و کامله, من عاشق تغییراتی هستم که سونی در این زمینه انجام داده ! خود کنسول هم بصورت مسخره ای قدرتمنده (کنایه از قدرت سخت افزاری وحشتناک PS4) و همچنین برنامه نویسی و بازیسازی واسش به نسبت خیلی آسونتره ! توی استودیو متفق القول خیلی از کارکنان ما چیز دیگه ای غیر از PS4 بازی نمیکنن و اینکه حتی به Xbone دست هم نمیزنن ! ما عاشق PS4 هستیم . این یک سیستم فوق العادست !"
Visual Concepts loves PS4: "It's so powerful" � Worlds Factory

خیلی جالبه که طراح ارشد یک بازی مالتی پلتفرم از استودیوی 3RD Party بیاد خیلی رُک همچین حرفی بزنه !!! جریان داره یجورایی Humiliating میشه ! :d

خیلی جالبه که طراح ارشد یک بازی مالتی پلتفرم از استودیوی 3RD Party بیاد خیلی رُک همچین حرفی بزنه !!! جریان داره یجورایی Humiliating میشه ! :d
اینم در نظر بگیر بخاطر NDA خیلی از چیز هارو خیلی ها نمیتونن بگن . بعد از تموم شدن محدودیت, از این دست موارد زیاد خواهیم دید:دی!

سلام
دوستان جمعه 15 نوامبر 25 آبان تولد منه منتظر کادوهای قشنگتون هستم (عکس هم قبول میکنیم):d
نمردیما روز تولدمون یه روز واقعا مهم و کهکشانی شد

سلام
دوستان جمعه 15 نوامبر 25 آبان تولد منه منتظر کادوهای قشنگتون هستم (عکس هم قبول میکنیم):d
نمردیما روز تولدمون یه روز واقعا مهم و کهکشانی شد
مال من که معرفی بود (روز همایش اولی .....)
حقش نبود سونی بهم حداقل یه دسته هدیه بده ؟

یه زمانی اگه تفاوت در حد PS3 و 360 باشه میشه قضیه رو ماست مالی کرد اما الان تفاوت مثل تفاوت دریمکست و PS2 ه دیگه اینو نمیشه پنهانش کرد مطمئنا با جلو رفتن نسل این تفاوت بد رقم خودشو به رخ میکشه
Microsoft screwed it up terriebly this time

این عکس هم امشب تو FB دیدم و بنظرم جالب اومد گفتم اینجا بزارم. به نوعی کل کل سونی با مایکروسافت هستش دیگه. همچین چیزی که نیست اما خوب به نوعی هایپ ایجاد می کنه تو آدم :دی
1463760_601846516561904_1782653203_n.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or