هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

خوب دیگه زیاد معدتونو صابون نزنین قرار نیست خبری بشه یه بار دیگه KZ SF و Knack و Watch Dogs و AC IV رو نشون میدن میرن خونه هاشون فرداش هم کنسول ریلیز میشه :دی
بازی جدید که حتما نشون میدن چون Geoff Keighley گفته بود ...
ولی این چند روزه همه سایتها پر شده بود از احتمال رونمایی از بازی ناتی داگ یا سانتا .... احتمالا به همین خاطر گفته سورپرایز بزرگی نداریم:d

ولی شایعه ی معرفی یه انحصاری حدید خیلی قویه ها
لااقل شاید یه گیم پلی از اوردر نشون بدن

راستش من خودم از اصلا منتظر نمایش بازی انحصاری نیستم! اینا میرن واسه VGA! همون گیم پلی از order و DC و iF نشون میدن به همراه یه سری اطلاعات جدید از PSN! زیاد جدی نگیرش

سلام دوستان and i am back :| اول این که تو این یه ماهی که نبودم چه اتفاقاتی افتاد دورا دور در جریان بودم :| ! اون کلیپه که 4 نسل با سونیو نشون داد خیلی جالب بود :دی !
بعدم اینکه باز این یوشیدا اومد که جواب بده :| yes - no :| پس جف الکی جو داده ؟ اپیکم کار خاصی نمیخواد بکنه :)) ؟

اتفاق خیلی خاصی نیفتاده ! فقط همینو بدون که همه بازیا رو 1080 اجرا میشن فقط همین !:d
اپیک هم که شایعه شده بود برا ps میخواد بازی بزنه ولی ردش کردیم چون عمرا بزنه !!#:-s
این یکی از اونور هی میگه منتظر بازی خفن باشید ! اینور این میگه نه ! کلا ....=;

احتمال زیاد بدجایی میپرسم ! ولی یه تی وی مناسب برای اتاق معرفی میکنید ؟ ( که در عین حال بهترین کیفیتم داشته باشه قیمتشم معقولانه باشه )
پیشنهاد بازی اولیه چیه ؟ من عشق اکشنم :|
تو E3یدونه دستگاه TVمعرفی شد چرا اونو نمیخری؟:d

- - -ویرایش - - -

:d
اینم ریپلای شهید !

ریپلاس شهید رو روش کلیک کنین تا نمایش داده شه

آخرین ویرایش:
یه مجله معروف ژاپنی نظر سنجی کرده که مردم دوس دارن نسخه بعدی بازی Dragon Quest رو روی کدوم پلتفرم بازی کنن و نتایجش :

PS4: 62%
Wii U: 8%
iPhone: 8%
PC: 5%
Tablets 3%
Android Smartphones: 3%
Xbox One: 1%
SH-01F Dragon Quest: 1%
Other: 9%

من فقط نسخه 8ام این بازی رو داشتم یکی از بهترینایی بود که تا حالا تجربه کردم . امیدورام نسخه جدیدش رو 4 بیاد

این یعنی اره:d هایپ شدیم شدید:d
یاد NOــیی که قبل از گیمز کام گفته بود افتادم ملت اینجا هم از خوشحال بال در آورده بودن داشتن شیرینی پخش میکردن که میخوان TLG , Agent , HL3 &.... رو نشون بدن 8-|

فقط سوالی که برا من هست اینه که شوما که با یه NO خوشحال میشد اگه میگفت YES چه اتفاقی میافتاد !؟ :-? :دی

یاد NOــیی که قبل از گیمز کام گفته بود افتادم ملت اینجا هم از خوشحال بال در آورده بودن داشتن شیرینی پخش میکردن که میخوان TLG , Agent , HL3 &.... رو نشون بدن 8-|

فقط سوالی که برا من هست اینه که شوما که با یه NO خوشحال میشد اگه میگفت YES چه اتفاقی میافتاد !؟ :-? :دی
اگر میگفت YES من نامید میشدم;;):d
کلا یه حسی میگه پشت این NO سورپرایز خاصی هست:-?:d
پ ن: اخه شب قبل از عرضه به نظرت میخوان بیان ایندی نشون ملت بدن به نظرت:-/ هر عقل سالمی میگه از ناتی داگ یه تریلر بده فروشت دیگه تضمین شدست:d رقیبم که کلا شوته از ماجرا:d
پ ن 2: NFS8->x_x

هر عقل سالمی میگه از ناتی داگ یه تریلر بده فروشت دیگه تضمین شدست:d
اتفاقاً اصلاً اینجوری ها نیست!
هیشکی اول بازی که برگ برنده اشُ رو نمیکنه :> :دی
ولی طبق گفته ها تا 1080P در بازی ها رو ساپورت میکنه!
طبق گفته ها چیه دیگه !؟ /:)
میکنه خو :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or