هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان من دانلود نصف که قطع می کنم بعد دستگاه رو خاموش می کنم دوباره از اول شروع به دانلود می کنه راهی هست با خاموش کردن دستگاه از اول نره دانلود و ادامه دانلود انجام بده
می خوام از دانلود شبانه استفاده کنم میترسم تو سیف مود بزارم برق بره
این قابلیت hdr چیه دقیقا؟

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان من دانلود نصف که قطع می کنم بعد دستگاه رو خاموش می کنم دوباره از اول شروع به دانلود می کنه راهی هست با خاموش کردن دستگاه از اول نره دانلود و ادامه دانلود انجام بده
می خوام از دانلود شبانه استفاده کنم میترسم تو سیف مود بزارم برق بره
این قابلیت hdr چیه دقیقا؟
باعث میشه تصاویر شفاف تر بشن!کیفیت بصری بهبود پیدا کنه به قول خودشون.منتها باید تلویزیونت پشتیبانی کنه ازین قابلیت.که گویا اگر نکنه هم یه بهبود هایی مشاهده خواهد شد:D
hdr رو کنسولای 2013 هم اضافه خواهد شد با اپدیت جدید.
سوال اینجاس که غیر از قابلیت 4k دیگه چی اضافه شده؟بزا منی که تلویزیون 4k ندارم و نخواهم داشت:D امتیاز مثبت به حساب نمیاد!
تفاوت 30 فریم و 60 فریم رو هم به عینه مشاهده نکردم!و فریم دهی همین کنسول کفاف میده برام:P دوستان یه شفاف سازی کنن در مورد فریم دهی که تفاوتش زیاده ب ا30 یا نه!
در کل عاقلانس گرفتن این کنسول؟! تفاوتی تو کارایی VR ممکنه باشه بین نسل جدید و قدیم؟!

Amir_hosein_ShN

کاربر سایت
Aug 4, 2016
17
سلام دوستان
این سونی بعد یه نیم ساعت بیست دقیقه که ازش استفاده نمیکنم میره رو ریست مود که خیلی رو مخمه
از کجا میتونم غیرفعالش کنم یا حداقل زمانشو زیاد کنم؟
ممنون میشم جواب بدید

فرستاده شده از C5502ِ من با Tapatalk

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
سلام

دوستان من یه مشکلی دارم

اونم اینه که جدیدا تو بازی فیفا کرش میکنه خیلی وقته فیفا 16 بازی میکنم فقط افلاین و تو این هفته دو بار ارور CE-34878-0 زده

قبلش چهار روزی deus ex بازی کردم فقط یکبار این اتفاق افتاد

عادی؟ برا کسی هم پیش اومده؟

من بیشتر از یک سال که ps4 دارم و تازه این اتفاق برام پیش اومده

میخواستم بدونم چه کنم حالا؟

یه سرچ تو نت زدم گفتن راه حل اخرش Initialize PS4 هستش

اما بعضی ها گفته بودن این ارور اینقدر براشون اومده تو یه بازی که نتونسن دیگه بازی کنن من نمیخوام این یه مشکل روز مره و تکراری بشه

ممنون
اگر بازی هات قانونی هستند (دیسک یا اکانت) باید کل هاردت رو فرمت کنی دوباره فریمور بریزی احتمالا 90 درصد مشکل حل میشه

بچه ها این پرو داستانش چیه؟ خسته شدیم دیگه نئو و اسلیم و اینم پرو. پلی استیشن شده گوشی های سامسونگ هر روز یه مدل
اسلیم که همین پلی استیشن 4 هست که منو شما داریم فقط تغییر ظاهر داده
پرو همون نعو هست که قوی تر از پلی استیشن ما ها هست

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Arios 22

2820

کاربر سایت
Sep 13, 2014
25
سلام...
شما باید از توییچ میدیدید....پلی استیشن نئو به پلی استیشن پرو تغییر اسم داده و حالت 3 طبقه شده...بقیه کنفرانس رو خودتون ببینید
من که خودم تو آپارات دیدم ولی فک کنم منظوردوستمون شبکه ماهواره ای بود نه اینترنتی!

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بنظرتون نوع hdmi یی که از کنسول به تی وی میزنم رو کیفیت تاثیر میذاره؟چون hdmiیی که داخل جعبه کنسول هستو استفاده نمیکنم و Hdmi گیرنده دیجیتال رو استفاده میکنم
مثلا رو رنگ و شفافیت و....
تاثیرش ملموس هست؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان بنظرتون نوع hdmi یی که از کنسول به تی وی میزنم رو کیفیت تاثیر میذاره؟چون hdmiیی که داخل جعبه کنسول هستو استفاده نمیکنم و Hdmi گیرنده دیجیتال رو استفاده میکنم
مثلا رو رنگ و شفافیت و....
تاثیرش ملموس هست؟
تاثیر نداره . من 50 تومن دادم کابل HDMI ورژن 2 خریدم با این 10 تومنیا فرق نداشت .

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید
من Ps4 دارم و میخام بفروشم
به نظرتون Xbox One s بخرم یا معمولیش؟؟
یا Ps4 Pro بخرم؟؟
ایکس باکس وان خرید و فروش بازیاش چطوره؟؟
مزایاش چیه؟؟
اصن ارزش داره اینکار که کوچ کنم؟؟
با تشکر

Amir_hosein_ShN

کاربر سایت
Aug 4, 2016
17
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید
من Ps4 دارم و میخام بفروشم
به نظرتون Xbox One s بخرم یا معمولیش؟؟
یا Ps4 Pro بخرم؟؟
ایکس باکس وان خرید و فروش بازیاش چطوره؟؟
مزایاش چیه؟؟
اصن ارزش داره اینکار که کوچ کنم؟؟
با تشکر
خرید و فروش گیم های ایکس باکس وان تو شهر ما (تبریز) افتضاحه، یکی دوتا گیم به زور میتونی از اونهمه مغازه پیدا کنی
و اگه کیفیت 4k میخای ارزششو داره کوچ کنی
ولی برای نهایت استفاده از پی اس پرو باید تلوزیون 4k هم داشته باشی
ولی اگه ندارید پیشنهاد نمیشه کوچ کنید

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
خرید و فروش گیم های ایکس باکس وان تو شهر ما (تبریز) افتضاحه، یکی دوتا گیم به زور میتونی از اونهمه مغازه پیدا کنی
و اگه کیفیت 4k میخای ارزششو داره کوچ کنی
ولی برای نهایت استفاده از پی اس پرو باید تلوزیون 4k هم داشته باشی
ولی اگه ندارید پیشنهاد نمیشه کوچ کنید

ممنون
بیخیال ایکس باکس بشم؟؟
سرویس ea accses و گلد و لایو و این همه امکانات
تازه میشه بازیاش رو از اینجا خرید>>>>http://gamesharing.ir/

babak12

کاربر سایت
May 13, 2007
464
نام
بابک
سلام کسی بازی ورلد اف تانک رو با ps4 بازی میکنه ؟ من نمیتونم وارد بازی بشم عکس به قفل وقتی میرم تو بازی زده هر کاری می کنم نمیشه ؟ ارور e: e0p0 میده

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان یه سوالی دارم راجع به سیو بازی. GTA V دیجیتالی (اکانت ترکیبی) گرفتم، میخواستم بدونم سیو این بازی با نسخه ی دیسک اورجینال هم کار میکنه یا نه؟ چون چند ماه دیگه قصد دارم دیسکش رو خریداری کنم.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان یه سوالی دارم راجع به سیو بازی. GTA V دیجیتالی (اکانت ترکیبی) گرفتم، میخواستم بدونم سیو این بازی با نسخه ی دیسک اورجینال هم کار میکنه یا نه؟ چون چند ماه دیگه قصد دارم دیسکش رو خریداری کنم.

سلام داداش.

نه مشكلي نداره. فقط وقتي خواستي رو ديسكشو بگيري، ريجنش بايد دقيقا مثل همين اكانتي باشه كه خريدي.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر