هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Ghost.

کاربر سایت
Oct 14, 2014
49
نام
پویا
دوستان میشه درمورد این بازی ها که روی کنسول میریزن و قیمت کمی هم دارن یه توضیحی بدین؟از نظر اخلاقی مشکلی نداره؟

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
سلام...
Support - PlayStation® Forums
24 ساعت . 7 روزه هفته
ببشخید الان این ساپرتش کجاست؟ تو اکثر پست های مزبوطه به این فروم رو خوندم...مثلا هر کی مشکلی داشته...بعد کلی مقدمه میگه کاری از دست من بر نمیاد برو لایو چت! واسه manage اکانت هم گفته لایو چت...اینجا فقط راهنمایی میکنند در مورد مشکل مربوطه! منظور من مثل بقیه ریجن ها بود تیکت درست کنی سریع عمل کنند. حالا من این چیزی که پشتیبانی های این فروم دیدم مربوط به چندین بخش بود..حالا نمیدونم اگه من مشکلم رو بگم اینجا عمل میکنند؟؟؟ واسه ریفاند زدن مثلا؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان میشه درمورد این بازی ها که روی کنسول میریزن و قیمت کمی هم دارن یه توضیحی بدین؟از نظر اخلاقی مشکلی نداره؟

اونا اکانت هک شده هست ... یه بنده خدایی چن تا بازی و پلاس خریده و میان اکانتش رو هک میکنن و یوزر پسوردش رو میفروشن
از نظر اخلاقی که مسلما مشکل داره... اگرم میخواید اکانت هکی استفاده کنید توصیه میشه خودتون اینترنتی بخرید به فروشنده ها اعتمادی نیست ...

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ببشخید الان این ساپرتش کجاست؟ تو اکثر پست های مزبوطه به این فروم رو خوندم...مثلا هر کی مشکلی داشته...بعد کلی مقدمه میگه کاری از دست من بر نمیاد برو لایو چت! واسه manage اکانت هم گفته لایو چت...اینجا فقط راهنمایی میکنند در مورد مشکل مربوطه! منظور من مثل بقیه ریجن ها بود تیکت درست کنی سریع عمل کنند. حالا من این چیزی که پشتیبانی های این فروم دیدم مربوط به چندین بخش بود..حالا نمیدونم اگه من مشکلم رو بگم اینجا عمل میکنند؟؟؟ واسه ریفاند زدن مثلا؟
سلام...
اینجا فروم اصلیه و کلا همه اینجا مشکلاتشون رو مطرح میکنن از هر نقطه از جهان. شما تنها نیستی که این مشکلات رو داری.این لینک سوال ریفاند رو مطرح کنید :
PlayStation®Network Support - PlayStation® Forums

• Like
Reactions: Paradise Lost

Hamedesf

کاربر سایت
Aug 22, 2016
47
نام
حامد
دوستان من بازی بدم برام بریزن دیجیتالی بعد به اینترنت وصل کنم برای بازی کردن آنلاین احتمالش هست بازی هایی که فروشنده برام ریخته پاک بشن یا دیگه نتونم بازی کنمشون؟

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان الان دیگه Monday هست دیگه؟؟؟؟ یعنی امروز؟؟؟ :| ساعت الان هم وقتش هست دیگه.... ولی بازم همون ارور مزخرف که همیشه میده!
بنده همین الان تست کردم و رو هولد منو نگه داشتن بعد جواب دادن.چند کلمه صحبت کردم ... اینم اسکرین :
jxu8_111.jpg

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
بنده همین الان تست کردم و رو هولد منو نگه داشتن بعد جواب دادن. اینم اسکرین :
jxu8_111.jpg
عجب...میتونه مشکل از چی باشه؟ میشه دقیق بگید چی کار کردید و چطوری مراحل رو سپری کردید؟ من مرورگرم اپرا نسخه قدیمیش هست...میتونه مشکل از مروگر هم باشه؟ ریجن شما چه کشوری هست؟؟
الان هم دوباره امتحان کردم بازم هم همین ارور رو داد!
http://uupload.ir/files/5dog_untitled.png

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
عجب...میتونه مشکل از چی باشه؟ میشه دقیق بگید چی کار کردید و چطوری مراحل رو سپری کردید؟ من مرورگرم اپرا نسخه قدیمیش هست...میتونه مشکل از مروگر هم باشه؟ ریجن شما چه کشوری هست؟؟
الان هم دوباره امتحان کردم بازم هم همین ارور رو داد!
http://uupload.ir/files/5dog_untitled.png
شما یا مرورگرتون مشکل داره یا اطلاعات اکانتتون رو اشتباه وارد میکنید قبل از وارد شدن به لایو....اکانتم آمریکاست

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
شما یا مرورگرتون مشکل داره یا اطلاعات اکانتتون رو اشتباه وارد میکنید قبل از وارد شدن به لایو....اکانتم آمریکاست
میشه دقیقا واسه لیست قبل از این که درخواست بدیم چه اطلاعاتی باید وارد کنیم؟؟؟؟ چون همین الان با پشتیبانی مایکرو و اروجین تماس گرفتم مشکلی نبود .

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
میشه دقیقا واسه لیست قبل از این که درخواست بدیم چه اطلاعاتی باید وارد کنیم؟؟؟؟ چون همین الان با پشتیبانی مایکرو و اروجین تماس گرفتم مشکلی نبود .
شما باید این اطلاعات رو وارد کنید قبل از ورود به لایو : اطلاعات مربوط به اکانتتون
dx9t_222222222.jpg

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
شما باید این اطلاعات رو وارد کنید قبل از ورود به لایو : اطلاعات مربوط به اکانتتون
dx9t_222222222.jpg
داداش ممنون از زحمات شما.
با چند تا مرورگر امتحان کردم_مطمئن هستم که تموم اطلاعات رو صحیح وارد میکنم ولی بازم وصل نمیشه. جالبه بدونید اولین بار که خواستم چت کنم باهاشون وصل شد و گفت تا 10 دقیقه دیگه وصل میشی...ولی الان کلا اصلا وصل نمیشه که بخواد بگه نگهدار تا وصل شی. ):

• Like
Reactions: XSAEED-SERVERX

XSAEED-SERVERX

کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
داداش ممنون از زحمات شما.
با چند تا مرورگر امتحان کردم_مطمئن هستم که تموم اطلاعات رو صحیح وارد میکنم ولی بازم وصل نمیشه. جالبه بدونید اولین بار که خواستم چت کنم باهاشون وصل شد و گفت تا 10 دقیقه دیگه وصل میشی...ولی الان کلا اصلا وصل نمیشه که بخواد بگه نگهدار تا وصل شی. ):
با مرورگر دیگری + ف ی ل ت ر ش ک ن تست کنید شاید نتیجه داد...ولی نباید مشکلی باشه من خیلی راحت وصل میشم...

• Like

raoof_en

کاربر سایت
Feb 9, 2016
5
سلام دوستان
یک سوال در مورد اکانت داشتم که البته ممکنه به نظر خنده دار بیاد .
سوالم اینه : برای نصب بازی هایی که به صورت بتا و رایگان هست ، فقط کافیه آیدی psn داشته باشیم ؟
احتمال بن شدن تو این قضیه هست اصلا ؟
ممنون میشم یه توضیح کامل بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر